7 Ocak 2017 Cumartesi

Hakan Kırkoğlu 9-15 Ocak 2017 Haftası

Haftalık Burç Yorumları

Hakan Kırkoğlu 9 - 15 Ocak 2017 Haftalık Burç YorumlarıKoç Burcu (9-15 Ocak 2017)

Bu hafta düşüncelerinizi, planlarınızı daha iyi kullanma imkanı bulabilirsiniz. Özellikle sorumluluklar alanında yapılacak çok iş var. 12’sine kadar ziyaretler, konuşmalar ve görüşmeler son derece hızlı gelişmeler getirebilir. Daha iyi anlatmaya ve anlaşılmaya çalışmalısınız. 12’sindeki dolunay özellikle evinize ve ailenize yönelik konulara canlanma, yeni imkanlar ve iyimserlik getirmekte. Duygusal alanda daha anlayışlı olmaya gayret edin. Bu dönemde aşkta ve kadınlarla ilgili konularda daha hayalci ve hassas olabilirsiniz.

Boğa Burcu (9-15 Ocak 2017)

Bu dönemde Güneş Oğlak’ta ilerlerken kendinizi geliştirebileceğiniz, çok şey öğrenebileceğiniz olanaklar bulabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular, eğitsel uğraşlar ve görüşmeler yeniden yoluna girebilir. 12’sine kadar zekanızı ve marifetlerinizi parasal konularda, görüşmelerde, ziyaretlerde kullanabilirsiniz. 12’sindeki tutulma düşüncelerinizi daha iyi anlatma ve paylaşma imkanı getiriyor. Bu hafta daha iyi haberler ve paylaşımlar içerisindesiniz. Aynı zamanda sosyal alanda ve arkadaşlıklarda daha verici olabilirsiniz.İkizler Burcu (9-15 Ocak 2017)

Bu dönemde düşüncelerinizde daha ciddi ve endişeli olabilirsiniz. Sorumluluklar ve sınırlamalar söz konusu ancak yapabileceğiniz çok şey var. Özellikle 12’sine kadar kişisel adımlarınızda daha hızlı ve etkin olabilirsiniz. Kendinizle, sağlığınızla da ilgili olabilirsiniz. İş hayatında soğukkanlı olmaya bakmalısınız. 12’sindeki dolunay size parasal alanda destekler ve harcamalarınıza genişleme getirmekte. Elinizdekileri daha doğru değerlendirmeye bakmalısınız. İlişkileriniz iş hayatınızı da yakından ilgilendirebilir, bu alanda hayalci olabilirsiniz.

Yengeç Burcu (9-15 Ocak 2017)

Bu hafta başkalarından alacağınız yanıtlara ve ilişkilerinize daha çok önem verebilirsiniz. Yılın bu döneminde muhasebesini etmeniz gereken önemli gelişmeler, değerlendirmeler var. Kendinizi daha iyi anlatmaya bakın. 12’sine kadar bazı huzursuzluklar ya da tam olarak elinizde olmayan koşullar olabilir. 12’sindeki dolunay ailevi konuları ve kendi duygusal ihtiyaçlarınıza bakmanızı öneriyor. Bu dönemde aşkta ve uzaklarla ilgili konularda daha aktif olabilirsiniz. Yaratıcı konularda hayal gücünüzü katabileceğiniz çok imkan söz konusu.

Aslan Burcu (9-15 Ocak 2017)

Bu dönemde iş ve çalışma konularınıza ait gelişmeler ve sizi daha meşgul eden konular var. İş ortamında ve üzerinde çalıştığınız projeler üzerinde yeniden karar vererek harekete geçebilirsiniz. 12’sine kadar içerisinde grupların, arkadaşlıkların ve gelecek beklentilerinizin olduğu konular ve destekler söz konusu. Ancak 12’sindeki dolunay bazı elde olmayan ve kabullenilmesi gereken koşullara dikkat çekmekte. Sağlığınıza daha çok özen göstermelisiniz. Bu dönemde aşkta ve ilişkilerde daha uyumlu ve daha az endişeli olmaya bakın.

Başak Burcu (9-15 Ocak 2017)

Bugünlerde Güneş Oğlak burcunda ilerlerken sizi daha yaratıcı ve kişisel konularda daha istekli kılan koşullar var. Aşkta ve yaratıcı alanda daha hareketlisiniz. Yeteneklerinizi ortaya çıkarmakta zorlanmayacaksınız. 12’sine kadar işte sorumluluklar ve hızlı kararlar dikkat çekmekte. Son derece faal olabilirsiniz. 12’sindeki dolunay ailenizi ve sizi duygusal açıdan etkileyen bir konuya daha olumlu bir sonuç getirebilir. Bu dönemde aşkta ve evlilikte de iniş çıkışlar var. Bu alanda daha dengeli olmaya bakın. Bazı tutarsızlıklara karşılaşabilirsiniz.

Terazi Burcu (9-15 Ocak 2017)

Bu hafta iş ve ev konularında sizi meşgul edebilecek konular dikkat çekiyor. Burcunuzdaki Jüpiter daha fazla iyimserlik getirmekte. Ancak eve, ailenize yönelik işler ve sorumluluklar da önemli. 12’sine kadar uzaklar, yolculuklar, hareket ve iletişim içeren konularda çok canlı bir tempo söz konusu. 12’sindeki dolunay esnasında gerek işiniz, gerekse ailevi sorumluluklar yönünde daha aktif olabilirsiniz. Koşulları daha olumlu yöne çevirmeniz mümkün. Yine bu dönemde iş ortamında daha sosyal ama aynı zamanda yaratıcı olabilirsiniz.

Akrep Burcu (9-15 Ocak 2017)

Bu dönemde aşkta ve ilişkilerde daha tutkulu olabileceğiniz koşullar var. Duygularınızı daha kolay ifade edebilirsiniz. Yine bu dönemde zihinsel açıdan sorumluluklar ve işle ilgili gelişmeler meşgul edebilir. 12’sine kadar çift durumlar yüzünden biraz daha endişeli olabilirsiniz. 12’sindeki dolunay uzaklarla ilgili konulara, eğitsel işlere ve yolculuklara, görüşmelere vurgu getiriyor. Bu dönemde başkalarının düşüncelerinden daha çok yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda beklemede olan ortaklı işleriniz de gündeme gelebilir.

Yay Burcu (9-15 Ocak 2017)

Bu dönemde işinize ve paranıza yönelik konulara daha fazla odaklanabilirsiniz. Parasal konularda daha fazla sorumluluk almak gerekebilir. Aynı zamanda ailevi işlerin de önemli sonuçları ve değerlendirmeleri olabilir. 12’sine kadar karşılıklı işler, görüşmeler, anlaşmalar hızlı biçimde ilerleyebilir. 12’sindeki dolunayda bir karara varmak maddi konular açısından önemli olabilir. Ayrıca ev hayatınızda ve evi ilgilendiren konularda daha olumlu bir atmosfer yaratabilirsiniz. Evinize ve ailenize yönelik işlerde daha fedakar ve yumuşak davranabilirsiniz.

Oğlak Burcu (9-15 Ocak 2017)

Bu hafta Güneş burcunuzda ilerlerken şahsi açıdan önem taşıyan konulara ve ilişkilerinize daha çok odaklanabilirsiniz. 12’sindeki dolunay gerek eviniz, gerekse ilişkileriniz açısından daha iyi değerlendirebileceğiniz olanaklar getirmekte. 12’sine kadar olan dönemde bazı uğraşlar ve zaman alan işler olabilir. Sağlığınızla daha ilgili de olabilirsiniz. 12’si civarında işinizi ve ailenizi ilgilendiren konularda yeni olasılıklar bulabilirsiniz. Ayrıca bu dönem yakınlarınızla ilgili konular, görüşme ve ziyaretler açısından da oldukça hareketli geçebilir.

Kova Burcu (9-15 Ocak 2017)

Bu hafta tam olarak kontrolünüzde olmayan konular, bazı kısıtlamalar ve hassasiyetler söz konusu olabilir. Düşüncelerinizi, planlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. 12’sine kadar hareket ve iletişim açısından daha destekleyici ve canlandırıcı imkanlar var. 12’sindeki dolunay iş ve sağlık konularına, günlük düzeninize daha fazla eğilebileceğinizi anlatmakta. Uzaklarla ilgili işlerde de ilerleme söz konusu olabilir. Bu dönemde parasal alanda değişik fırsatlar var ancak bir yandan da aşırı hayalci olmamalısınız. Yeteneklerinizi harekete geçirin.

Balık Burcu (9-15 Ocak 2017)

Bu dönemde burcunuzda hareket eden Venüs ve Mars sizi daha yaratıcı, hayalci ve tutkulu kılmakta. Kişisel alanda daha çekici olabileceğiniz günlerdesiniz. Ancak iş ve sorumluluklara ait konular da ciddiyet ve gerçekçilik gerektiriyor. 12’sine kadar evinizi, ailenizi ilgilendiren işlerde daha faal olabilirsiniz. Koşullar çok değişken de olabilir. 12’sindeki dolunay çocuklar, aşk hayatınız ve yaratıcı konulara olumlu bir vurgu getirmekte. Kendinizi ortaya koymakta ve hayattan zevk almakta daha canlı ve iyimser olabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder