28 Ocak 2017 Cumartesi

Hakan Kirkoğlu 30 Ocak Haftasi Burçlar

Hakan Kırkoğlu 30 Ocak - 5 Şubat 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç
Bu hafta Saka burcundaki yeniay girişimci ve yenilikçi bir tavır içine gireceğinizi anlatıyor. Mars da burcunuzda ilerlerken her zamankinden daha cesur ve sabırsız davranabilirsiniz. Engelleri hızlı aşmanız mümkün ancak düşünmeden harekete geçmemelisiniz. 1-2 Şubat günlerinde iş hayatında ve ortaklaşa konularda farklı düşüncelere, yeniliklere uyum göstermeye bakın. 3’ü ile birlikte aşkta ve arkadaşlıklarda daha samimi, heyecanlı ve size keyif getirecek yenilikler var. 4’ü civarında harcamalarınızda daha gerçekçi olmaya bakın.

Boğa
Saka burcundaki yeniay bu hafta işinize, sorumluluklara ait konulara yenilenme getirirken, bazı elde olmayan ya da şimdiye kadar gizli kalmış durumlarla da karşılaşabileceğinizi anlatıyor. Bu dönemde risk içeren konulara daha fazla dikkat etmelisiniz. Düşünmeden adım atmak problemlere de yol açabilir. 1-2 Şubat günlerinde inançlarınızla ilgili konularda ya da uzaklarla ilgili gelişmeler içinde ani gelişmeleri de göz önüne alarak esnek olmak iyi olacak. 3’ü sonrasında değer verdiğiniz konularda ve ilişkilerde kontrolsüzlükler yaşanabilir.

İkizler
Bu hafta Saka burcundaki yeniay size daha fazla özgürlük ve yeni şeyleri deneme isteği getirmekte. Kendinizi daha pozitif ve heyecanlı bulabilirsiniz. Aynı zamanda ani düşünceler ve gelecek yönünde fikirler sosyal hayatınıza pozitif heyecanlar getirmekte. 1-2 Şubat günlerinde finansal konularda, işe
ait sorumluluklarda planlı düşünmeye bakın. 3’ü sonrasında sosyal alanda, grup çalışmaları içerisinde son derece hareketli bir döneme girmektesiniz. Bu yeni dönemde sizi bağlayan düşüncelerden, ilişkilerden özgürleşmektesiniz.

Yengeç
Bu hafta gerek iş hayatında gerekse ortaklaşa konularda önemli bir hareketlilik içerisine giriyorsunuz. Bazı riskli işler, girişimler sizi huzursuz ediyor olabilir ancak bu yeni adımlar iyi yönetildiğinde iş hayatınıza daha büyük bir cesaret ve yenilikler de getirmekte. Kararsız kalmayacaksınız. 1-2 Şubat’ta özellikle iş hayatında ve ortaklıklarda yeni görüşlere açık durmalısınız. 3’ü sonrasında iş hayatında ortaklaşa konular ve kadınlara yönelik durumlar daha çok dikkat çekebilir. Pek çok konuda daha kararlı, mücadeleci olabilirsiniz.

Aslan
Bu dönemde karşıt burcunuz Saka’da ilerleyen Güneş ilişkilerin ve başkalarından alacağınız görüşlerin çok önemli olduğunu anlatıyor. Dışsal faktörlerin daha belirleyici olduğu ve başkalarına bağlı olabileceğiniz günlerdesiniz. Yeniayla birlikte harekete geçirici tekliflerle de karşılaşabilirsiniz. Bu dönemde uzaklar, yabancılar ve yolculuklar hayatınıza heyecan ve yenilik getirmekte. 1-2 Şubat’ta çalışma hayatında daha esnek olmaya bakın. 3’ü sonrasında aşkta ve uzaklarla ilgili konularda daha pozitif ve heyecanlı olabileceğiniz yenilikler var.

Başak
Bu hafta Saka burcundaki yeniayla birlikte iş ve çalışma hayatında grupların ve yeniliklerin etkisi artmakta. Fiziksel açıdan daha hareketli olabileceğiniz günlerdesiniz. Aynı zamanda aniden ortaya çıkan riskli durumlar da olabilir. Kazalara karşı daha önlemci olmaya bakın. Ortaklı konular içinde daha sakin kalmalısınız. 1-2 Şubat civarında yaratıcı alanda çok daha yenilikçi olabilirsiniz. Ancak 3’ü sonrasında aşkta ve duygusal beklentilerinizde biraz daha sabırlı olmalısınız. Bu dönemde bazı endişeler ya da huzursuzluklar gündeme gelebilir.

Terazi
Bu hafta Saka burcundaki yeniayın ardından aşk hayatınıza, yaratıcı ve sevindirici konulara vurgu var. Çocuklar, sevdiklerinizle ilgili gelişmeler gündeme daha sık gelebilir. Özellikle aşkta ve evlilik hayatında heyecanlı olabilirsiniz. Ancak bir yandan da yakın ilişkilerde, evlilikte daha dengeli ve sabırlı olmaya bakmalı, kışkırtmalardan uzak durmalısınız. Bu dönemde alacağınız tepkiler sizi daha çok düşündürebilir. 1-2 Şubat’ta ailevi konularda, iş hayatında daha esnek olmalısınız. 3’ü sonrasında aşkta hareketli, hızlı günler var.

Akrep
Bu hafta Saka burcundaki yeniay ev ve aile çevrenizdeki konulara yenilikler getirmekte. Bu dönemde daha fazla iş ve meşguliyet ve yorucu olabilecek konular çıkabilir. Fiziksel açıdan daha güçlü olmaya özen göstermelisiniz. Evinizle, güvenliğinizle daha çok uğraşabilirsiniz. İş ve çalışma hayatınızda da yeni başlangıçlar olabilir. 1-2 Şubat’ta görüşmeler ve imzalarla ilgili yenilikler gündeme gelebilir. 3’ü sonrasında aşkta ve duygusal beklentilerinizle daha sabırlı olmanız gerekebilir. Bu dönemde çalışma ortamında ilişkilere de özellikle dikkat etmelisiniz.

Yay
Bu hafta Saka burcundaki yeniayın ardından yeni haberler, sürprizler, görüşme ve ziyaretler açısından son derece canlı ve hareketli bir dönem başlıyor. Yakın çevreniz, kardeşler ya da yazışmalar içeren konular öne çıkıyor. Aynı zamanda aşkta ve sevdiğiniz konularda daha tutkulu ve heyecanlı olabileceğiniz günler başlamakta. 1-2 Şubat’ta parasal konularda büyük düşünebilirsiniz. 3’ü sonrasında sevdiklerinizle ilgili konularda, çocuklarla ilgili durumlar içinde büyük bir canlılık ve heves söz konusu. Hayata daha pozitif bakabilirsiniz.

Oğlak
Bu hafta Saka burcundaki yeniayın ardından harcamalarınıza ve iş hayatınıza daha fazla odaklanacağınız günler gelmekte. Mesleki konularda yeni kazanç yolları geliştirebilirsiniz. Ancak bu dönemde kariyer alanında bazı beklemeler ve özellikle evinizle ilgili gelişmeler yüzünden duraklamalar olabilir. 1-2 Şubat’ta düşüncelerinizi daha yaratıcı ifade edebileceğiniz imkanlar var. 3’ü sonrasında evde hareketlilik artmakta. Evde daha fazla iş ve yaratabileceğiniz şey var. Aşkta ise daha anlayışlı ve sabırlı olmak işe yarayacak.

Kova
Bu hafta burcunuzda gerçekleşen yeniayın ardından çok daha hızlı adımlar atabileceğiniz ve kendinizi gösterebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Kişiliğinizi öne çıkarmak ve kendinize güvenmek konusunda daha isteklisiniz. Aynı zamanda görüşmeler, ziyaretler ve hızlı bir iletişim söz konusu. Düşüncelerinizde biraz daha yapıcı olmaya bakmalısınız. Özellikle 3’ü sonrasında yakın çevrenizdekiler, görüşmeler daha destekleyici olabilir. Kadınlarla ya da güzellikle ilgili konular da dikkat çekebilir. Bu dönemi iyi değerlendirmeye bakmalısınız.

Balık
Bu dönemde Saka burcundaki yeniay son iki aydır gündeme gelen değişikliklere daha fazla uyum gösterebileceğinizi anlatıyor. Henüz netleşmemiş koşullar da var. Bugünlerde fedakarlık gösterebileceğiniz durumlar olabileceği gibi, iş ve parasal konularda da acele ile hareket edebileceğiniz gelişmeler olabilir. İş hayatında yeni adımlar ve yeteneklerinizi seferber edebileceğiniz durumlar içindesiniz. 3’ü sonrasında bu alanda başkalarından destek görmek daha kolay olacak. Bu dönemde parasal alanda oldukça gayret gösterebilirsiniz. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder