21 Ocak 2017 Cumartesi

Hakan Kırkoğlu 23-29 Ocak 2017 Haftası

Hakan Kırkoğlu 23 - 29 Ocak 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç
Bu dönemde Kova burcunda ilerleyen Güneş gelecek beklenti ve ümitlerinizi aydınlatmaya başlıyor. Ancak henüz bekleme aşamasında pek çok şey olabilir. Yenilenme duygusu 28’inden sonra daha net olmaya başlayacak. 24’ü civarında uzaklarla ilgili işler, yolculuklar ve eğitsel işler açısından daha fazla şey yapabilirsiniz. 27’si civarında aşk ve sorumluluklar çatışma içerisinde. Bugünlerde kendinizi aşırı yıpratmamaya bakmalısınız. 28’i ile birlikte Marsa burcunuza ilerleyerek size büyük bir enerji ve kendinizi yenileme imkanı getirmekte.

Boğa
Bu dönemde Kova burcuna ilerleyen Güneş sorumluluklarınızı ve işle ilgili konuları daha fazla gündeme getirmeye başlıyor. Tamamlanması gereken işler var. Kafanızda pek çok düşünce olabilir ancak tam olarak bilemediğiniz konulara hemen girişmemeniz daha doğru olacak. 24’ü civarında finansal konularda yükler ve bazı huzursuzluklar söz konusu olabilir. 27’si civarında da arkadaşlıklar ve ortaklaşa konular içinde kendinizi daha yalnız hissedebilirsiniz. 28’indeki yeniay özellikle hedefleriniz yönünde bir yenilenme ve riskli durumlar gösteriyor.

İkizler
Bu dönemde Saka burcunda ilerleyen Güneş kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz olanaklara işaret ediyor. Hayata bakış açınızı yeni insanlarla ve fikirlerle genişletebilirsiniz. Ancak bu yenilenme 28’inden sonra daha fazla hız kazanacak. 24’ü civarında başkalarından beklentilerinizde ve
ilişkilerinizde gerçekçi olmakta fayda var. Özellikle 27’si civarında sosyal alanda ve isteklerinizde hoşnutsuzluklar ya da kısıtlamalar söz konusu olabilir. Daha sabırlı olmalısınız. 28’i sonrasında kendinizi yenilenmiş ve daha heyecanlı hissedebilirsiniz.

Yengeç
Bu dönemde sizi bağlayan koşullar, bazı endişe ve korkular gündeme gelebilir. Ortaklaşa konularda daha objektif olmaya gayret etmelisiniz. 24’ü civarında işe yönelik konularda sıkışıklıklar, tamamlanması gereken konular var. Bedensel olarak kendinize daha çok özen göstermeye bakın. 27’si civarında bakış açınızda ve inançlarınızla ilgili konularda pozitif kalmak pek kolay olmayabilir. 28’indeki yeniay ise önemli girişimleri, yenilikleri gündeme getirecek. Bu dönemde iş hayatında kendinizi göstermek isteyeceğiniz yenilikler içindesiniz.

Aslan
Bu dönemde Güneş karşıt burcunuz Saka’da ilerlerken önemli sonuçlar ve değerlendirmeler içerisine girebilirsiniz. Son altı aydır meşgul eden gelişmeler değişmeye başladı. Bu dönemde başkalarından alacağınız önerilere de açık durmakta fayda var. 24’ü civarında yaratıcı konularda ve keyif alabileceğiniz imkanlar içinde daha hareketli olabilirsiniz. Ancak 27’si civarında daha sabırlı davranmak, kötümserliğe kapılmamak gerekiyor. Bağlayıcı durumlar 28’si sonrasında daha kolay halledilebilir hale gelmeye başlayacak.

Başak
Bu dönemde Güneş Saka burcunda ilerlerken organizasyonel işler, iş ortamınıza, çalışma koşullarınıza ait gelişmeler daha çok dikkat çekebilir. Ev ve iş arasındaki zamanınızı daha iyi kullanmaya bakmalısınız. 24’ü civarında özellikle ailevi konularda, toprağa ait durumlarda bitirilmesi beklenen durumlar var. Sabırlı olmaya bakın. 27’si civarında aşk hayatınız bazı engeller ya da diğer yükler yüzünden zorlanabilir. Ortaklaşa konularda kötümserliğe kapılmamaya bakın. 28’si sonrasında iş hayatında daha riskli adımlar içerisinde olabilirsiniz.

Terazi
Bu hafta Saka burcunda ilerleyen Güneş size keyif ve daha yaratıcı gelen konulara zaman ayırabileceğinizi gösteriyor. Kişisel alanda kendinizi daha canlı hissedebilirsiniz. 28’i sonrasında bu durum daha belirgin hale geliyor olacak. 24’ü civarında yakın çevrede hareket, ziyaret ve görüşmeler olabilir. Bugünlerde tamamlanması gereken işler içerisinde olabilirsiniz. Ancak 27’si civarında daha gerçekçi ve ağırbaşlı davranmak gerekebilir. Aşkta ve ortaklaşa işler içinde sınırlamalar olabilir. 28’i ile birlikte ilişkiler çok önem kazanıyor.

Akrep
Bu hafta Saka burcunda ilerleyen Güneş ev ve ailenize yönelik konulara odaklanma getirmekte. Evle ve toprakla, gayrimenkulle ilgili konulara daha çok zaman harcayabilirsiniz. 24’ü civarında parasal konularla, harcamalarla daha çok ilgilisiniz. Cebinizdekileri daha iyi korumaya bakmalısınız. Maddi konularda daha dikkatli olmak gerekiyor. 27’si civarında ise aşk, çocuklar ve keyif veren konular gündeme gelirken bazı sınırlamalar, engeller de söz konusu olabilir. 28’i ile birlikte sağlığınız, iş ve çalışma konuları özellikle önem kazanmakta.

Yay
Bu dönemde Saka burcunda ilerleyen Güneş kişisel önceliklerinize daha çok zaman ayırabileceğinizi gösteriyor. Görüşmeler, ziyaretler ve daha fazla konuşma içerisinde olabilirsiniz. Yakın çevrenizde canlılık var. Özellikle 24’ü civarında sizin için önemli konularda yeni adımlar atmanız daha kolay olabilir. Ancak olayları aceleye getirmemelisiniz. 27’si civarında evinizi ya da evdeki mutluluğunuzu ilgilendiren konularda bazı zorlamalar, kısıtlamalar gündeme gelebilir. 28’i sonrasında cesaretiniz gittikçe artıyor olacak.

Oğlak
Bu dönemde Güneş Saka burcunda ilerlemeye başlarken iş ve para konularına daha çok zaman ayırmanız gerekebilir. Bazı elde olmayan ama bağlayıcı durumlar söz konusu. Bu nedenle girişimlerinizde daha dikkatli olmaya bakın. 24’ü civarında pek bir şey bilmediğiniz ya da gizli kalan durumlar yüzünden sıkışıklık yaşayabilirsiniz. Acele etmemelisiniz. 27’si civarında da görüşmelerde aksamalar, engeller gündeme gelebilir. 28’i sonrasında olaylarda hızlanma ve sizi özellikle eviniz ve güvenliğinizle ilgili konularda harekete geçiren konular var.

Kova
Artık Güneş burcunuzda ilerlemeye başlarken daha kararlı ve istekli olabileceğiniz koşullar içerisindesiniz. Bu dönemde gelecek yönünde düşünmek ve yenilikler yapmak mümkün olacak. Bu durum 28’indeki yeniayın ardından daha belirgin hale geliyor. 24’ü civarında arkadaşlıklar, sosyal konular yeni umutlar ve beklentiler getirmekte. Aynı zamanda tamamlanmakta olan konular da var. Ancak 27’si civarında aşkta ve parasal konularda daha pozitif durmaya bakın. 28’i ile birlikte artan oranda hareket, ziyaret ve konuşmalar var.

Balık
Bu hafta hayatınıza yeni koşullar girerken bazı belirsizliklere de dikkat etmek gerek. Gizli kalan konular ya da tam olarak göremediğiniz koşullar yüzünden sabırlı olmalısınız. Bu koşullar özellikle iş hayatınıza ve hedeflerinize yükler, kısıtlamalar getirmekte. Özellikle 24’ü civarında iş hayatında çok hareketlilik söz konusu. Bitirilmesi gereken durumlar içerisinde olabilirsiniz. 24’ü civarında da aşkta ve yakın beraberliklerde daha gerçekçi olmak gerekebilir. 28’i ile birlikte kazançlar ve harcamalar alanında daha yeni adımlar atabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder