14 Ocak 2017 Cumartesi

Hakan Kırkoğlu 16-22 Ocak 2017 Haftası

Astrolog Hakan Kırkoğlu 16 - 22 Ocak 2017 Haftası Burçlar

Koç
Bu hafta daha fazla mücadele ve kararlı olma gereği getirmekte. Özellikle 19’u civarında elinizde olmayan nedenler bazı gerginlikler ve sıkıntılar getirebilir. Bilmediğiniz konularda riskli işlere girmemelisiniz. Haftanın ilk günlerinde iş ve çalışma konularında efor sarfetmek ve gayret göstermek mümkün. 20’si ile birlikte gelecek yönünde yeni hedefler ve grup çalışmalarına yönelebileceğiniz imkanlar var. Aynı zamanda sizi bağlayan ortaklaşa işler, eşinizin parasal durumu ya da koşulları daha fazla ilgilenmek durumunda olabilirsiniz.

Boğa
Bu hafta burcunuzu olumlu yönde etkileyen transitler var ancak parasal konularla ilgili risklere ve ortaklı işlere dikkat etmek gerekiyor. Haftanın ilk günlerinde kendinizi daha yaratıcı ve iyi ifade edebileceğiniz konular üzerinde durabilirsiniz. Ancak 19’u civarında endişe yaratabilecek, uğraştırıcı koşullar var. Şartlar değişmekte. İşinizle, sorumluluklarınızla ilgili gelişmelere daha çok yönelebilirsiniz. 20’i civarında özellikle ortaklı işler ve eşinizle ilgili konularda daha fazla mücadele var. Karşıtlıklarla da karşılaşabilirsiniz.

İkizler
Bu dönemde sizi daha sabırlı ve dayanıklı olmaya iten koşullar var. Özellikle haftanın ilk günlerinde daha gayretli olmak durumunda olabilirsiniz. Bugünlerde evinizi ve ailenizi ilgilendiren durumlar da dikkat çekebilir. 19’una özellikle dikkat etmelisiniz.
Gerek işinizi, gerekse ortaklıkları, görüşmeleri ilgilendiren işlerde test altındasınız. İş hayatında hayallerle hareket etmemek gerek. 20’si ile birlikte isteklerinizi daha iyi ve yardım alarak yapabileceğiniz olanaklar artıyor. İş ve çalışma konularına özellikle odaklı durumdasınız.

Yengeç
Bu dönemde kontrolünüzde olmayan ve başkalarından kaynaklanan çok fazla dışsal etki söz konusu. Aynı zamanda önemli değerlendirmeler ve muhasebeler içindesiniz. Ortaklı konular üzerinde durubabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde zihinsel açıdan oldukça aktif ve hareket halindesiniz. 19’u civarında uzaklarla ilgili konulara ve kendi bakış açınıza ve inançlarınıza dikkat etmelisiniz. 20’si civarında eldeki kaynakları ve para durumunuzu daha düzgün değerlendirmeye bakın. Güzel şeyler ve yaratıcı uğraşlar için daha çok harcama olabilir.

Aslan
Daha fazla çaba sarfedebileceğiniz, pratik düşünmeniz gereken günlerdesiniz. İş ve çalışma ortamına ait konular dikkat çekmekte. Sağlığınızla da daha fazla ilgili olabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde işle ve harcamalarınızla ilgili gelişmelere daha duyarlı olabilirsiniz. 19’u civarında özellikle finansal işlerde ve harcamalarda daha dikkatli ve gerçekçi olmak gerek. 20’si sonrasında önemli değerlendirmeler ve sonuçlar gündeme gelmeye başlayacak. Bugünlerde ev ve ailenizi, güvenliğinizi ilgilendiren konularla daha alakalı olabilirsiniz.

Başak
Bu dönemde ilişkileriniz, karşınızdakilerden duygusal beklentileriniz sizi yeni kararlara yöneltebilir. Düşüncelerinizi, yeteneklerinizi daha iyi ifade edebileceğiniz olanaklar da var. Haftanın ilk günlerinde kişisel işlerde ve düzeninizle ilgili konularda daha hassas olabilirsiniz. Ailevi işler de gündemde olabilir. Ancak 19’u civarında bazı engeller ya da aşmanız gereken koşullar var. Bu dönemde sağlığınıza, iş ve çalışma konularına daha çok önem vermelisiniz. 20’si civarında yakın çevreniz, ziyaretler, konuşmalar daha fazla gayret gerektiriyor.

Terazi
Yılın bu döneminde yakın çevrenizde, ailenizle ilgili konular, toprağa, gayrimenkullere ait işler daha çok dikkat çekebilir. 20’si sonrasında yaratıcı konulara daha çok zaman ayırmaya başlayabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde bazı şanssızlıklar, elde olmayan koşullar sizi daha fazla etkileyebilir. 19’u civarında sağlığınıza ve düzen gerektiren işlere, çalışma koşullarınıza daha çok odaklısınız. 20’si ile birlikte maddi konularda daha gerçekçi bir tutum içine girmek iyi olacak. Yatırımlarla ilgili gelişmeler de gündeme gelebilir. Zihinsel açıdan yorgunluk var.

Akrep
Bu dönemde gerek yakın çevrenizdeki gelişmeler, gerekse parasal konular sizi daha fazla ilgilendiriyor. Özel konularınıza daha çok zaman ayırmanız gerekebilir. Haftanın ilk günlerinde beklentilerinizde bazı karmaşalar, belirsizlikler gündeme gelebilir. 19’u civarında sevdikleriniz, çocuklar ya da sevgilinizle ilgili kişilerle ilgili daha fazla çaba söz konusu. Riskli, spekülatif konulara önlemci yaklaşmaya bakmalısınız. 20’si ile birlikte kişisel alanda çok şey yapabilir ve daha atak davranabilirsiniz. Sizi duygusal açıdan etkileyen konulara odaklısınız.

Yay
Bu dönemde ev ve iş hayatınıza ait konularda daha özenli ve dikkatli olmakta fayda var. İş hayatınıza yönelik çabalar sizi daha fazla meşgul ediyor olabilir. Burcunuzdaki Satürn uzun vadeli düşünmenin, sabırlı olmanın gerektiğini anlatmakta. Haftanın ilk günlerinde iş hayatında ve sorumluluk getiren konular var. 19’u civarında özellikle daha gayretli ve gerçekçi olmak gerekiyor. Eve, güvenliğinize yönelik konulara da dikkat etmelisiniz. 20’si sonrasında düşüncelerinizi daha iyi ifade edebileceğiniz görüşmeler yapabilirsiniz.

Oğlak
Son bir aydır gündeminize yeni giren konular ve hedefler söz konusu. Bu dönemde girişimlerinizi sağlamlaştırmaya bakmalısınız. Yakın çevrenizdekiler, kardeşler, ziyaretler ve zihinsel açıdan uğraşlar sizi daha fazla meşgul edebilir. Özellikle 19’u civarında elde olmayan durumlara, şansızlıklara, gizli engellere dikkat etmek gerekebilir. 20’si ile birlikte, harcamalarınızla, iş hayatınızla ilgili konulara daha duyarlı olmaya başlayabilirsiniz. Beklentilerinizde değişikliklere gitmek, biraz daha çaba göstermek gerekebilir.

Kova
Son bir aydır gündeme gelen konular bazı beklemelere, hazırlıklara yol açmış olabilir. 20’si ile birlikte burcunuza ilerleyen Güneş sizi daha kararlı ve yenilikçi kılacak. Kendinize güveniniz artmakta. Ancak haftanın ilk gününde bazı endişeler gündeme gelebilir. 19’u civarında parasal alanda, birikimlerinizle ilgili konularda daha özenli ve önlemci olmaya bakın. Daha sonraki günlerde önemli adımlar ve size daha fazla güç ve kararlılık getirecek konular var. Eğer hedeflerinize odaklanırsanız çok şeyler yapabildiğinizi görebilirsiniz.

Balık
Bu dönemde Mars burcunuzda ilerlerken daha aktif ve cesur olabileceğiniz günlerdesiniz. Öfkenizi dikkatli kullanmalısınız. Yeniliklere açıksınız. Bu hafta özellikle 19’u civarında sağlıkla ilgili konularda daha özenli olmaya bakın. Kısıtlamalar ve engeler, en azından zorlanmalar olabilir. Haftanın ilk günlerinde başkalarından beklentilerinizde daha hassas olabilirsiniz. 20’si ile birlikte düşünce ve inançlarınızı güçlü, kararlı biçimde ortaya koyabilirsiniz. Bu yeni dönemde gelecek planlarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder