8 Ocak 2017 Pazar

Dinçer Güner 9-15 Ocak 2017 Haftasi

Dinçer Güner

Astrolog Dinçer Güner 9 - 15 Ocak 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftanın geneli Yengeç burcundaki Dolunay’ın etkileri ile geçecek. Ev ve iş arasında dengeyi kurmanız önemli olacaktır. Yuva, yer değiştirme, tadilat, aile içi ilişkilerin önem kazanacağı bu zamanlar, sosyal anlamda yaşanması muhtemel gerginliklere karşı dikkatli olmakta yarar var. Bilinçaltınız ve rüyalarınız anlam kazanabilir, manevi konularla daha iç içe olabilirsiniz.

Dolunay zamanı büyük kare açı kalıbı ile iş, kariyer, ilişkiler ve aile içi ilişkilerde kazan çok fena kaynamakta! Özellikle ilişkisi olanlar bu hafta alttan almaya özen gösterin, ilişkiler bitebilir, boşanmalar olabilir, ortaklıklar son bulabilir. Bu hafta özellikle ikili ilişkiler ve özel hayat açısından ultra gergin bir hafta. Yeni ortaklıklara soyunmak için de pek uygun değil. İncir çekirdeğini doldurmayacak konular birden büyük yangınlara dönüşebilir. Çok ama çok stresli ve problemli bir hafta. Bu özellikle sizleri birinci dereceden etkiliyor. Kazalara, sağlığınıza da dikkat edin. Gerçi hoş dikkat etmeyeceğiniz bir konu kalmadı farkındayım.

Venüs ve Neptün ise birlikte hareket edecekler. Venüs/Neptün etkileşimi ile daha çok yaratıcılık gerektiren konulara eğilmenizi, ruhunuza iyi gelecek konularla daha çok haşır neşir olmanızı tavsiye ederim. Bu hafta ruhsal çalışmalar yapmak, şifa tekniklerini kullanmak, tamamen içsel anlamda huzur bulmanıza yardımcı olacak konulara yönelmelisiniz.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftanın geneli Yengeç burcundaki Dolunay’ın etkileri ile geçecek. Önemli haberler alıp verebilirsiniz. Yakın çevreniz ile ilişkiler önem kazanmaya başlıyor. Mini seyahatler, iletişim, yayıncılıkla ilgili konular gündeme gelebilir. İşlerin bitirilmesi için hafif panik bir havaya bürünebilirsiniz. Sosyal çevre ve arkadaşlarınızdan destek görebileceğiniz, keyifli vakit geçirebileceğiniz zamanlardasınız.


Büyük kare açı kalıbı ile bu hafta seyahatlerde, kadınlarla ilişkilerde, iletişimde büyük sorunlar ve de ruhsal olarak rahatsız, kendinizi rahat hissetmeyeceğiniz koşullar söz konusu olabilir. Bu hafta olası seyahatleriniz ve tatil planlarınız var ise son dakika aksaklıklar söz konusu olabilir. Bu hafta özellikle sağlığınıza ekstra dikkat edin! Rutin kontrollerinizi aksatmayın, sağlığınızı riske atacak durumlardan uzak durun. Kadınlarla iletişimde ciddi problemler meydana gelebilir. Müşterilerinizle tartışmalardan veya kavgalardan uzak durmanızda yarar var. Bu büyük kare hem sağlık hem de iletişim alanında vurabilir sizleri.

Venüs ve Neptün ise birlikte hareket edecekler. Venüs/Neptün etkileşimi ile arkadaşlarınızdan, dostlarınızdan sizi manevi anlamda tatmin edecek destekler, güzel davranışlar görebilirsiniz. Bu hafta arkadaşlarınızla sık sık bir araya gelmeye özen göstermeli, onlardan gelebilecek her türlü yardım ve desteğe karşı olmalısınız. Eğer ki partneriniz yok ise bu hafta arkadaşlarınız sizin için çöpçatanlık yapabilirler, buna izin verin.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftanın geneli Yengeç burcundaki Dolunay’ın etkileri ile geçecek. Para para para! Bu Dolunay’ın odak konusu olacak. Finansal anlamda ani ve beklenmedik harcamalar ortaya çıkabilir, gerginlik yaratabilir. İş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda sürpriz, destekleyici gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Dolunay zamanı gökyüzünde büyük kare açı kalıbı etkin olacak. Bu hafta maddi konularda sınırlarınızı çok fazla aşmamanızı tavsiye ederim. Finansal anlamda oldukça gergin bir hafta! Lüks tüketimden uzak durmanızda, kesenizi çok fazla zorlamamanızda yarar var. Özellikle özel hayatınız, aşk hayatınız, varsa çocuklarınızla ilişkilerde büyük krizler, problemler söz konusu olabilir. Bu konularda riskli girişimlerde bulunmak için pek uygun zaman dilimi değil. Bu hafta size keyif verecek konulara, hobilerinize yönelmenizi tavsiye ederim. Bu büyük kare hem para, hem sosyal çevre hem de aşk/çocuklarla ilişkiler alanını oldukça zorlayacak.

Venüs ve Neptün ise birlikte hareket edecekler. Venüs/Neptün etkileşimi ile işinizle ilgili daha tatminkar bir hafta sizi beklerken, yaratıcı olabilecek, işinizi güzelleştirmek ve daha iyi yapabilmenizi sağlayacak koşullarında oluşması söz konusu. Eğer ki iş arayışınız var ise hayalini kurduğunuz bir iş olabilir. Hayatınızda özel anlamda biri yok ise bu etki iş vasıtası ile tanışabileceğiniz biriyle özel, duygusal yakınlaşmalar söz konusu olabilir. Bu hafta işinizle ilgili daha yaratıcı olabileceksiniz.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftanın geneli Yengeç burcundaki Dolunay’ın etkileri ile geçecek. Diyete başlamak için 10 numara zamanlar! Bunun yanı sıra Dolunay zamanı duygularınızı çok daha güçlü bir şekilde dile getirebilir, hisleriniz ve sezgileriniz fazlası ile güçlü olabilir. Hayatınızda önemli bir meseleyi sonlandırmanız için size destek verecektir.

Bu günlerde biraz daha hassas, savunmacı, çevrenizdeki kişileri korumacı davranabilir, melankolik bir ruh haline bürünebilirsiniz. Özellikle ikili ilişkileriniz ve ortaklarınızda gerginliklerden kaçınmak yerinde olacaktır. Yabancılarla ilgili, yurt dışıyla ilişkili, ticaretle ilgili destekleyici sürpriz etkiler devrede olacak. Beklediğiniz haberler her an gelebilir. Dolunay haftasında büyük kare dediğimiz açı kalıbı oluşacak. Hayatınızın zorlanacağı, değişime açık olacağı alanlar, iş, ev ve kariyerinizle ilgili konular olacaktır. Özellikle ailenizde kadınlarla ilişkilerde daha dikkatli olun. Evinizde incir çekirdeğini doldurmayacak bir konuyu gereksiz yere çok fazla abartıp büyütmeyin. Ev ya da işinizde değişim gerektiren fırsatlar yakalarsanız değerlendirmeyi ihmal etmeyin. Krizler bu hafta aile ve iş arasında meydana gelebilir. İş ve aile arasında denge kurmanız gerekebilir. Hem iş hem evlilik veya ortaklık ilişki alanı kaynayacak bu hafta sanırım.

Venüs ve Neptün ise birlikte hareket edecekler. Venüs/Neptün etkileşimi ile yaratıcılık gerektiren konulara yönelebilirsiniz. Resim, müzik, sanatın herhangi bir dalı ile ilgilenebilir, konser veya tiyatroya gidebilirsiniz. Eğer ki özel hayatınızda biri yok ise bu etkileşim ile romantik bir yakınlaşma söz konusu olabilir, duygularınız bu hafta daha coşkulu olabilir.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftanın geneli Yengeç burcundaki Dolunay’ın etkileri ile geçecek. Öncelikle sağlığa biraz dikkat! Özellikle ateşli rahatsızlıklar veya mikrobiyal enfeksiyonlara karşı dikkatli olmalısınız. İş ve çalışma ortamınızda veya çalışma şeklinizde stresli zamanlar olabilir. Finansal anlamda sürpriz beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ortaklaşa kazandığınız gelirlerde artış meydana gelebilir.

Dolunay haftasında Büyük Kare dediğimiz açı kalıbı etkin olacak. Büyük kare ile birlikte çalıştığınız kimseler, müşteriniz, iş ilişkisi içinde olduğunuz kimselerle mevzuları gereksiz yere uzatmayın. Komşularınızla gereksiz yere gerilmeyin, tartışmalı ortamlardan uzak durun. Trafikte daha dikkatli olun! Trafikte kimse ile tartışmayın. Bu hafta satış, pazarlama işlerinizde başarı söz konusu olacak. Keza yaşamınızı disipline etmek, diyet ,spor, egzersiz gibi programlara yazılmak için de uygun bir süreç. Kadın akrabalarla aranızda gerginliklerde oluşabilir. Venüs ve Neptün ise birlikte hareket edecekler. Venüs/Neptün etkileşimi ile evinizde yaratıcı değişimler yapmak, boyamak, renklendirmek, evinizi güzelleştirmek için gayet uygun bir hafta. Evinizde hobilerinize yönelmek, yaratıcı çalışmalar yapmak, yemek yapmak daha fazla, misafir ağırlamak size ruhsal anlamda çok daha iyi gelebilecektir.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftanın geneli Yengeç burcundaki Dolunay’ın etkileri ile geçecek. Sosyal çevre ilişkileri ve aşk hayatınız arasında denge kurmanız önemli olacaktır. Riskli girişimlerden uzak durmalı, spor aktivitelerinde kendinizi çok zorlamamalısınız. Davetler, organizasyonlar, arkadaşlarla ilişkiler mercek altında olacak.

Eşinizden veya ortağınızdan destek görebileceğiniz, yeni ortaklık tekliflerinin olabileceği zamanlardasınız. İlişkinizde olası sorunları çözmek için uygun bir zemin etkili olacak. Uzun zamandır görüşmediğiniz arkadaşlarınızla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Dolunay haftasında Büyük Kare dediğimiz açı kalıbı etkin olacak. Finans anlamında değişimlere açık olmanızda yarar var. Kazancınızın şekli ve miktarı değişebilir, iş değişimi söz konusu olabilir. Maddi anlamda abartılı harcamalar yapmak için pek uygun bir hafta değil açıkçası. Borç almayı, vermeyi, borçlanmayı, kredi işine girmeyi de pek tavsiye etmiyorum. Lakin bu hafta keyfi harcamalarınızı abartabilirsiniz.

Venüs ve Neptün ise birlikte hareket edecekler. Venüs/Neptün etkileşimi ile varsa partneriniz veya ortağınızla beraber seyahat planlayabilirsiniz. Partnerinizle aranızda hoş, duygusal yazışmalar söz konusu olabilir. Ortağınızla yaratıcılık gerektiren, sanatsal bir takım işlere girişebilirsiniz de. Eğer ki hayatınızda biri yok ise yakın çevrenizin, komşularınızın, kardeşlerinizin, yakın akrabalarınızın  sizin için çöpçatanlık yapmasına izin vermelisiniz. Eğer ki yazım alanında yetenekleriniz var ise bu hafta ilham perileri sürekli yanınızda olabilir. Yazabilir, yeni projelere başlayabilir veya yeni bir kitaba başlayabilirsiniz mesela.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftanın geneli Yengeç burcundaki Dolunay’ın etkileri ile geçecek. İş ve kariyerinizi ilgilendiren konular gündemde olacak. Organize olmanız sayesinde işlerinizi çok daha kolay bitirebileceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerden ve hizmet aldığınız yerlerden rahatça destek görebileceksiniz. Yeni işler, yeni projeler, yeni iş teklifleri ortaya çıkabilir.

Dolunay haftasında Büyük Kare dediğimiz açı kalıbı etkin olacak. Özellikle ikili ilişkiler ve özel hayat kriz altında! Eğer ki partneriniz var ise bu hafta onu biraz daha alttan almanızda, köprüleri yıkmamanızda yarar var. İlişkiler arenası biraz sakat olacak. Aniden ilişkiler biter, evlilikler boşanmaya kadar gidebilir. Bu hafta fiziksel olarak da majör değişimler yapmak için pek uygun değil açıkçası. Estetik operasyon olmak, saçınızı rengini hiç denemediğiniz bir renk ile değiştirmek…vb. Kendinizi bu hafta genel olarak gayet huzursuz ve gergin hissedebilirsiniz, hiçbir şey olmasa bile! Venüs ve Neptün ise birlikte hareket edecekler. Venüs/Neptün etkileşimi ile iş anlamında daha yaratıcı olabilir, kendinizi daha iyi ifade edebilir, iş arıyorsanız yaratıcı taraflarınız kullanabileceğiniz işlere veya sanatsal bir takım işlere girebilirsiniz. Ruhunuzun yapacağınız işlerle huzur bulmasını sağlayabileceksiniz. Freelance olarak çalışıyorsanız eğer bu hafta oldukça bereketli ve kazançlı bir hafta olabilecek sizler için.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftanın geneli Yengeç burcundaki Dolunay’ın etkileri ile geçecek. Hukuksal konularla ilgili gerginlikler olabilir. İletişim, haberleşme, haber alıp verme, yayıncılıkla ilgili konularla ilgili gelişmeler yaşayabilir, gergin bir ruh haliniz olabilir. Yaratıcılık gerektiren konularda destekleyici, aşkla ilgili konularda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Finansal anlamda harcamalara biraz dikkat!

Dolunay haftasında Büyük Kare dediğimiz açı kalıbı etkin olacak. Özellikle kadın müşteriler, iş yaptığınız kimselerle güç ve ego mücadelesine girmemenizde yarar var. Bu hafta gizli, saklı, skandal sayılabilecek ilişkilerden uzak durun. Keza bu hafta olası çıkacağınız seyahatlerde krizler söz konusu olabilir. Kimseyle dalaşmamaya özen gösterin, tartışmalı ortamlardan uzak durun. Sağlığınızla ilgili konularda da özelikle tansiyona dikkat etmenizde yarar var. Rutin kullandığınız ilaçları almayı unutmayın! Yaptırmanız gereken kontrolleri aksatmamaya özem gösterin. Venüs ve Neptün ise birlikte hareket edecekler. Venüs/Neptün etkileşimi ile eğer yalnızsanız gayet romantik, çekici bir flört kapınızı çalabilir. Bu hafta yaptığınız her türlü işte yaratıcı esinlerinizi rahatlıkla kullanabileceksiniz. Sanatsal anlamda yeni girişimlerde de bulunabilirsiniz. Ama bu etkilerin öncelikle sizlere var olan ilişkilerinizde huzur ve duygusallık, eğer ilişkiniz yok ise de aşk getirmesini dilerim.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftanın geneli Yengeç burcundaki Dolunay’ın etkileri ile geçecek. Ortaklaşa kazanımlar, eşinizin veya ortağınızın finansal durumu, borçlar, ödemeler, krediler, bankacılık işlemleriyle ilgilenebilirsiniz. Size yapılacak olan ödemelerle ilgili gecikmeler veya stres yaratacak koşullar oluşabilir. Yuva, aile, yaşadığınız yer ile ilgili sürpriz gelişmeler yaşanabilir, evinizle ilgilenebilir, dekoratif değişikliler yapabilirsiniz.

Dolunay haftasında Büyük Kare dediğimiz açı kalıbı etkin olacak. Bu hafta sosyal ilişkiler, arkadaşlıklar, dostluklarla ilgili konularda para meseleleri yüzünden krizler söz konusu olabilir. Arkadaşlıklarınız testten geçebilir, güçlü ilişkiler bu hafta zayıflayabilir açıkçası. Bu hafta finansal konularda borç almak, vermek için pek uygun bir hafta değil. Sosyal hayatınızı canlı tutmak için daha çok para harcayabilirsiniz. Venüs ve Neptün ise birlikte hareket edecekler. Venüs/Neptün etkileşimi ile daha çok evinizde yuvanızda huzuru bulabilirsiniz. Evinizde minik değişimler, boya, badana gibi değişiklikler yapabilirsiniz. Daha çok yalnız kalmak isteyebilir, yaratıcı çalışmalar yapabilir, ruhunuza iyi gelecek konulara yönelmek isteyebilirsiniz. Evinizi, yaşadığınız yeri güzelleştirmek için güzel bir hafta olacak sizler için.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftanın geneli Yengeç burcundaki Dolunay’ın etkileri ile geçecek. İkili ilişkiler ve ortaklıklar mercek altında! Tartışmaları sorunları çözmeyeceği gibi daha büyük sorunları da beraberinde getirebilir. Gerginliklerden uzak durmanızda fayda var. Bu günlerde yakın çevrenizdeki kişilerden destek, sürpriz ve sizi sevindirici haberler alabilirsiniz.

Dolunay haftasında Büyük Kare dediğimiz açı kalıbı etkin olacak. İş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda değişimlere açık olmalısınız. Krizler söz konusu olabilir. Kontrolünüz dışında gelişen olaylar sizleri fazlası ile gerebilir. Üstlerle ilişkilerde olası problemleri gereksiz uzatmak yerine alttan alabilmeyi öğrenmenizde yarar var. Bu hafta iş hayatında krizler söz konusu olacak. Özellikle kadınlarla ilişkiler iş hayatında daha problemli bir hal alabilir. Venüs ve Neptün ise birlikte hareket edecekler. Venüs/Neptün etkileşimi ile daha da sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla birlikte tiyatro, konser gibi aktivitelere gidebilirsiniz. Arkadaşlarınız sayesinde yeni tanışacağınız kimselerle flörtöz durumlarda oluşabilir. Arkadaşlarınızla seyahat planlayabilirsiniz. Yeni tanışabileceğiniz kimseler sanatla, yaratıcılık gerektiren işlerle uğraşan kimseler olabilirler.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftanın geneli Yengeç burcundaki Dolunay’ın etkileri ile geçecek. Daha inatçı ve gergin bir tutum sergileyebilirsiniz. Sağlığınıza ve kişisel bakımınıza önem vermeniz gereken bu günlerde, yeme içme alışkanlıklarınızı gözden geçirmeniz konusunda uyarıcı nitelikte. Çok fazla çalışmanız gerektiren koşullar olabilir.

Finansal anlamda ise beklenmedik sürpriz kazançlar elde edebilirsiniz. Dolunay haftasında Büyük Kare dediğimiz açı kalıbı etkin olacak. Eğitim, yayıncılık, yurt dışı ile ilgili konular, hukukla ilgili konularda can sıkıcı gelişmeler söz konusu olabilir. Bu konularda karşılaşabileceğiniz herhangi bir durumu çok da fazla abartmamaya özen göstermenizde yarar var. Bu hafta iletişim kazalarına karşı da dikkatli olun! Sağlığınıza gereken özeni gösterin. Özellikle ayaklarınıza, ayak bileklerinize dikkat edin. Bu hafta özellikle psikolojik olarak gergin olabilir, ruhsal anlamda kendinizi rahat hissetmeyebilirsiniz. Uyku düzeninizde de sıkıntılar söz konusu olabilir. Kronik rahatsızlıklarınız yeniden nüksedebilir. Venüs ve Neptün ise birlikte hareket edecekler. Venüs/Neptün etkileşimi ile terfi, işinizde destek ve yaratıcı tarafınızı ortaya koymanızı sağlayacak koşullar söz konusu olabilir. Aslında bu etkileşim sizin daha çok paranızı, kazancınızı etkileyeceğe benziyor. Gelir artışı gibi minik sürprizler olabilir.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftanın geneli Yengeç burcundaki Dolunay’ın etkileri ile geçecek. Yalnızlar için havada bir nevi aşk kokusu var! Yaratıcılık gerektiren konularda şanslı olabilir, riskli girişimlerden kazanç elde edebilirsiniz. Hobilerinize yönelebilir, hayatın keyifli yanlarını daha kolay görebilirsiniz. Aşk ve çocuklarla ilgili konular çok daha ön planda bu Dolunay zamanı.

Dolunay haftasında Büyük Kare dediğimiz açı kalıbı etkin olacak. Özellikle sağlıkla ilgili konular için ekstra harcamalar yapmanız gerebilir. Maddi anlamda risk almak, yatırım yapmak için pek uygun bir hafta değil açıkçası. Mali krizler, kayıplar, zorlanmalar, ödemelerde hatalar, uğraşacağınız angarya işler olabilir. Estetik operasyon için de pek uygun bir hafta değil açıkçası. Venüs ve Neptün ise birlikte hareket edecekler. Venüs/Neptün etkileşimi ile aşka daha yakın olabilir, daha yaratıcı, estetik kaygılarınız daha fazla olabilirsiniz. Bu hafta güzelleşmek, saç stilinizi değiştirmek veya boyatmak, estetik girişimlerde bulunmak için de gayet uygun bir hafta.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder