28 Ocak 2017 Cumartesi

Dinçer Güner 30 Ocak-5 Şubat Haftası

Dinçer Güner 30 Ocak - 5 Şubat 2017 Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta Venüs Koç burcuna geçiş yapıyor ve geri hareketi dahil olmak üzere 7 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. İlişkilerde daha sıcak, daha samimi, daha flörtöz, daha tutkulu, daha kıskanç, daha kaprisli bir hal alırız. Kolay tatmin olmayız. Tam da şu söz tam olarak oturmakta; büyük aşklar kavgayla başlar.

Bu dönem ilişkilerde huzursuzluk sık sık  gözlemlenebilir. Daha kaba olmaya meyilliyizdir. Daha dışa dönük ve sosyalleşebileceğimiz, samimi ilişkiler kurabileceğimiz bir dönemdir. Genel anlamda neşeli, pozitif ve girebileceğimiz her ortamda dikkatleri üzerimize çekmeyi başarabiliriz. En önemli teması ilişkilerde anlayış göstermeye sahip olmaktır. Çünkü Venüs'ün bu yerleşiminde bunu yapmak çok zordur. Her zaman haklıyızdır, iddiacıyızdır ve birini elde etmek istiyorsak daha çok savaşabilir, çaba gösterebilir, artistik yeteneklerimize başvurabiliriz. Samimiyetin ölçüsünü kaçırabilir, sınırlarımızı belirlemekte sıkıntılar yaşayabiliriz. İlişkilerde ten çekimi, fiziksel çekim, cinsellik daha ön planda olabilecektir. Yeni başlangıçlar yapmak için en uygun zaman dilimidir, özellikle maddi anlamda!

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Venüs burcunuza geçiş yapıyor ve retrosuyla toplamda 7 Haziran tarihine kadar seyahat edecek. Bol bol aşk için vaktiniz olacak! Fiziki anlamda değişiklikler yapmak, saçınızın stilini ve rengini değiştirmek için ideal zamanlar olacak.

Herhangi bir estetik müdahale için de uygun dönemde olacaksınız. Hayata daha çok sevgi penceresinden bakabilecek, sevimlilik maskesini uzun süre üzerinizde taşıyabileceksiniz. Venüs ve Satürn arasındaki sert görünümden dolayı ise yurt kaynaklı işlerinizde bir takım engeller, sorunlar meydana gelebilir. Eğer partneriniz mesafe olarak sizden uzakta ise aranızda duygusal anlamda bir soğuma ya da sorun oluşabilir. Özel hayat anlamında sizi zorlayacak, kendinizi değersiz hissettirecek kişilerden de uzak durmalısınız. Bu hafta beğendiğiniz kimseleri tavlamak epey zor olabilir!

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu


Venüs bu hafta Koç burcuna geçiş yapıyor ve retrosuyla beraber 7 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Tembellikle harekete geçip geçmeme arasında sıkışıp kalmaya işaret etmektedir. 12. evinizde ilerleyecek olan Venüs, bu dönemde yapacağınız hırsların özellikle sağlığınıza zarar verebileceğine de işaret etmektedir.


Ruhunuza iyi gelecek, sizi ruhsal anlamda sakinleştirecek eylemlere yönelmenizde fayda var. Bu dönem bağışıklık sisteminiz çok kuvvetli olmayabilir ve çok sık da hastalıklara yakalanabilirsiniz. Bu dönem sizin için biraz sıkıcı bir durum. Sizden güçlü düşmanlarla, arkanızdan iş çeviren nankör kişilerle uğraşmanız gerekebilir. İlişkiler anlamında sizi yalnızlığa içe kapanmaya itebilir. Bir ilişki içinde iken bile kendinizi yalnız hissedebilir, gereksiz kıskançlıklar veya kaprislerle ilişkinizi yorabilirsiniz.

Venüs ve Satürn arasındaki sert etkileşim ile de para ve dostluk ilişkisini iyi yönetmeli, maddi konular yüzünden kimseyle kırgınlık yaşamamaya özen göstermelisiniz. Her ne kadar gökyüzü dost ilişkileri açısından keyifli bir haftaya işaret etse de hayatınızdan uzaklaştırmanız gereken kişileri de tespit edip minik bir temizlikte yapabilirsiniz. Finansal anlamda büyük beklentiler içine girmemenizde yarar var. Maddi bazı blokajlar, engeller söz konusu olabilir.


İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu


Venüs bu hafta Koç burcuna geçiş yapıyor ve retrosuyla beraber 7 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Süper sosyal olabileceğiniz, arkadaşlık ilişkilerinizde canlanma meydana geleceği, partilerin, davetlerin aranan ismi olabileceksiniz.

Bazılarınız sosyal yardımlaşma kulüplerinde aktif görevler alabilecekken, bazılarınız ise iş hayatından kazandıkları gelirleri arttırmanın yollarını arayacaklar. Satürn ile Venüs arasındaki gergin görünümden dolayı ikili ilişkilerde zorlanma, blokaj söz konusu olabilir. İlişkilerinizde limitler ortaya çıkabilir. Sevgi yetmeyebilir ve sürekli talep eden birine dönüşebilirsiniz. İlişkiniz yüzünden iş hayatınız veya tam tersi iş hayatınız yüzünden ilişkinizin zarar görmesine izin vermeyin! Bu alanları dikkatli bir şekilde yönetin. Birini önceliklendirirken bir diğerini ihmal etmeyin.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu


Venüs bu hafta Koç burcuna geçiş yapıyor ve retrosuyla beraber 7 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. İş ve kariyerinize ilişkin konularda sizleri keyifli gelişmeler bekliyor olacak. Kuracağınız samimi ilişkiler iş hayatında daha hızlı ilerlemenize yardımcı olabilecektir.

Bu tarihe kadar kendinizi daha rahat ortaya koyabilecek ve direk tavırlı olabileceksiniz. İş görüşmelerine gitmek için olumlu bir zaman! Venüs ve Satürn’ün kavgalı olacağı bu hafta, iş ortamınızda kimsenin kalbini kırmamaya özen gösterin. Gereksiz yere kimseye kapris ve trip yapmayın. Sağlık olarak da genital bölge, üreme organları, mesane, böbrekler, boğaz, tiroid ile ilgili sorunlar meydana gelebilir. Dikkatli olunması ve rutin kontrollerin aksatılmaması gerek.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu


Venüs bu hafta Koç burcuna geçiş yapıyor ve retrosuyla beraber 7 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Yabancılar veya sizden uzakta kişilerle daha fazla iletişim ve ilişki içine girebilirsiniz.

Eğer yalnızsanız sizden uzakta yaşayan biri ile flörtleşebilirsiniz. Bu kişi yabancı asıllı bir kişi de olabilir. Bu tarihe kadar vize ve pasaport işlemlerini halledebilirsiniz. Eğitimle ilgili konulara yönelebilir, uzak akrabalarınızla bir araya gelebilirsiniz. Venüs ve Satürn’ün kavgalı olacağı bu hafta özel hayatınızda sorunlar, problemler meydana gelebilir. İlişkilerinizde sevgi yetmeyebilir, kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. İlişkilerde beklenmedik ilişki problemleri ve stresler ortaya çıkabilir. Çevrenizden soğuk, katı ve esnek olmayan tavırlarla karşılaşabilirsiniz. Sizin beğendikleriniz sizi beğenmeyebilir!

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Venüs bu hafta Koç burcuna geçiş yapıyor ve retrosuyla beraber 7 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Başkalarına ait maddi kaynaklardan daha kolay yararlanabilecekken, ortaklaşa bir takım işleriniz var ise bu tarihe kadar gelirleriniz artabilir. Bankadan kredi çekmek için bir takım araştırmalar içine girebilirsiniz.

Paranızı biraz daha sağlıkla ilgili konular, güzelleşmek, estetik gibi konulara harcarken ilişkiler alanında ise bencillikten doğan krizlerle uğraşmanız gerekebilir. Venüs ve Satürn arasında ki sert etkileşimden dolayı aile ve özel hayat dengesini dikkatli kurmalısınız. Ailevi konulardan yana sorunlar, problemler ve engellerle karşılaşabilirsiniz. Bu hafta evinizde dekoratif değişiklikler yapmak, taşınmak, ev için kredi çekmek, ev yerleştirmek, ev almak için de pek uygun bir zaman dilimi değil. Ne ilişkileriniz veya ortağınız yüzünden ailenizle aranızı açın ne de aileniz yüzünden ilişkilerde kendinizi kısıtlayacak ortamlar oluşturun.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu


Venüs bu hafta Koç burcuna geçiş yapıyor ve retrosuyla beraber 7 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. İlişkilerde romantizm zamanı başlıyor! Tabi bunun yanı sıra minik kaprisler, kıskançlıklar da meydana gelebilir.

Ay sonuna kadar yalnız olanlar ciddi ilişkilere başlayabilirler, olası ortaklıklardaki veya ilişkilerindeki sorunların üstesinden rahatça gelebilirler. Bu dönem partner veya ortağınız biraz çocukça biraz bencilce davranabilir, onu biraz idare etmeniz gerekebilir. Venüs ve Satürn arasındaki gerginliği de düşünecek olursak, kimlerle nasıl iletişime geçtiğinize de dikkat edin! Kardeşleriniz, komşularınız, kuzenlerinizle aranızın açılmasına neden olabilecek durumlar söz konusu olabilir. Eğer ki iş bağlantılı bir yolculuğa çıkacaksanız, son dakika problemleri ile karşılaşmamak için tedbirlerinizi öncesinden almalısınız.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu


Venüs bu hafta Koç burcuna geçiş yapıyor ve retrosuyla beraber 7 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. İş hayatınızda, birlikte çalıştığınız kişilerle daha samimi, sıcak ilişkiler kurabileceksiniz. Özellikle sağlığınızla ilgili daha keyifli ve de güzel bir sürece giriş yapıyor olacaksınız.

Bu dönem beslenme alışkanlarınıza biraz daha dikkat etmenizde fayda var. Belki bir destek alabilirsiniz veya diyete başlayabilirsiniz. Venüs ve Satürn arasındaki sert etkileşimden dolayı maddi anlamda risk almak, gereksiz lüks harcamalara girmek, borsa, kumar ve bilumum yarışlar için para yatırmak için uygun bir dönem değil. Maddi konularda kendinizi gereksiz yere dara sokmayın! Finansal anlamda size gelmesi gereken ödemelerde de gecikmeler meydana gelebilir.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu


Venüs bu hafta Koç burcuna geçiş yapıyor ve retrosuyla beraber 7 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Asıl aşk dönemi sizler için başlamış olacak!

7 Haziran tarihine kadar yalnız olanlar aşka kendilerini çok daha yakın hissedebilecekler. Kendinizi çekici kılmak için fiziksel görüntünüzde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak isteyenler bu tarihe kadar girişimlerde bulunabilirler. Süper keyifli bir sürece giriş yapıyorsunuz. Satürn/Venüs sert etkileşimi ile özel hayatınızda, varsa partnerinizle sorunlar, problemler meydana gelebilir. Ailede bir kadının rahatsızlığı gündeme gelebilir. Doktora veya hastaneye gidilmesi gerekebilir. Mesela evinizde yapacağınız dekoratif değişiklikler tam da istediğiniz gibi olmayabilir.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Venüs bu hafta Koç burcuna geçiş yapıyor ve retrosuyla beraber 7 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Bu sayede evinizi güzelleştirmek için bir çok fırsat elde edebileceksiniz. Bu aile içi ilişkileriniz içinde geçerli olacaktır. Evinize dekoratif mumlar alabilir, yeni koltuklar, bitkiler alabilirsiniz.

Evinize oldukça orijinal, ender bulunan bir obje alabilirsiniz. Evinizde sosyalleşmek adına yemekler organize edebilir, arkadaşlarınızla birlikte evde bir şeyler yapabilirsiniz. Venüs/Satürn etkileşimi ile deniz aşırı yolculuklar gündeme gelebilir. İşinizle ilgili bir seyahate çıkmanız gerekebilecek. Her ne şekilde olursa bu seyahat yeni fırsat ve kapılar açabilir size. Keza işinizle ilgili reklam, tanıtım, çalışmaları için de ideal bir dönem veya işinizle ilgili önemli bir eğitim de alabilirsiniz. Fakat bu gündemler öyle kolay olmayacaktır. Bazı engellerle karşılaşabilirsiniz veya kadınlar yolunuza taş koyabilir.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu


Venüs bu hafta Koç burcuna geçiş yapıyor ve retrosuyla beraber 7 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Türlü seyahatlere çıkabilir, yakın çevrenizle daha yakından ilgilenebilirsiniz. Size keyif verecek şeyleri daha çok okuyabilir, araştırabilirsiniz.

Eğer ki yalnızsanız bu süreçte yakın çevrenizden, aynı oturduğunuz, her gün gittiğiniz aşina olduğunuz yerlerden birinde birisiyle flörtleşmeler başlayabilirsiniz. Venüs ile Satürn arasındaki sert etkileşimden dolayı kendinizi sevgisiz, yalnız, depresif hissedebilirsiniz. İlişkiler arenasında kendinizi mutsuz ve başarısız hissedebilirsiniz. Bu hafta kardeş, komşu, kuzenlerle çok da fazla zıtlaşmamaya özen gösterin! Karamsar düşüncelerden olabildiğince uzak durun! Ruhunuza gerçekten çok iyi gelecek konulara yönelin.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu


Venüs bu hafta Koç burcuna geçiş yapıyor ve retrosuyla beraber 7 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Gelirlerinizi arttırabileceğiniz fırsatlar ve haberlerle karşılaşabilecek, paranızı daha çok giyim, kuşam, kozmetik ürünlerine harcayabileceksiniz.

Para ile ilgili güzel gelişmelerin olabileceği bir döneme giriyorsunuz. Aslında paranızı belki de kendinizi daha değerli hissetmek için harcayabilirsiniz. Bu süreçte kendinize ödüller verebilirsiniz. Venüs ve Satürn arasındaki sert etkileşimden dolayı özellikle dostlarınız veya arkadaşlarınız arasında problemler meydana gelebilir. Bazı arkadaşlarınızla aranız açılabilir, bir süreliğine görüşmeyebilirsiniz. Ya da arkadaşlıklar arası enteresan kıskançlıklar da oluşabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder