15 Ocak 2017 Pazar

Dinçer Güner 16-22 Ocak 2017 Haftası

Dinçer Güner


Dinçer Güner 16 - 22 Ocak 2017 Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta Güneş hem Kova burcuna geçiş yapacak hem de gökyüzünde Mars ve Satürn kavga halinde olacak. Hava elementinden, sabit nitelikte Kova burcuna geçtiğimiz de atmosfer değişir. Daha fazla iletişim kurduğumuz, sosyal bağlarımıza önem verdiğimiz, özgürlük, bağımsızlık, eşitlik, haklar, insan hakları ile ilişkili konularda hassas olduğumuz bir süreç yaşarız.

İdeallerimiz, prensip ve ilkelerimiz, düşünce ve siyasi görüşlerimiz ön plana çıkar. Daha objektif, rasyonel, işin içine duyguları karıştırmadan konulara kişisellik katmadan kuş bakışı yaklaşabiliriz. Hepimiz için özgürlük, adalet, eşitlik ve insan hakları çok daha önemli bir hale gelir ve bu konuları konuşmaya başlarız. Mars ve Satürn sert etkileşimi ile de cesaret gerektiren işlerde başarı olmak zorlaşır. Gücümüz kısıtlanır, kendimizi yeterince iyi bir şekilde ortaya koyamayabiliriz. Otorite figürlerle gerginlikler, problemler meydana gelebilir. Girişimlerimiz engellenebilir, cesaretimiz kırılabilir, hevesimizi kaçırabilir, moralimizi bozabilirler Yeni iş girişimleri için veya ikna gerektiren durumlar için pek de uygun değildir. Taleplerimiz ret edilebilir. Enteresan katı kurallarla karşılaşabiliriz. Kendimizi disipline etmemiz gerektiren konularla yüzleşebiliriz.

Enerjimiz çok düşebilir, hareket etmekte zorlanabilir, tembelliğe eğilim gösterebiliriz. Cinsel anlamda sorunlar meydana gelebilir. Cinsel korkular, endişelere yaşanabilir. Düşman kazanabiliriz veya düşmanca davranışlarla karşılaşabiliriz. İş hayatında özellikle patronlarla sorunlar meydana gelebilir. Önemli istekleriniz, taleplerinizi bugünlerde dile getirmeyin. İş ortamında rekabet ederken problemlerle karşılaşabilirsiniz. Sportif faaliyetler için iyi değildir. Kazalar veya sakatlıklar oluşabilir.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş Kova burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki bir aylık dönemde odaklanacağınız, hayatınızın merkezinde olacak olan konular arkadaşlıklar, sosyal ilişkiler, iş hayatınızdan kazandığınız gelirler, grup aktiviteleri ön planda olacak. Odak noktanız iş hayatından arkadaşlarınıza kaymaya başlayacak.


Daha çok sosyalleşebilecek, yeni arkadaşlar edinebilecek, arkadaşlarınızla birlikte keyifli zamanlar geçirebileceksiniz. Bu bir aylık süreçte yeni farklı, değişik gruplarla sık sık bir araya gelebilirsiniz. Mars/Satürn sert etkileşimi sizleri psikolojik anlamda, sağlık anlamında, trafikte, iletişimle ilgili konularda oldukça zorlayabilir. Sağlığınıza ekstra özen göstermenizde yarar var. Bu hafta kendinizi birden hastane koridorlarında bulabilirsiniz. Psikolojik olarak takıntılı davranışlardan uzak durmanızda yarar var. Trafikte kimse ile dalaşmayın! Kardeşleriniz veya komşularınızla münakaşa etmemeye özen gösterin. Kullandığınız iletişim aletleri birden sapıtabilir, bilginiz olsun.


Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş Kova burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki bir aylık dönemde odaklanacağınız, hayatınızın merkezinde olacak olan konular iş, kariyer, mesleki konular üzerinden olacaktır. Bu bir aylık süreçte terfiler alabilir, iş değiştirebilir, iş hayatınızda her adımınızla (doğu veya yanlış) görünür olacaksınız. Tüm ışıklar üzerinize çevrilmiş olacak.

Eğer ki iş arıyorsanız pek de havalı bir işe giriş yapabilirsiniz. İş hayatı anlamında oldukça yoğun bir döneme giriş yapıyorsunuz. Mars/Satürn sert etkileşimi hem özel hayatla ilgili konularda hem de finansal konular, borçlar, alacak ve verecek konuları,krediler ve ödemelerle ilgili konularda ciddi problemlere, krizlere, zorlanmalara işaret etmektedir. Bu hafta kredi çekmek, finansal anlamda riskli yatırımlarda bulunmak, lüks tüketim yapmak için pek de uygun bir hafta değil. Özel hayatınızda ise finansal konuları bağlayan durumlar yüzünden de sıkıntılar meydana gelebilir.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş Kova burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki bir aylık dönemde odaklanacağınız, hayatınızın merkezinde olacak olan konular yurt dışı, yabancılarla ilişkiler, din, felsefe, hayatın anlamı, hukuksal konular üzerine olacaktır.

Bu bir aylık süreçte yurt dışı seyahatleri planlayabilir gidebilirsiniz, özellikle tanıtım, reklam, organizasyon işleri yapanlar bu bir aylık süreçte oldukça yoğun olabilecekler. Hukuksal konuları olanlar bu ay önemli davalarınız sonuçlanabilir, önemli mevki, statü sahibi kişilerden önemli güzel destekler alabileceğiniz keyifli bir döneme giriş yapıyorsunuz. Farklı kültürler, farklı inançlar, farklı yaşam şekilleri üzerine araştırmalar yapabilir, bilgi sahibi olabilirsiniz. Üniversite eğitimi, sınavlar konusunda da destekleyici bir süreçte olabileceksiniz. Mars/Satürn sert etkileşimi özellikle iş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda sizleri epey zorlayabilir, işinizle ilgili şansınız çok açık olmayabilir. Problemler, talihsizlikler, krizler, işlerin yolunda gitmemesi söz konusu olabilir. İşinizle alakalı çok fazla eleştiri de alabilirsiniz. Üstlerle tartışma, kavga, öfkenizi kontrol edemezsenz istifa, kovulma gibi durumlarda söz konusu olabilir.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş Kova burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki bir aylık dönemde odaklanacağınız, hayatınızın merkezinde olacak olan konular ortaklaşa işlerden kazanılan gelirler, primler, burslar, miras, krediler, bankacılık işlemleri ile ilgili olacaktır.

Bu bir aylık süreçte kredi çekmek için araştırmalar yapabilirsiniz. Ortaklaşa işlerden kazandığınız gelirleri arttırmak için çalışmalar yapabilirsiniz. Öğrenci iseniz yeni burs başvuruları yapabilir, sponsor görüşmeleri yapabilirsiniz. Başkalarının maddi olanaklarından daha kolay yararlanabilecek, borca ihtiyacınız olduğu anda rahatça destek bulabileceksiniz. Keza vergi işlerinizle ilgilenmek, varsa şirketinizin muhasebesiyle de yakından ilgilenebileceğiniz bir zaman. Mars/Satürn sert etkileşimi psikolojik anlamda, ruhsal anlamda, sağlık anlamında ve yurt dışı bağlantılı işlerde, yabancılarla yapılan işlerde, hukuksal konularda problemler, krizler, sıkıntılar, dertler, kötü şansa işaret etmektedir. Bu dönem hem fiziksel hem de ruhsal sağlığınıza dikkat etmenizde yarar var. Bünyenizi fazla yormamalı, bağışıklık sisteminizi güçlendirici takviyeler almanızı tavsiye ederim. Özellikle genital bölge ile ilgili sıkıntılar söz konusu olabilir.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş Kova burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki bir aylık dönemde odaklanacağınız, hayatınızın merkezinde olacak olan konular ilişkiler, ortaklıklar, partnerinizle ilgili konular olabilecektir. Bazılarınız işlerinizi ortak ve destek yardımı ile halledebilecekken, bazılarınız ise evlilik dahil her türlü yeni ortaklık, imza gerektiren konular oldukça ön planda olacaktır.

Bu bir aylık süreçte ortaklık imzaları atabilir, evlilik adına adımlar atabilir veya ciddi güzel bir ilişkiye adım atabilir, partnerinizden güzel destekler alabilirsiniz. Aslında daha çok bu etkileşim sizi yaşamda destek istediğiniz anda her türlü desteği bulmanız konusunda destekleyici olacaktır. Keza bu bir aylık dönemde odağınızın ortağınız veya eşinize ait kariyer durumları da olabileceğine işaret etmekte. Mars/Satürn sert etkileşimi özellikle arkadaşlıklar, sosyal ilişkiler, dostluk ilişkileri, finans, para, mali durumlar, borçlar, krediler, ödemeler, vergiler, banka işlerinde problemler, sıkıntılar, kötü şans, kriz gibi durumlara işaret etmektedir. Arkadaşlarınızla aranız açılabilir, dostluk ilişkileriniz testten geçebilir, mali anlamda çekmeyi planladığınız krediniz ret edilebilir, açıkçası ödemeleriniz gecikebilir.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş Kova burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki bir aylık dönemde odaklanacağınız, hayatınızın merkezinde olacak olan konular çalışma ortamı, sağlığınız, günlük rutin işlerinizle ilgili olacaktır. Bu bir aylık süreçte mesela check uptan geçebilirsiniz. Diyetisyenle veya bir spor hocası ile görüşebilir, profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu bir aylık süreçte iş görüşmelerine gidebilirsiniz. Yeni iş projeleri gündeme gelebilir. Günlük yapmanız gereken aksattığınız, kulak arkası ettiğiniz işlerle daha yakından ilgilenebileceksiniz. Kişisel bakım ve sağlığınıza önem vermeniz gereken bir dönemdir. Spor, diyet, kişisel gelişim…vb konularda profesyonel destekler alabilirsiniz. Keza bu bir aylık süreçte bir check uptan geçmek pek de fena fikir değil açıkçası. Biraz tansiyonunuz hassaslaşabilir bu süreçte. Mars/Satürn sert etkileşimi ile özellikle hem ikili ilişkiler, ortaklıklar, evlilikle ilgili konular hem de kariyerinizi ilgilendiren konular kriz, problem, kötü şans, sıkıntı, dert, tasa, ayrılık, engel gibi durumlar söz konusu olacak. İkili ilişkilerde olası sorunları gereksiz yere büyütmemeye özen gösterin. İşinizde üstlerinizle sert tartışmalardan kaçınmakta yarar var.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş Kova burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki bir aylık dönemde odaklanacağınız, hayatınızın merkezinde olacak olan konular aşk, çocuklar, hobiler, hayatın keyifli, eğlenceli yanları, riskli aktiviteler üzerine olacaktır. Evet sizlerin aşk ayı başladı! Yalnız olanlar dolu dolu flört edebilecekleri bir aya giriş yapıyorlar.

Bazılarınız çocuk sahibi olmak adına adımlar atabilir, araştırmalar yapabilir, doktorunuzla görüşebilirsiniz. Bazılarınız ise hobilerine daha fazla zaman ayırabilecek, yeni ilginç hobiler edinebilecekler. Hayatın eğlenceli yanları hayatınızda daha ön plana çıkmaya başlıyor. Genel anlamda riskli girişimlerden olumlu sonuçlar elde etmenizin yüksek olacağı bir süreç ama siz yine de adımlarınızı dikkatli atın. Sizler için hayattan keyif ve zevk alma dönemi başlıyor artık. Mars/Satürn sert etkileşimi özellikle sağlık, iş ve çalışma ortamı, seyahatler, hukuksal konular, yabancılarla yapılan işler konularında krizler, sıkıntılar, problemler, kötü şansa ve engellere işaret etmekte.

Özellikle sağlığınıza ekstra dikkat edin! Vücudunuzu çok fazla çalışmak için zorlamayın. Tansiyon ve kan dolaşım dengenize dikkat edin, sonra hastanelik olmayın. Eğer kendi işiniz ise resmi evraklar konusunda dikkat edin. Çaldırmayın, kaybetmeyin. Yabancılarla işler yapıyorsanız, yurt dışı ile ilgili seyahat planınız var ise veya yüksek eğitime başlamayı planlıyorsanız bu hafta, bu konularda bazı dertlerle uğraşmanız gerekebilir.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş Kova burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki bir aylık dönemde odaklanacağınız, hayatınızın merkezinde olacak olan konular; ev, yuva, aile, yerleşim, yer değiştirme, alım veya satımla ilgili konular olabilecektir. Bu bir aylık süreçte evinizi değiştirmek için araştırmalar yapabilir, evinizde bazı mini tadilatlar yapabilirsiniz.

Ailenizle çok daha fazla vakit geçirebilir, onlara yardım ve destekte bulunabilirsiniz. Bazılarınız ev satın alabilir, bazılarınız satabilir. Hayatınızın bundan sonraki altı aylık sürecinizi nasıl geçireceğinizin kararlarını alabilir, adımlar atabilirsiniz. Keza bu dönemde arabanızı değiştirmek, yeni araba almak için de uygun bir süreçtir. Bazılarınız merak edip köklerini de araştırabilir, aile büyüklerine ilişkin bilgilere ulaşabilirsiniz. Mars/Satürn sert etkileşimi hem özel hayatla ilgili konularda hem de finansal konular, borçlar, alacak ve verecek konuları, krediler ve ödemelerle ilgili konularda ciddi problemlere, krizlere, zorlanmalara işaret etmekte. Bu hafta kredi çekmek, finansal anlamda riskli yatırımlarda bulunmak, lüks tüketim yapmak için pek de uygun bir hafta değil. Özel hayatınızda ise finansal konuları bağlayan durumlar yüzünden de sıkıntılar meydana gelebilir.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş Kova burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki bir aylık dönemde odaklanacağınız, hayatınızın merkezinde olacak olan konular; seyahatler, eğitim, yakın çevreniz, kardeşlerinizle ilgili konular olabilecektir. Bu ay bol bol seyahat edebilir, tatil planları yapabilirsiniz.

Bazılarını iş hayatında kullanabilecekleri tarzda bir eğitime başlayabilirler. Özellikle bu bilgisayar veya dil eğitimi olabilir. Kardeşlerinize bu ay daha fazla vakit ayırabilecek, onlara destek olabileceksiniz. Web sitesi, blog, kitap yazma…vb konularda araştırmalar yapabilirsiniz. Yakın çevrenizle çok fazla ilgilenmekten kendinize vakit ayırmayı da ihmal etmemelisiniz. Tanıtım, reklam, yayıncılık gibi konulara da odaklanabilirsiniz. Kitap çıkarmak gibi bir planınız varsa bu bir aylık süreçte yayın evleri ile görüşmeler yapabilirsiniz. Mars/Satürn sert etkileşimi hem ikili ilişkiler, evlilik, ortaklıkla ilgili konulara hem de ev, yuva, aile ile ilgili konularda krizlere, problemlere, zorlu durumlara, hastalıklara, bu konularda kötü şanslara işaret etmektedir. Partner, ortak veya aile bireylerinin sağlığı olumsuz etkilenebilir. Özel hayat ve aile hayatı arasında krizler söz konusu olabilir. Küsler, ayrılıklar meydana gelebilir. Kiracı iseniz ev sahibiniz ile aranızda gerginliklerde oluşabilir.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş Kova burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki bir aylık dönemde odaklanacağınız, hayatınızın merkezinde olacak olan konu para olacak. Napolyon misali para para para diyeceksiniz. Gelirlerinizi arttırabileceğiniz koşullarla karşılaşırken bazılarınız yatırım araçlarını kullanabilirler.

Maddi ve genel anlamda keyifli bir sürece giriş yapıyorsunuz. Bütçenizi akıllıca yönetebileceksiniz. Olası borçlarınızı rahatlıkla ve çalışarak ödeyebileceksiniz. Gelirlerinizi arttırmanın yollarını arayabilir, maddi anlamda kendinize çeki düzen vermemiz gerekebilir. Bütçenizi yeniden düzenlemek, organize etmek, kendinize finansal konularda hedefler koymak için uygun bir süreç. Mars/Satürn sert etkileşimi ile hem trafik, iletişimle ilgili konularda hem de iş ortamınızda krizler, problemler, kötü şans, sıkıntılar, dertler, büyük engellere işaret etmekte. Özelikle trafikte bu hafta hız yapmamaya özen gösterin! Kardeşleriniz, komşularınız, birlikte iş yaptığınız kimselerle gereksiz münakaşalardan uzak durmaya gayret edin. İşiniz için kullandığınız iletişim aletleri sapıtabilir, sizi kötü duruma düşürebilir. Eğer ki bu hafta bir mülakata ya da sınava girecekseniz de ekstra dikkatli olmaya dikkat edin!

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş Kova burcuna geçiş yapıyor. Güneş’in burcunuza geçmesi ile beraber tüm spot ışıkları üzerinizde olacak ve rahatlıkla dikkat çekebileceksiniz. Tüm yönetim özelliklerinizi rahatlıkla sergileyebileceksiniz.

İsteklerinize, hedeflerinize ulaşmak size çok daha kolay gelecektir. Geçtiğimiz sevimsiz bir Ay’ın ardından bu gireceğimiz bir aylık süreç size ilaç gibi gelecektir. Ben buradayım ve istediğim her şeyi elde edebilirim moduna geçiş yapabileceksiniz. Yeni girişimleriniz için rahatlıkla destek bulabileceksiniz. Mars/Satürn sert etkileşimi finansal anlamda kazançlar, size gelecek olan ödemeler, üretimleriniz ve özel hayatınızı ilgilendiren konularda problemler, krizler, sıkıntılar, kötü şans, işlerin yolunda gitmemesi gibi durumlara işaret etmekte. Maddi anlamda bu hafta lüks sayılabilecek harcamalardan uzak durmalı, kimseyle dalaşmamalısınız. Sabrınız bu hafta test edilebilir açıkçası.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş Kova burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki bir aylık dönemde odaklanacağınız, hayatınızın merkezinde olacak olan konular; bilinçaltı, rüyalar, psikoloji..vb konular olacaktır. Bu bir aylık süreçte biraz daha ikinci planda kalabilir, kendinizi ortaya koymakta biraz zorlanabilirsiniz.

Yalnız kalmak size çok daha uygun gelecektir. Uyku düzeninizde sorunlar oluşabilir. Bu bir aylık süreçte daha çok gizlilik içinde hareket etmeye özen gösterebilirsiniz. Bu dönem biraz içe dönme, kendinizi sorgulama dönemi gibi değerlendirebilirsiniz. Sağlığınıza da dikkat etmeniz gereken bir süreç bu, özellikle de ruh sağlığınıza. Çevrenizde dönen bir takım gizli kapaklı konular, dedikodular, oyunlar oluşabilir. Mars/Satürn sert etkileşimi aile, aile bireyleri ile ilişkiler, aile bireylerinin sağlığı veya sizin kendi sağlığınız, yapmak istedikleriniz, girişimleriniz ile ilgili kötü şansın yoğun olabileceği bir hafta. Bu hafta, bu etkileşim ile işler ters gidebilir, talihsizlikler söz konusu olabilir. Sinir, stres bu hafta sizlerde tavan yapabilir. İç huzurunuzu ve dengenizi bulmanız pek kolay olmayabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder