8 Ocak 2017 Pazar

Boğa Burcu Kasim 2017 Yorumu

Boğa Burcu Kasım 2017 Aylık Burç Yorumları


Bu ay ilişkilerinizi gözden geçireceğiniz bir süreç yaşayacaksınız.

1 Kasım tarihinde karşılaşması sizi maddi yaşamınızda sürprizlerle karşılaştırabilir veya değişik insanlara ilgi duymanızı sağlayabilir. Sonuçları göz önüne aldığınız sürece yeni deneyimler yaşamak size zarar vermeyecektir.

4 Kasımda 2017 tarihinde Koç Dolunay'ı gerçekleşiyor..Çok farklı biri veya bir şey olmaksızın yaşayamayacağınızı düşünmeniz halinde, maliyetini göze almalısınız.

9 Kasım tarihinde özel yaşamınızı ilgilendiren konularda hiç beklemediğiniz insanlardan gelecek fikir ve öneriler eş ya da sevgilinize olan yaklaşımınızı çok olumlu bir yönde değiştirebilir. Bugün insanları etkileme kapasiteniz iş yaşamınızda da size yararlı olacaktır. Adeta bu ay insanlar sizin her sattığınızı almaya razı müşteriler gibi davranacaklardır. Ancak yine de tutmayacağınız sözleri vermeyin!

17 Kasım tarihinde iş hayatınızda yaşanacak şanslı gelişmeleri müjdelemekte. Uzun zamandır uzlaşma sağlayamadığınız bir işiniz bugünlerde gerçekleşebilir. .


18 Kasım 2017 tarihinde Akrep Yeniay'ı, arzularınız coşturacak. Ancak dizginlenemeyen arzuların ve baştan çıkarma kabiliyetinizin kurbanı olmaktan kaçının!

22 Kasım'da hayaller ve güzelliklerin kalbinizi aşka açmasından bir süreliğine kaçmanız size iyi gelecektir.

25 Kasım'da özel yaşamınızda gerçekten güven duyduğunuz kişilerden gelecek fikir ve öneriler eş ya da sevgilinize olan yaklaşımınızı çok olumlu bir yönde değiştirebilir.

27 Kasım tarihinde iş hayatınızla ilgili konularda yaşanacak bir tartışmaya işaret etmekte. Profesyonel ilişkilerinizde açık görüşlü olursanız sizin için uygun olan bir şeyin başkaları için uygun olmayabileceğini anlayabilirsiniz dürüst ama taktiksel bir konuşmayla uzun zamandır yaşadığınız sorunları kökten çözüme kavuşturabilirsiniz. .

29 Kasım'da köklü değişiklikler yapmak için kolları sıvayacağınız sizi engelleyen tavırlarınızdan insanlardan uzaklaşacağınız bir sürecin başlangıcındasınız. Ayna olup yansıtmayı öğrendiniz. Karşınızdakiler size nasıl davranıyorsa sizde kendilerini görmeye başlayacaklar.

30 Kasım'da aşkta fazla mantıklı olamayacak, aklınız ile kalbiniz arasındaki farkı göremeyeceksiniz. Arzularınız öyle yoğun olacak ki ailenizin ilişkinize karşı çıktığı insan üzerinde ısrar edeceksiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder