14 Ocak 2017 Cumartesi

Boğa Burcu Aralik 2017 Yorumu

Boğa Burcu Aralık 2017 Aylık Burç Yorumları

Bu ay durup gelecekte ne yapmak istediğinizi düşünmeli ve gerekli planları yapmalısınız. Bugünlerde kısa vadeli ve geçici çözümler yerine size uzun vadede yarar sağlayacak planlar ve programlarla vakit geçirmelisiniz.

1 Aralık tarihinde her yer ve şeyde aşırıya kaçma olasılığınız var. Bu nedenle dikkatli olmalısınız. Bu konularda miktardan çok kaliteye önem vererek dengeyi sağlayabilirsiniz. Duygusallığınızın mantığınızı bulandırdığı bugün sizin için sağlıksız kişilerle görüşmemeli ve sağlıksız uğraşlarda bulunmamalısınız.

3 Aralık 2017 İkizler Dolunay'ı gerçekleşiyor.Sizin başkalarının söylediklerine fazla kafanıza takmayın ve istediklerinizi net olarak söylemekten çekinmeyin.


10 Aralık tarihinde her şeyi kabul eden uzlaşmacı tavır yerine gerektiğinde anlaşma masasından kalkabilecek kararlı bir tutum göstermelisiniz. Ne istediğinizi veya neye gereksiniminiz olduğuna net karar verip bunu elde etmek için gerekli her şeyi yapmalısınız.

12 Aralık tarihinde azimli çalışmanızın karşılığını almaya başlıyorsunuz. Önemli iş teklifleri alabilir yeni ve hızlı gelişmelerle kariyerinizi yeniden şekillendirebilirsiniz. Kendinize hedefler belirleyin ve ilerleyin. Çalışmaktan cesur adımlar atmaktan korkmayın.

18 Aralık 2017 tarihinde gerçekleşen Yay Yeniay'ı, aşk veya para konusunda anlamsız veya uygulanması imkânsız kararlar alabilirsiniz. Ufuklarınızı genişleterek kazanacağınız güç hayallerinizin mantığınız önüne geçtiği hallerde bile sizin kazançlı çıkmanızı sağlayacaktır.

21 Aralık tarihinde kararlılık ve disiplin, kariyerinizde ilerlemenizi ve özel yaşamınızda mutluluğu sağlayacak. Bu süreçte ayrıca hayaller ile gerçekler arasındaki dengeyi beklentilerinizi yöneterek sağlayabilirsiniz.

22 Aralık'ta ikili ilişkilerinizde son derece diplomatik davranmanın getireceği avantajlara işaret etmekte. Her doğruyu her yerde söylememelisiniz. Bugün gözlemci davranın ve insanlara fikir beyan etmekten çok onların söylediklerine yorum yapmadan kulak verin. Günün sonunda maddi manevi kazanan taraf siz olacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder