10 Ocak 2017 Salı

Başak Burcu Kasim 2017 Yorumu

Başak Burcu Kasım 2017 Aylık Burç Yorumları

Sevgili Başaklar, bu ay iş hayatınızda değişime açık olmayı başardığınız anda maddi manevi olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kasım ayında işbirliklerine açık olun. Ailevi konularda ise tartışmalar yaşanabilir aile bireyleriniz yaşam tarzınızla ilgili ciddi eleştirileri ile sizi yorabilirler olabildiğince sakin davranın ve olayları büyütmeyin. Bu ay, aşk hayatınızda ise olumlu etkiler söz konusu dargınlar sona eriyor ve sakinlik aşkta yüzünüzü güldürüyor.

1 Kasım'da ikili ilişkilerinizde son derece keyifli sohbetlerle stresten uzak bir günü müjdelemekte sizlere. Kendinize olan güven duygunuz samimiyetiniz yakın çevreniz tarafından bir kez daha takdir edilerek hayranlık kazanmanızı sağlayacaktır.

4 Kasımda 2017 tarihinde Koç Dolunay'ı gerçekleşiyor.. İş hayatınızda sabırla hareket etmenin mükâfatını alacağınızı müjdelemekte. Bugün gizliliğe önem vermeli gelişmeleri de bu çerçeve de değerlendirmelisiniz.

11 Kasım tarihinde çevrenizde bulunan insanların tavır ve davranışları sizi bir hayli bunaltabilir. Sağlığınızı düşünerek sakinliğinizi muhafaza edin sinir sisteminizin oldukça hassas olduğu bir gündesiniz.13 Kasım'daki birlikte çalıştığınız insanlardan gelecek eleştirileri yapıcı yönde değerlendirmeli ve anlayışlı davranmalısınız. Bunu başardığınız takdirde zorlandığınız kendinize problem ettiğiniz birçok konunun çözüme kavuştuğunu göreceksiniz.

16 Kasım'da yurt dışı ile bağlantılı girişimleriniz varsa bugün önemli bir gelişme yaşayabilir büyük bir sevinç yaşayabilirsiniz..

18 Kasım 2017 tarihinde Akrep Yeniay'ı, zekânızı keskinleştirerek kararlarınızı daha isabetli almanızı sağlayacaktır. Bugün amaçlarınızı nereye kadar zorlamanız gerektiğini çok net göreceksiniz.

22 Kasım'da Merkür'ün Venüs ve Mars ile alacağı konum size sürprizler yaşatabilir. Bugün doğaçlama alacağınız kararlar hoşunuza gitse de karşılaşacağınız gergin ortamlar size sıkıntı verebilir.

24 Kasım'da iş hayatınızda önemli bir anlaşmanın altına imza atabilir maddi anlamda mükafatlandırılabilirsiniz.

26 Kasım'da aile yaşantınızda yaşanan sorunların sizin özverili davranışlarınızla yoluna gireceğine işaret etmekte. Hatalı davranışların farkına varmak bir erdemdir. Sizde göstermiş olduğunuz erdemli davranışınızın mükâfatını sevgi saygı ve destekle fazlasıyla alacaksınız..

27 Kasım'da maddi konularda sıkıntı ettiğiniz her şey sona ermekte. Kazancınızı akıllıca değerlendirmeli yatırım yapmaya bakmalısınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder