4 Ocak 2017 Çarşamba

Başak Burcu Ekim 2017 Yorumu

Başak Burcu Ekim 2017 Aşk, Evlilik, Kariyer ve Sağlık Yorumları

Zor kararlar almaktaki beceriniz sizi uzun vadede başarıya taşıyacaktır. Bu ay finansal kararlar arifesindeyseniz içinizden gelen sesi dinleyin ve ona göre davranın. Şimdiye kadar başardıklarınıza objektif bakarak daha fazla para, saygınlık kazanabilir ve yaşamdan daha fazla zevk alabilirsiniz.

5 Ekim 2017 tarihinde Koç burcu Dolunayı gerçekleşiyorhayatınızdaki önemleri artacak. Coşkulu bir ruh halinde olup yaşamınız için yeni ve doğru kararlar alıp uygulayacağınızı müjdelemekte. Aranızda ki müthiş enerji yüreğinizde ki coşku ile birleşince sizi kimse durduramaz. İş ve eğitim hayatında şans sizden yana. Yüzünüzü gülderecek gelişmeler kendinize olan güveninizi yükseltirken yaşam şartlarınızı iyileştirebilmenin şükrünü yaşayacaksınız.

6 Ekim'de özel yaşamınızla ilgili konularda 3ncü şahıslardan kaynaklanan hiç bir şeyin etkisi altında kalmadan hareket etmelisiniz.Birlikteliğiniz sizi her anlamda kazançlı çıkaracak iki zeki ve birbirine değer veren insanın aşkla birbirine bağlı olması kıskanç insanları rahatsız edecektir.

15 Ekim'de özel yaşamınızda ise uzun süredir devam eden bir beraberlik içindeyseniz ilişkinizi resmileştirmek için önemli bir adım atabilir ve yakınlarınızın desteğini alarak hareket edebilirsiniz. Duygusal ve maddi konularda sezgilerinizin sesine kulak vererek hareket etmeniz gereken bir gündesiniz.


19 Ekim tarihinde 2017 tarihinde Terazi burcu Yeniayı, işinizle ilgili konularda ortaklaşa hareket ettiğiniz insanlarla iletişime önem vermenizin önemine dikkat çekiyor. Kontrolü karşı tarafa bırakmanız bir takım gecikmeleri ve buna bağlı maddi sorunları beraberinde getirebilir.

21 Ekim'de aynı ters açıyı Plüton ile oluşturacak. Bu açılar sizde karmaşık duygular ve düşünceler yaratacak. Başkalarının söylediklerine bugünlerde kulaklarınızı kapatmalı ve kendi bildiğinizi yapmalısınız. Gerçekleştireceğiniz radikal davranışlar diğerlerini çok şaşırtacaktır. Bugünlerde sıradan konuşmalar yerine istek ve düşüncelerinizi kuvvetle vurgulayacağınız konuşmalar yapmalısınız.

25 Ekim'de özellikle finansal konularda zorlanabilirsiniz, Şimdi birlikte hareket etmekte zorunda olduğunuz konu ve insanlara karşı akılcı yaklaşımlarda bulunarak maddi kaynakları arttırmanın ve düzenli hale getirmenin yollarını bulmalı ve uygulamaya başlamalısınız. Bildiklerinizi diğerlerinden saklamanız size olan güveni azaltabilir. Bununla birlikte söyleyeceklerinizi iyi planlayarak ve otoritenizi kullanarak kendinizi gayet iyi ifade edebilirsiniz. Bugün boş konuşmalar yerine problemleri çözecek şekilde iletişime girmeniz sizin için çok yararlı olacaktır.

28 Ekim tarihinde kaldırabileceğinizden çok fazla sorumluluk alacaksınız. İnsanın faaliyet alanlarını genişleterek daha fazla sorumluluk alması güzel bir şey olsa da bunu yaparken ayırabileceğiniz vakti ve kaynaklarınızı iyi düşünmelisiniz.

29 Ekim'de düşüncelerinizin kabul göreceği sizi alt etmeye çalışanlara karşı galip geleceğiniz günlerdesiniz. Sizi zaman zaman kelimelerinizin esiri edenler şimdi kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmenizin karşısında neye uğradıklarını şaşıracaklar.

1 yorum: