18 Ocak 2017 Çarşamba

Başak Burcu Aralik 2017 Yorumu

Başak Burcu Aralık 2017 Aylık Burç Yorumları

Aralık ayı yaşamınızda azla yetinmemeniz gereken bir dönem olacaktır. Bu ay bilincinizi açık tutarak şimdiki limitleriniz dışında kullanabileceğiniz tüm alternatif planları düşünmeli ve değerlendirmelisiniz. Bu güzel ayda aile meseleleri öncelik kazanacak.

1 Aralık itibarıyla entelektüel gezegenlerin birlikteliği sizde parlak fikirler yaratsa da sonradan pişman olacağınız şeyleri söylemekten kaçının!

2 Aralık'ta beklentileriniz çok yüksek olabilir veya davranışlarınızda aşırıya kaçabilirsiniz. Bu olumsuz gibi gözükse de sonuçta size iş yerinizde başarı veya profesyonel bir fırsat yaratabilir.

3 Aralık 2017 İkizler Dolunay'ı oldukça mücadeleci cesur kararlı ve istekli bir ruh halinde olacağınızı göstermekte. Yaşadıklarınızın istek ve hedeflerinizin tüm sorumluluğunu alarak yeni başlangıçlar yeni fikirler geliştirecek ve bunların zamanlamaları için planlar yapacaksınız.


11 Aralık'ta gerçekçi yaklaşımınızı Merkür-Neptün dik açısı ile kaybedebilirsiniz, dikkatli olun! İnsanlarla iletişiminiz kompleks hale gelmekle beraber, bugün büyük fikirlerin insanı olacaksınız.

12 Aralık'ta gerçekçiliğinizi kaybetmeniz halinde insanlar, fırsatlar veya olayları değerlendirmede zorluk çekebilir veya hata yapabilirsiniz.

16 Aralık'ta sorumluluğunuz dahilin de olan tüm konularda yaşanacak olumlu gelişmelerle moral bulacağınıza işaret etmekte. Uzun zaman sonra kendinizi iş hayatınızda hür hissedecek ve düşüncelerinizi hayata geçirebileceksiniz. Özel hayatınızda çocuk sahibi Başak’lar yanlış anlaşılmalardan dolayı problemlerle karşılaşabilirler.

18 Aralık 2017 tarihinde gerçekleşen Yay Yeniay'ı, kendinizi dizginlemenizi zorlaştıracak. Bugün pek çok enteresan fikir ve cesur sözle karşılaşabilirsiniz. Ancak bunlar bilincinizi genişletmeniz halinde size iletişim konusunda yeni bir anlayış kazandıracak.

21 Aralık'ta Güneş'in 5. Kendini İfade Evinize girmesiyle özgüveniniz çok artacak. Bugün uzun süredir istediğiniz romantik ilişki üzerine eğilmelisiniz. 22 Aralık'ta Venüs'ün Jüpiter'e karşı alacağı konum sizi romantizm aramaktan, çevrenizden takdir görmek ve yaşamınızdan zevk almaya yönelmenize neden olabilir. Bugün verici olmasınız güzel bir gün geçirmenizi sağlayacak.

28 Aralık'ta işinizle ilgili konularda fikirleriniz kabul görecek ve planlarınızla ilgili destek alarak kendinizi geliştirme fırsatını sunacak sizlere. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın ailesinden kaynaklanabilecek sorunların ilişkiniz üzerinde olumsuz bir etki yaratmasına izin vermemelisiniz.

30 Aralık'ta Güneş Plüton ile buluşarak sizin yaratıcılığınızı arttıracak bir durum ortaya çıkaracak. Bu nedenle belki konuşmalarınızda fazla ileriye gidebilirsiniz ancak bazen gerçekleri ifade etmek için nezaketten uzaklaşmak herkese gerekir, bunu unutmayın! Yaşamda ne istediğinizi ve bunu nasıl elde edeceğinizi bilmeniz sizi bugün başarıya taşıyacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder