13 Ocak 2017 Cuma

Balik Burcu Kasim 2017 Yorumu

Balık Burcu Kasım 2017 Aylık Burç Yorumları

Kasım ayında biraz yavaşlayarak önceliklerinizi düzenlemeniz size zaman kaybettirmekle beraber uzun vadede büyük kazanç sağlayacaktır. Bu ay başarıya ulaşmak için gerekli enerji ve kaynakları kalbinizin derinliklerinde bulacaksınız. Ke
4 Kasımda 2017 tarihinde Koç Dolunay'ı gerçekleşiyor. İşlerinizi ayarlayarak tatile çıkmak için en uygun zamandasınız. İstek ve arzularınıza daha kolay ve hızlı bir biçimde ulaşmak için buna bir hayli ihtiyacınız var.

6 Kasım'da alacağı konum nedeniyle yutmakta zorlanacağınız lokmalar olabilir. İnsanın hayalini ve aklını genişletmeye çalışması iyi olmakla beraber bugün ulaşmayı planladıklarınız şeyler, sizin kapasitenizin çok ötesindedir.


9 Kasım'da iş ve eğitim hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilir ve size destek verecek insanların dikkatini çekerek olumlu ilişkiler kurabilirsiniz. Bugün tüm pozitif enerjinizi bu konularda cesur bir şekilde kullanmalısınız. Finansal anlamda uzun zaman once yaptığınız işler size hızlı bir şekilde kazançlar sağlamaya başlıyor.

13 Kasım'da siz zor görseniz bile gerçekler tam karşınızda olacak. 9. Seyahatler Evinizde doğacak olan Akrep Yeni Ay'ı sizde şimdiye kadar hissetmediğiniz arzuları ortaya çıkaracak. Bu hisler aslında yüzleşmekten korktuğunuz ihtiyaçlarınızın dışavurumlarıdır. Listenizde ulaşılması imkânsız hedeflerinizi ortadan kaldırdıktan sonra

14 Kasım tarihinde başarı sağlayacağınız alanlar artacak. Bugün oluşacak Güneş-Plüton birlikteliği yaşamınızda güç mücadelesi yaratacağı gibi bazen pes etmenin gelecekteki gelişiminiz için yararlı olacağını da gösterecektir.

18 Kasım 2017 tarihinde Akrep Yeniay'ı, kazanç ve güzel gelişmelerin yaşanacağı harika bir gün karşılamakta. İş hayatınızda hızlı girişimlerde bulunup istediklerinizi kabul ettirebileceğiniz şartlar elde edebileceksiniz. Bugünlerde sezgilerinize güvenerek hareket edin.

21 Kasım tarihinde şüphe ve beklentileriniz çok artabilir. Uzun zamandır emek verdiğiniz duygusal bir konuda korkuya kapılarak hareket ederseniz isteklerinize ulaşmanıza ramak kalmışken giden şansın arkasından bakakalırsınız. İşinizle ilgili konularda da bugün her doğruyu her yerde söylemek başınızı ağrıtabilir.

22 Kasım'da Neptün'e alacağı konum nedeniyle hayalleri gerçeklere tercih eder duruma gelebilirsiniz. Bu durumda hayalleriniz ağır basıyorsa onları gerçekleştirmeye kalkmadan iyice değerlendirmeli ve gerçekçi hale getirmelisiniz. Bu şekilde elinizdeki sihirli değneği kullanabileceksiniz.

26 Kasım'da kendi değerinizi sorgulamanıza neden olabilir. Ancak sakın başkalarının size değer biçmelerine izin vermeyin. Bugün yaşayacaklarınız geçmişteki başarılarınızı gelecekteki başarılarınızın temeline oturtmanıza yetecektir.

27 Kasım'da yeterince kararlı olmanız ve çalışmanız halinde önünüzdeki tüm engelleri kaldırabileceksiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder