1 Ocak 2017 Pazar

Balik Burcu Eylül 2017 Yorumu

Balık Burcu Eylül 2017 Aylık Burç  Yorumları


Eylül ayında ilişkilerinizdeki detayları çok ince elemek zorunda kalsanız bile bundan yararlı sonuçlar alacaksınız. Yardımlaşma ve aşk çoğunlukla uyum içinde gitseler bile bunu sağlamanın yolu sözlerden geçmektedir. Bu ay başarıya ulaşmak için çok zeki ortaklara ihtiyacınız yok. Sizin ihtiyacınız olan ilişkileri verimli yapmaya razı kişilerdir.

1 Eylül'de Merkür'ün Neptün'e karşı alacağı konum sırasında pek çok tatlı söz duyabilirsiniz. Ancak aynı konuyu konuştuğunuzdan emin olmamanız halinde kafanız çok karışabilir. Bugün yorumlarınızın başkalarıyla aynı olacağı varsayımından uzak durmalısınız.

5 Eylül'deki iş görüşmeleriniz olumlu neticelenir ve isteklerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız insanların kıskanç bakışları sizi rahatsız etmesin ön planda olmanın getirileridir bunlar sizi daha da motive etmeli ve enerjinizi muhafaza etmeye çalışmanıza katkıda bulunmalı.

6 Eylül 2017 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu dönemde yapılacak jestler çok önemli olmakla beraber büyük beklentiler içine girmek veya sağlayamayacağınız hizmetler için söz vermekten kaçınmalısınız.


7 Eylül'de manevi değerlerinizin yükseleceği ruhsal yorgunluklarınızdan arınacağınız özel bir gündesiniz. Bu ay işinizle ilgili yaptığınız her şey insanların dikkatini çekecek ve doğal olarak başarılı olacaksınız. Özel yaşamınızda ise yaşanmışlıkların verdiği yılgınlık ilişkinize olan bakış açınızı köklü bir şekilde değiştirmenize sebep olabilir.

16 Eylül'de göstereceğiniz en ufak çaba büyük tepkiye yol açabilir. Birini rahatsız ettiğinizi düşünmüyorsanız bugün davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Ancak siz kendinizi baskı altında hissediyorsanız vereceğiniz doğru tepkiyi bulana kadar tatsız tartışmalardan kaçınmalısınız.

17 Eylül tarihinde yeni fikirlere açık olmalı ve sizden yaşça büyük insanların tecrübelerinden faydalanarak hareket etmelisiniz. Maddi konularda oldukça şanslısınız unuttuğunuz ya da uzun zamandır tahsil edemediğiniz bir alacağınız bugün gelebilir.

20 Eylül 2017 tarihinde Başak burcunda meydana Yeniay gerçekleşiyor. Baskı ve stres altında sakin kalmanızın ödülünü alacaksınız.

25 Eylül'de finansal bir konuda önemli bir karar almak zorunda kalabilirsiniz. Tercih yapmakta oldukça zorlanabilirsiniz.

26-27 Eylül döneminde duygularınızı suiistimal edebilecek kişilere karşı dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. İyi niyetiniz yüzünden maddi manevi kayıplar yaşayabilirsiniz, duygusal değil gerçekçi davranarak hareket edin özellikle iş hayatınızda..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder