7 Ocak 2017 Cumartesi

Balik Burcu Ekim 2017 Yorumu

Balık Burcu Ekim 2017 Aşk, Evlilik, Kariyer ve Sağlık Yorumları

Bu ay enerjinizi aile hayatınızı ilgilendiren konularda karşılaştığınız engellere boyun eğmeden isteklerinizi gerçekleştirmek için kullanırsanız istediğiniz huzuru elde edersiniz. .

3 Ekim'de çekiciliğiniz çok artacak ve göz alıcı biri haline dönüşeceksiniz. Ne istediğinizi bilmeniz sizin için büyük avantaj olmakla beraber Venüs'ün Neptün ile alacağı konum, gerçekleri hayallerle karıştırmanıza neden olabilir. Bu sihirli bağlantı romantik duygularınızı karıştırsa da neyin gerçek olduğunu anlamanız için zamana ihtiyacınız olacak.

5 Ekim 2017 tarihinde Koç burcu Dolunayı gerçekleşiyor. Başkalarına rehber olarak güvenmek yerine doğru yanıtları kendinizin araması gerektiğini hatırlatacaktır.

6 Ekim'de uzun zamandır başkalarının sebep olduğu problemlerle uğraşıp kendinize yeteri kadar zaman ayıramadınız. Biri bitmeden diğeri başlayan sorunlar sizi yordu yorsun. Gitmesi gereken gidiyor bitmesi gereken bitiyor ve daha iyisi sizin için en olumlusu geliyor yaşamınıza.


9 Ekim'de yakın çevrenizin etkisiyle bir takım kararlar almak zorunda hissine kapılmanızı sağlayacak kişi ve konulara dikkat etmeniz konusunda uyarıyor sizleri. Karşınızda ki insanlar öyle çok konuşurlar ki sırf susup kafanızı dinlemek için sizden istediklerini kabule edebilirsiniz!

10 Ekim'de Merkür'ün Plüton ile gireceği konum esnasında zekânıza fazla güveneceksiniz. Büyük hedeflerinize ulaşmak için bugün önemli noktalara odaklanarak amaçlarınızı kolayca ifade edebileceksiniz. İşinize inanmanız halinde size destek verecek kişileri bularak kendinize kaynak yaratmakta hiç zorlanmayacaksınız.

19 Ekim tarihinde 2017 tarihinde Terazi burcu Yeni Ay'ı sayesinde yeni ortaklar veya aşklar aramaya başlayabilirsiniz.

20 Ekim'de özellikle iş hayatınızı ilgilendiren her konuda cesur olun ve kendinizi işinizle en iyi şekilde ifade etmeye çalışın. Eleştirilere ve kıskançlıklara açık olmalı manevi yönünüzün kuvveti sayesinde de kendinizi korumalısınız.

16 Ekim'de iş hayatınızda yaşanacak tartışmalarla oldukça gergin günler geçireceğinize işaret etmekte. Kendinizi baskı altında hissedecek ve sinirlerinize hakim olmakta bir hayli zorlanacaksınız. Ne olursa olsun sakinliğinizi muhafaza etmeli ve köprüleri yakmamalısınız. Birlikte çalıştığınız insanların ben merkezli davranışları yüzünden potansiyelinizi düşürmemeli ve hedeflerinize emin adımlarla kararlı bir şekilde ilerlemelisiniz. 23 Ekim'de işle ilgili konularda sabırlı ve hoşgörülü davranmanızın getireceği faydalı sonuçlara işaret etmekte. Bu tutumunuz size bir çok yeni kapının açılmasını sağlayabileceği gibi sizin aleyhinize olan konularında düzelmesine yardımcı olacaktır. Özel hayatınızda sürpriz teklifler alabilirsiniz.

28 Ekim'de harekete geçmek için sabırsızlanacaksınız. Bugün yeni bir fikri yaşama geçirmek veya yeni bir iş alanı açmak için ideal bir gün olacak. Yalnız yapacaklarınızda çok ileriye gitmekten kaçınmalı ve amaçlarınıza eriştikten sonra durmayı bilmelisiniz.

29 Ekim tarihinde Merkür'ün Neptün'le yaratacağı dik açı düşüncelerinizi karıştırsa bile bu gezgen konumlanması yaşamınıza heyecan katacak. Bugün Boğa Dolunay'ı sizin hedeflerinize ulaşmanıza çok yardımcı olacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder