24 Ocak 2017 Salı

Balik Burcu Aralik 2017 Yorumu

Balık Burcu Aralık 2017 Aylık Burç Yorumları

Balıklar Aralık ayı içinde inanç dünyalarının derinliklerine seyahat edecekler. Bu süreçte gizli kalmış duygu ve problemlerle yüzleştiğinizde kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz. Ancak bu sürece girdikten sonra gizli veya bastırılmış duygu, çözülmemiş problem veya iç karışıklıklardan kaçmanıza imkân yok. Ruhunuzun derinliklerine ve karanlık bölgelerine yapacağınız gezi sizi ümitsizliğe düşürmemeli, tam tersine bu seyahatten alacağınız derslerle geleceğe daha iyi hazırlanma şansı yakaladığınıza sevinmelisiniz.

1 Aralık tarihinde Merkür size zayıf bile olsa size çok parlak fikirler sağlayacak. Bugün gergin olacaksınız, hızlı konuşmanız veya net konuşmamanız halinde önemli bir noktayı atlayabilir veya sizi dinleyenlerin ilgisini kolayca kaybedebilirsiniz.

2 Aralık'ta iş hayatınızda saygınlığınızın ve popülaritenizin arttığı bir gündesiniz. Gezegensel enerjiler kariyeriniz için potansiyellerinizi arttıracaktır. Fakat iş arkadaşlarınıza karşı dikkatli olun. Onlarla ya da onların sebep olacağı olaylar yüzünden sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bugün potansiyellerinizin farkında olun ama aşırı özgüvenli davranmaktan kaçının.

3 Aralık 2017 İkizler Dolunay'ı, işinizle ilgili karışıklıklara ve birlikte çalıştığınız kişiler yüzünden yaşanacak gecikmelere işaret etmekte. Telaşa kapılmadan hareket etmeli ve günün güzel enerjilerle ilerleyeceğinin bilinci ile hareket edin.


7 Aralık tarihinde sıkıntıya katlanamayacak ve yenililikler arayan bir ruh hali içinde olacaksınız. Bugün tanımadığınız birine veya daha önce denemediğiniz bir faaliyete ilgi duymanız riskli olabilir ancak siz bundan çekinmeyeceksiniz. İlişkilerinizi taze tutmanın bir yolu da her zaman yeni şeyleri beraber denemeye çalışmaktır, bunu unutmayın!

14 Aralık'ta oluşacak Merkür-Uranüs konumu, yaratıcılığından dolayı pek çok sorgulama, tartışma ve beklenmedik yanıtlara neden olabilir. Mars ve Uranüs'ün bir araya gelecekleri

16 Aralık tarihinde herkesin kolay kavrayamadığı yaratıcı ve olağandışı fikirleriniz yaşama geçebilir. Yeni yöntemlerinizi denerken başkalarını durduran kuralların size uygulanmaları söz konusu olmayacak. Bu şekilde projelerinizde herkesin önüne geçebileceksiniz.

18 Aralık 2017 tarihinde gerçekleşen Yay Yeniay'ı, enerjinizi yükseltiyor tıkandığınız her konuda kolaylık sağlayacak. Dikkat gerektiren zorlu konuları bugün gündeminize almalısınız. Özel yaşamınızda ise huzurlu bir dönem size karşılıyor iletişim uyum ve anlayışla harmanlanacak ilişkiniz.

19 Aralık'ta Uranüs özgürlüğünüzden taviz vermeden sağlam bağlantılar yapmanıza olanak sağlayacak. Grup dinamizmini arttıran ve ideallerinizi gerçekleştirecek projelerde açık görüşlü arkadaş ve meslektaşların size katkıları büyük olacak. Artık eski anlaşmalardan kurtularak istediğiniz şekilde hareket edebildiğinizden, geçmişe yönelik pişmanlık duymanız bugün söz konusu değil.

25 Aralık'ta işinizle ilgili finansal olarak yapmak istediklerinizi başarı ile uygulamaya geçebilir. İsteklerinizi kabul ettirebilirsiniz. Ailevi konularda ise kardeşlerinizle tartışmalar huzursuzluklar yaşanabilir. Özel yaşamınızda ise beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. Evli ve ilişkisinde krizler olan Balık’lar bugün gerçeklerle yüzleşebilir ve ilişkinizi güçlendirebilirsiniz.

26 Aralık'ta her konuda iyimser yaklaşımlar içinde olmalı hırsınızı kontrol altına almalı kendinizi motive etmelisiniz. Özellikle iş ilişkilerinizde nefret ve kıskançlık duygunuz başınıza ciddi sıkıntılar açabilir. Özel yaşamınızda ise beklenmedik gelişmeler söz konusu. Bugün eşinizden gelecek bir mesaj sözlü bir davranış öfkeyle dolu yüreğinizi sevginin gücü ile doldurabilir ve eşinizle sorunlarınızı tamamen çözüme kavuşturabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder