10 Ocak 2017 Salı

Aslan Burcu Kasim 2017 YorumuAslan Burcu Kasım 2017 Aylık Burç Yorumları

Kasım ayında İş hayatınızda başarı çıtanızın hızla yükseldiği pırıl pırıl bir gündesiniz. Yeteneklerinizi doğru zamanda doğru yerde bulunmanın şansı ile ortaya koyabilmenin şansını yakalayarak kariyerinize yeni bir yön verebileceksiniz. Maddi manevi şanslı aydasınız.

1 Kasım tarihinde evdeki sorumluluklarınızı ihmal etmeye zorlasa bile, eğlenceye dalmadan evdeki işlerinizi tamamlamalısınız.

3 Kasım tarihinde duygularınızı dışa vurmanız, karşılaşacağınız bazı problemleri ortadan kaldırsa da Plüton-Venüs dik açısı çevrenizden beklemediğiniz bir tepkiye neden olabilir. Bugün diplomatik davranmayı göze alarak, zor görünen ilişkileri yoluna koyabileceksiniz.

4 Kasımda 2017 tarihinde Koç Dolunay'ı gerçekleşiyor. Rüyalarınız gerçek olabilir. Ancak bu tabii ki her istediğinizin kolayca yerine geleceği anlamına gelmez. Hazır olan hedeflerinize uzanan yolu dolambaçlı hale getirebilir. Siz tam hedeflerinize kilitlendiğinizde hedeflerinizin sizden uzaklaştıklarına tanık olabilirsiniz. Mutlu olmak için ulaşabileceğiniz hedefler koymalısınız.


13 Kasım tarihinde iş hayatınızda önemli bir teklif alabilir uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir projenizi iş verenlerinizden aldığınız destekle hayata geçirebilirsiniz.

14 Kasım'da yeni bir ilişkiye başlayabilir iş hayatınızda uzun süren belirsizliklerden sonra dikkat çekecek maddi manevi rahatlayacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bugün meditasyon yapın inançlarınızla bütünleşin ki ruhunuz güçlensin. Arınmak yeni başlangıçlara doğru yol almak için sizleri her bakımdan güçlü kılacaktır.

15 Kasım'da gireceği mutsuz birliktelik, ev yaşantınızdaki sıkıntıların beklediğinizden kötü olmasına neden olabilir. Bugün alacağınız kararların uzun vadeli etkileri olabilir. Mars'ın 6. İş Evinizde Neptün ile alacağı konum sayesinde

18 Kasım 2017 tarihinde Akrep Yeniay'ı, içgüdülerinize güvenebilirsiniz. Bugün içgüdüleriniz ve sağduyunuz sayesinde enerjinizi istekleriniz doğrultusunda harcayabileceksiniz.

26 Kasım'da iş hayatınızda davranışlarınızdaki keskinlik yüzünden huzursuz olabilir. Yaptıklarınızdan dolayı pişmanlık duyabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise kuşku ve kaygılarınızı sonlandırmadığınız sürece mutlu olmanız da mutlu etmenizde imkansız! Bekar Aslanlar sizlerde bugün yanılgılar yaşayabilirsiniz.

27 Kasım'da özel yaşamınızda ise şaşırtıcı gelişmeler söz konusu, Uzun süredir zaman zaman tekrar eden sorunlarınız eş ya da sevgilinizin uyumlu ve yaptığı davranışın hatalı olduğunu anlaması ile sorunlarınızı aşabilirsiniz.

28 Kasım'da amaçlarınıza ulaşmak için yeni rotalar keşfedebilirsiniz. Bugün sabırlı davranıp acele etmediğiniz sürece yaşamınızda tatmin bulacağınızı fark edeceksiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder