3 Ocak 2017 Salı

Aslan Burcu Ekim 2017 Yorumu

Aslan Burcu Ekim 2017 Aşk, Evlilik, Kariyer ve Sağlık Yorumları


Ekim ayında aile içi ilişkileri güçlendirmeye ve sorumluluklarınızı yerine getirmeye ayırdığınız her anı geleceğinize yaptığınız bir yatırım olarak görebilirsiniz. Gelecek hakkındaki belirsizlikler bu ay ortadan kalkmaya başlayacak.

2 Eylül tarihinde iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde ciddi gerginlikler yaşayabilir ve tepkinizi sert bir dille ifade edebilirsiniz. Bunu yapmanız birileri tarafından eleştirilse de kısa bir süre ne denli haklı bir tepki verdiğiniz için takdir edileceksinizdir.

5 Ekim 2017 tarihinde Koç burcu Dolunayı gerçekleşiyor..Ruhsal enerjinizin oldukça yüksek olacağına işaret etmekte. Bu enerjiniz iş ve özel yaşamınızda hayranlık uyandırarak insanların sizinle iletişime önem vermesine ve iş birliği içerisinde düşüncelerinize saygı duyarak hareket edeceklerine işarettir

7 Ekim'de sizlere istek ve amaçlarınıza ulaşabilmek için konsantrasyon ve irade gücünüzü ortaya koymanız ve çalışmaya istekli olmanız için destek veriyor.


8 Ekim'de iş yerinde değişimler olabilir bu değişim direk sizinle ilgili olmayabilir işinizle ilgili hemen her konuda bilgi sahibi olmaya özen gösterin.

9 Ekim'de 11. Hayaller Evinizin canlanması sizin istediklerinize ulaşmanızı kolaylaştıracak ve sizi derin duygular içine sokacaktır.

10 Ekim'de sizden yaşça büyük ya da konusunda tecrübeli insanlarla fikir alışverişinde bulunarak hareket etmelisiniz girişimlerinizi beklemeye almanız hiç olmamasından iyidir düşüncesi ile davrandığınızda olumlu sonuçlar elde edebileceksiniz. 15 Ekim'de gerçekleşecek olan Mars-Uranüs konumlanması size enerji ve objektif bakış açısı sağlayacak. Ancak Satürn ve Jüpiter'in sizi bir an eyleme teşvik edip diğer bir an durmaya zorlaması karşısında bu objektif bakış açısı zorlanacaktır.

19 Ekim tarihinde 2017 tarihinde Terazi burcu Yeniayı,sizi davranışlarınızda sınırlarınızı aşmanıza neden olabilir. Bugün davranışlarınıza neden olan düşüncelerinize sahip olmalı ve aşırılıklardan kaçınmalısınız. Sizin için önemli olan bir proje hakkında duyduğunuz heyecan normal olmakla beraber

28 Ekim'de mutlu olmanız için sizlere fırsatlar sunuyor problem yaşadığınız insanlarla sorunlarınızı konuşarak ve karşınızda ki insanın fikirlerine önem vererek sakinlikle çözüme kavuşturabilirsiniz..

29 Ekim'de iş arkadaşlarınıza karşı tutumunuzun oldukça önem taşıdığı konusunda sizleri uyarıyor. Durup dururken alınganlıklar ve agresif tavırlar sergileyerek onları kıracak davranışlarda bulunabilirsiniz. Kontrollü olmanızda fayda var.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder