16 Ocak 2017 Pazartesi

Aslan Burcu Aralik 2017 Yorumu

Aslan Burcu Aralık 2017 Aylık Burç Yorumları

1 Aralık tarihinde uzun vadeli planlarınız ile şu an iş ve özel yaşamlarınızda olanları karşılaştırdığınızda stres yaşayabilirsiniz. Bu ay önünüze çıkacak sosyal olanaklar moralinizi yüksek tutsa da enerjinizi eğlencede tüketmemelisiniz.

2 Aralık'ta hemen her konuda cesur ve gerçekçi davranışlar içinde bulunarak tüm rahatsızlıklarınızdan bir bir uzaklaşacağınıza işaret etmekte. Bu süre içinde dikkat etmeniz gereken tek konu geçmişte bırakmanız gereken düşüncelerinizi zihninizde uyandırmamak olmalı. İş hayatınızda maddi anlamda şansınız yükselirken ev araba iş yeri gibi yatırımlarda bulunmalısınız.

3 Aralık 2017 İkizler Dolunay'ı, sezgilerinizin rehberliği doğrultusunda hareket etmenizin getireceği güzelliklere işaret etmekte. Sezgileriniz sayesinde çevrenizde biriken negatif enerjilerden zerre kadar etkilenmeyeceksiniz.


10 Aralık'ta özel yaşamınızda evli Koç’lar uzun zamandır yüreğinizde biriktirdiğiniz konuları konuşmanın zamanı geldi.

12 Aralık'ta duygusal geçişlerinizin sizi fazlası ile yorabileceğine dikkat çekmekte. Anın anınıza uymayabilir söylemek istediklerinizle yaptıklarınız arasında farklılık birlikte olduğunuz insan başta olmak üzere tepkiler almanıza neden olabilir. İ

13 Aralık tarihinde ortaya çıkacak olan Terazi Yeni Ay'ı sizin enerjinizi patlatacak ve hedeflerinize koşmanıza olanak sağlayacak.

14 Aralık'ta yeni fikirlerin ve yaratıcı düşüncelerin canlanacağı bir ortam yaratacak.

18 Aralık 2017 tarihinde gerçekleşen Yay Yeniay'ı, iş ve özel yaşamınızda tartışmak için yer arayan tavır ve davranışları ile sizleri yoracak insanların enerjileri ile karşı karşıya kalabileceğinize işaret etmekte. Soğukkanlılığınızı koruyun ve herkese ayna olmayı deneyin. Yansımanızla kendilerini görsünler! İş hayatınızda finansal konularda oldukça şanslısınız gelirlerinizde önemli bir artış söz konusu. İnançlarınız emekleriniz sizi maddi manevi zenginleştirecek.

21 Aralık'ta özel yaşantınızda göstereceğiniz başarıların yaşamınızdaki amaçlarınıza ulaşmada size olan katkılarını ortaya koyacaktır. Doğal olarak bu tatil döneminde eğlenmek varken, kendinizse kurallar koymak zor olacaktır. Eğlenmenize bakın ancak aşırılıklardan kaçının! Arkadaşlarınız bu aralar biraz sinirli olabilirler. Bu yüzden biraz sabırlı olun. Ruhani uygulamalarınızda bugün dramatik değişimler yapabilirsiniz

22 Aralık'ta iş hayatınızda yolunda gitmeyen bir takım gelişmeler söz konusu ise fikrinizi ortaya koyun ve müdahale etmeden beklemede kalın.

28 Aralık'ta gelecek yıl daha iyi olmak için yapacağınız planlara ağırlık vereceksiniz.

30 Aralık'ta biraz inatçı ruh halinde olacağınızdan, tartışmalardan uzak durun. Bu inatçı ruh hali aslında yeni yıl hedeflerinizi korumak açısından yararlı olabilir.

31 Aralık'taki Mars-Uranüs konumlanması yılın son günü size bir sürpriz getirebilir. Bugün inanç dünyanızda size yakın olan kişilerin yaşamlarındaki değişikliklere tanık olabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder