11 Ocak 2017 Çarşamba

Akrep Burcu Kasim 2017 Yorumu

Akrep Burcu Kasım 2017 Aylık Burç Yorumları

Kasım ayı Akreplerin imajlarını tamamen değiştirebilecekleri yeteneklerini tam anlamıyla kullanma şansına sahip olacakları bir dönem olacaktır. Bu ay gerçeklerin her zaman sözlerle tanımlanamayacaklarını öğrenmelisiniz. Gerçekler ve yanıtlar bazen insan yaşamında sözlere dökülemeyebilir. Bunu aklınızda tutarak Kasım ayında hedeflerinize yaklaşmalısınız.

3 Kasım tarihinde duyacağınız güvensizlik duygusu ilişkilerinizde pişmanlık ve kıskançlık duyguları, sizi bu ilişkileri gözden geçirmeye zorlayabilir.

4 Kasımda 2017 tarihinde Koç Dolunay'ı gerçekleşiyor. Bozulan ilişkilerinizi tamir edebilir ve sevdiğinizle güzel zaman geçirmenizi sağlayabilir.

13 Kasım'da hayal kurma kabiliyetiniz bugün algılarınızın önüne geçebilir. Hayaller yaratıcılık için önemli olsalar bile gerçeklerle uğraştığınızda size zarar verebilir. Bugün duyguların karanlık yönlerini fark edebilir ve çözümü kendi ruhunuzda arayabilirsiniz. Duygu dağarcığınızdaki gereksiz parçaları temizlediğinizde kalbinizin derinliklerinde bulunan gerçek duygulara ulaşacaksınız ve gerçek arzularınızı görebileceksiniz.


16 Kasım'da özellikle işinizle ilgili konularda fikir ayrılıklarında ısrarcı olmak istenmeyen sonuçları beraberinde getirebilir. Özel yaşamınızda ise korkularınız yanlış kararlar almanıza sebep olabilir. Korkularınızın gerçeklerinizi gölgelemesine izin vermeyin.

18 Kasım 2017 tarihinde Akrep Yeniay'ı, sizi kendinize ve diğerlerine karşı daha nazik olmaya davet edecek. Bugün davranışlarınız sözlerinizden önemli olacaklar.

23 Kasım'da gündelik işlerinizde sabırsız oluşunuz sinirlerinizi gerebilir. Monoton işlerde insanın sinirlenmesi veya başkalarını kırması çok görülen bir durumdur.

24 Kasım'da tarihinde Ayaklarınızı yere sağlam bastığınızda çevrenizde ve yaşamınızda olan karmaşa ortadan kalkacaktır. Kararlı olmak ve gerçeklere tutunmak her zaman düzeni sağlar, bunu unutmayın.

27 Kasım tarihinde özel yaşamınızda birlikte olduğunuz insanın kırıcı davranışlarına karşı sakinliğinizi korumanız fakat geçmişte yaşananların tekrar etmesine de izin vermeden hareket etmeniz için uyarıyor sizleri.

28 Kasım'da sizi iş ve özel yaşantınızda hedeflerinizden alıkoyan kişileri ayıklamaya itecek.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder