4 Ocak 2017 Çarşamba

Akrep Burcu Ekim 2017 Yorumu

Akrep Burcu Ekim 2017 Aşk, Evlilik, Kariyer ve Sağlık Yorumları

Akrepler Ekim ayında yanıt bulmak için uzun zamandır bulutların dağılmasını bekledikleri konularda sonuç almaya başlayacaklar. Ancak unutmayın ki bilgi toplamak ile çözüme ulaşmak ayrı şeylerdir. Bilgi toplamak yanıt bulmanın başlangıcıdır.

5 Ekim 2017 tarihinde Koç burcu Dolunayı gerçekleşiyor.. Yaşamınızdaki tartışmalar sona erecek ve sizin harekete geçme zamanınız gelecektir. Bugün bazı tatsız haberler alsanız bile bunlar sizi durduramayacaklar. Olayları ve gerçekleri kavrama yeteneğiniz sizi entelektüel bir otorite ve büyük bir iletişimci haline getiriyor.

6 Ekim özel yaşamınızda uzun bir süredir devam eden karabulutların dağılmasına gerçekçi davranarak hatalarınızın ve size yapılan yanlışların adil bir şekilde farkına varmanızı sağlayacak.

10 Ekim tarihinde dostlarınızla bir araya gelebilir işinizle ilgili konularda onlarında önerileri ile yeni fikirler edinebilir kendinizi geliştirebilirsiniz. Düşüncelerinizin kabul göreceği sizi alt etmeye çalışanlara karşı galip geleceğiniz günlerdesiniz.


19 Ekim tarihinde 2017 tarihinde Terazi burcu Yeniayı, geniş perspektif kazandırarak amaçlarınızı gerçekleştirmek için gerekli insanları, parayı ve malzemeyi bulmanızı kolaylaştıracak. 10 Ekim'de kavuşacağınız gerçekçi geniş bakış açısı sizin büyük stratejiler için taktik ortaklıklar kurmanız gereğini gözler önüne serecek.

22 Ekim'de Güneş'in dönencenizden yapacağı yumuşak geçiş sayesinde özgür davranma arzunuz çok artacaktır.

23 Ekim'de uzun zamandır emek verdiğiniz duygusal bir konuda korkuya kapılarak hareket ederseniz isteklerinize ulaşmanıza ramak kalmışken giden şansın arkasından bakakalırsınız. İşinizle ilgili konularda da bugün her doğruyu her yerde söylemek başınızı ağrıtabilir.

25 Ekim'd eş ya da sevgilinizden kaynaklanabilecek olumlu etkilere işaret etmekte ilişkinizle ilgili evlilik teklifi ile gelebileceği gibi evli Akrep’ler da eşinizin uzun zamandır istediğiniz bir gayrimenkulü ile sevinebilirsiniz. Bugün özel ilişkilerinizde gelişmeler sağlayarak onları sağlıklı ve tatmin edici hale getirebileceksiniz.

29 Ekim'de iş hayatınızla ilgili fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Günün enerjilerini doğru kullandığınız takdirde meslek hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni bir alana yönelebilir dostlarınızdan aldığınız destekle yeniliklerin içinde yer alabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle iletişiminiz mükemmel ve keyifli olacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder