20 Ocak 2017 Cuma

Akrep Burcu Aralik 2017 Yorumu

Akrep Burcu Aralık 2017 Aylık Burç Yorumları

Yeni yılda gelirlerini arttırmayı planlayan Akrepler, Aralık ayını finansal hedeflerini gözden geçirerek ve gerekli değişiklikleri yaparak geçirecekler. Maddi yaşamınızdaki planlarınızı genişletip hedeflerinizi büyütmediğiniz takdirde şimdi içinde bulunduğunuz sınırları aşmanız söz konusu olmayacak.

1 Aralık'ta Jüpiter  duygularınızı kontrol altında tutmalısınız. Bu kozmik gerilim sizi gereksiz tartışmalara sokabilir ve sınırlı enerjinizi lüzumsuz işlerde harcamanıza yol açabilir.

2 Aralık'ta Güneş'in alacağı konum sizin konsantrasyon seviyenizi düşürerek içinde bulunduğunuz durumlara odaklanmanızı engelleyebilir. Dikkatli olun! Bugün yapacağınız uzun vadeli planlarla erişebileceğiniz finansal getirilerinizi hayal etmeniz için uygun bir gün olacak.


3 Aralık 2017 İkizler Dolunay'ı, iş hayatınızda başarı çıtanızın hızla yükseldiği pırıl pırıl bir dönemdesiniz. Yeteneklerinizi doğru zamanda doğru yerde bulunmanın şansı ile ortaya koyabilmenin şansını yakalayarak kariyerinize yeni bir yön verebileceksiniz. Maddi manevi şanslı günlerdesiniz.

12 Aralık tarihinde baştan çıkarıcı özelliği ile tanınan Venüs'ün 1. Kişilik Evinizde oluşu size aşırı çekicilik kazandıracak. En ateşli arzularınıza bağlı kalarak hareket etmeniz tehlikeli olabilir ancak sosyal olarak yasaklanmış olsa bile arzularınızda barındırdığınız isteklerinizi fark etmeniz sizin için olumludur.

16 Aralık tarihinde yaratacakları dik açı, seyahat planlarınızı ertelemenize neden olabilir veya tartışmalarda sonradan pişman olacağınız sözlere yol açabilir. Yalnız Mars'ın ayrıca Uranüs ile alacağı konum, sizi çıkacak karmaşık problemleri çözme yeteneği ile tanıştırabilir.

18 Aralık 2017 tarihinde gerçekleşen Yay Yeniay'ı, olağanüstü bir canlılık ve enerji yüklüsünüz. Amaçlarınızı biliyorsunuz. Planlarınızı uygulayabilirsiniz. Şimdi harekete geçme zamanıdır. Özel yaşamınızda yeni bir ilişkinin içindeyseniz birlikte olduğunuz insanla daha fazla vakit geçirerek onu iyice tanımaya çalışın.

25 Aralık tarihinde neden olabilir. Bugün Güneş ve Uranüs'ün yaratacakları dik açı aile yaşantınızda otoriteye karşı isyan hareketi başlatabilir, dikkatli olun! Bu durumda ailede geleneklerinizden kopmanız sizi zor duruma sokacaktır.

26 Aralık'ta bu problemleri aşmak için medeni ve olgun davranmanız gerektiğini anlayacaksınız.

27 Aralık'ta sizin ailenizde çok önemli problemleri çözmenizde yardımcı olacak.

28 Aralık'ta uzun vadeli planlarınız için pek çok yeni fikir verecek. İş hayatınızda beklentilerinizin üstünde olumlu gelişmeler yaşanabilir.

29 Aralık'ta maddi konularda oldukça dikkatli davranarak yatırımlarınız için beklemede kalmanız için uyarıyor sizleri. Daha iyi bir fırsatla karşılaşarak pişmanlık yaşayabilirsiniz. Bugün yeni bir işe başlamak sizin için olumlu sonuçlar getirmeyebilir. Var olan işlerinizi tamamlamaya bakmalı yeni başlangıçları ilerleyen günlere saklamalısınız. Özel yaşamınız da ise eşinizin iş hayatında yaşanan gerginlikler sizlere yansıyarak tartışmaları beraberinde getirebilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder