8 Ocak 2017 Pazar

9 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Yaratıcı yönlerinizi kullanabileceğiniz çalışmalardan yola çıkmalısınız. Birlikte çalıştığınız kişilerle uyumunuz gelişiyor. Sağlığınızla ilgili hassas bir gün. Uykunuza özen göstermelisiniz.
BOĞA:
Bugün tutku çerçevesinde hareket ederek şartlarınızı zorlayacaksınız. Mesleki konularda özgürce hareket ediyorsunuz. İnatçı tavırlarınızı biraz esnetmeniz gereken bir gün. Yüksek standartları hedefliyorsunuz.
İKİZLER:
Yaratıcılığınız konusunda kendinize güveniyorsunuz. Beklentilerinizin sınırlarını esnetmeli ve isteklerinizi abartmalısınız. Şımarmak size yakışıyor. Bugün, her olayı pratik bir şekilde çözümleyeceksiniz.
YENGEÇ:
Yeteneklerinizi değerlendirmek adına başlattığınız çalışmalardan kazanç sağlayabilirsiniz. Yenilikler ilginizi çekiyor ve bazı sıra dışı düşünceler içindesiniz. Kendinizi aşmak istemeniz enerjinizi artırıyor.

ASLAN:
Çevresel ilişkilerinizin önem kazanacağı bir gün. İletişim konusunda yoğunluk söz konusu. Birçok dostunuz sizinle görüşmek isteyecek. Bugün, tarzınıza uygun kişilerle birlikte güzel konuşmalar yapacaksınız.
BAŞAK:
Bugün, karşınızdaki kişiden çok şey bekliyor ve konuşmalarınıza yoğun duygular yüklüyorsunuz. Hedeflerinizi maddesel beklentilerinizle eş değerde tutmak için gerekli bağlantıları başarı ile yapıyorsunuz.
TERAZİ:
Bugün, birçok fırsat aynı anda karşınıza çıkabilir. Değişik olayların sizde yaratacağı duygular, aklınızın karışmasına neden olacak. Partnerinizle aynı düşüncede olmanız, yaşantınızı renklendirecek.
AKREP:
Ailenizin sorunları önem kazanıyor. Özellikle annenizle ilgili birtakım olaylar yaşayabilirsiniz. İşinizle ve ailenizin problemleri arasında kalmak istemiyorsanız, bugün zamanınızı dengeli kullanmalısınız.
YAY:
Bugün, evinizle ilgili birçok aktiviteye ihtiyaç duyuyor ve sevdiklerinizle ortak bir performans sergilemek istiyorsunuz. Alışveriş duygularınızın atağa kalkmasıyla, ilginç eşyalar satın alabilirsiniz.
OĞLAK:
Çalışma hayatınızın duygusal motivasyonunuzla eşdeğerde olduğu bir gün. Etrafınızdan çabuk etkileniyor ve problemlerinizi yaptığınız işe aksettirebiliyorsunuz. Davranışlarınız bazılarına soğuk gelebilir.
KOVA:
Bugün duygusal kırıklıklara açık bir gününüzdesiniz. Olayları abartmadan önce, içsel sesinizin sizi yönlendirmesine izin vermemelisiniz. Sezgilerinizin sizi yanıltılabileceğinizi unutmamalısınız.
BALIK:
Gizliliklerin ilginizi çekeceği bir gün. Bazı sırlarınızı saklama konusunda oldukça inatçı davranarak, karşınızdaki kişileri şaşırtacaksınız. Olayları abartmadan yorumlamalısınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder