7 Ocak 2017 Cumartesi

8 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Mesleki yaşamınızda birlikte olduğunuz kişileri, ısrarcılığınızla şekillendirmeye çalışmayın. Aşırı görev düşkünlüğü ile, üstünüze vazife olmayan konularda çaba sarf ederek, yorulabilirsiniz.
BOĞA:
Kuracağınız beraberliklerde karlı çıkacak, ortaklıklar konusunda şanslı olacaksınız. Aynı fikirlere sahip olduğunuz ve size finans desteği sağlayacak kişilerle beraberlik içinde olacaksınız.
İKİZLER:
Gücünün farkındasınız. Engelleri hızlı bir şekilde atlatacaksınız. Kararlı ve temkinli hareket etmenize rağmen, aile yakınlarınızın düşüncelerinin de hayatınızda önemli yeri olacaktır.
YENGEÇ:
Bireysel çalışmalarınızı destekleyici yolculuklar yapacaksınız. Yenilikler konusunda temkinli hareket edeceksiniz. Bazıları sizin alışkanlıklarınız konusunda tepkisel davranabilir.

ASLAN:
İlgi alanlarınızla birlikte, çalıştığınız kişiler hakkında fikirleriniz değişebilir. Dostlarınızla ilgili farklı düşüncelere sahip olacaksınız. Olaylara soğukkanlı yaklaşarak, temkinli adımlar atmalısınız.
BAŞAK:
Uyumlu ve yapıcı düşünceler içinde olacaksınız. Kendinize her zamankinden daha fazla güveneceksiniz. Bu dönemde karşı cins üzerinde çekiciliğinizi kullanacaksınız. Bu bir evlilik olabilir.
TERAZİ:
Abartılı harcamalardan bütçeniz olumsuz etkilenecek. Büyük meblağlarda kimseye borç vermeyin ve kefil olmayın. Senet ve çek olaylarına girdiğiniz zaman asla geriye alamayacağınız kayıplarınız olacaktır.
AKREP:
Yatırım, finans, yollar, seyahatler ve kariyerinizle ilgili yoğun bir şekilde çalışacak, ailevi ve kişisel sorunlarınızla çok fazla ilgilenemeyeceksiniz. Yollardan beklediğiniz haberler geliyor.
YAY:
Bu dönemde arkadaşlarınızla yolculuklar yapacaksınız. İletişim ve hedefleriniz konusunda oldukça başarılı bir döneme gireceksiniz. Uzun süredir planladığınız atılımları şekilde gerçekleştireceksiniz.
OĞLAK:
Aceleci tavırlarınız yüzünden zarar görmek istemiyorsanız, dikkatli olmalısınız. Bulunduğunuz ortamlarda sizi fark etmelerini beklemeden öne atılacaksınız. Fiziksel anlamda oldukça çekicisiniz.
KOVA:
Dış görünümünüzle ilgili cesaret isteyen değişimlerde cesur tavırlarınızla dikkat çekmeyi başaracaksınız. Aşk ve iş ilişkilerinizde isteklerinizi kabul ettirme konusunda kararlı bir tutum izleyeceksiniz.
BALIK:
Sorunlar karşısındaki duygusal tepkilerinizin derecesini iyi ayarlayarak, günlük yaşantınızdaki dengeleri bozmayacaksınız. Devam eden projelerinize hız verirken, olaylara yön vermek isteyeceksiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder