4 Ocak 2017 Çarşamba

5 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Beklemeyi bilmediğiniz için, birçok iş fırsatlarını kaçırıyorsunuz. Maddi konularda hisseli kazançlardan payınıza düşeni almak için mücadele vermek zorunda kalabilirsiniz. Adımlarınızı temkinli atmalısınız.
BOĞA:
Partnerinizin enerji yüklü olması, sizi de olumlu etkiliyor. Bugün, duygularınızı coşkulu bir şekilde karşı tarafa yansıtacaksınız. İhtiyacınız olan beraberlikte uyum içinde olmak istiyorsunuz.
İKİZLER:
Ay, kombinasyon burcunuzda ilerliyor. Partnerinizle duygusal bağlarınızda artış gözlenecek. Birlikte güzel kararlar verebilirsiniz. Onun, alınganlık göstereceği konulardan sakınmalısınız.
YENGEÇ:
İş yaşamınızda çevre iletişiminiz mükemmel. Özellikle disiplinli yapınızı ortaya çıkaran çalışmalar sergiliyorsunuz. Bugün, partnerinizin geçmişiyle ilgili bazı konulara takıntılı olabilirsiniz.

ASLAN:
Bugün, duygusal konularda baskıcı davranmaktan vazgeçmelisiniz. Güçlü duygular içindesiniz ve partnerinizi yönlendirme konusunda etkili olacaksınız. Onun bazı fikirlerini kökten değiştirebilirsiniz.
BAŞAK:
Bugün çok fazla meraklısınız. Olayları detayları ile inceleyip sonuç çıkarmaya çalışıyorsunuz. Ailenizin bazı sorunlarına kesin çözümler üretebilirsiniz. İşinizle ilgili yeniliğe açık bir gün içindesiniz.
TERAZİ:
Bugün, aynı anda birçok yerde bulunmanız gerekebilir. Çevresel koşullarınızı zorlayarak, hedeflerinize ulaşmaya alışmışsınız. Savunduğunuz konulardan taviz vermekten hoşlanmıyorsunuz.
AKREP:
İsteklerinizin anında olmasını isteyen yapınız, çoğu kez tepki alsa da, sizin aldırdığınız yok. Bugün, güçlü yönleriniz bir kez daha ortaya koyacaksınız. Maddi konularda araştırma içindesiniz.
YAY:
Güçlü hedefleri olan bir kişi olmanıza rağmen, en küçük bir aksilikte hemen dikkatiniz dağılıyor. Bugün, enerjiniz yüksek. Hayallerinizin altında yatan gerçek nedenlerle baş etmesini öğreniyorsunuz.
OĞLAK:
Kalıcı başarıları sevdiğiniz için, küçük olaylara tahammülünüz yok. Dizginleri elden bırakmayarak başarınızı artırabilirsiniz. Bugün sorunlara karşı başlattığınız savaştan galip çıkabilirsiniz.
KOVA:
Kendinizi kendinize hapsederek olaylara bir çözüm bulamazsınız. Siz her kişiyi farklı bir şekilde yargılıyorsunuz. Çevrenizde size ters düşen kişilere, tavrınızı ortaya koyarken, bazen küstah olabiliyorsunuz.
BALIK:
Kendinize yeni uğraşlar bulabilirsiniz. Enerjinizi olumlu kullanmanın yollarını araştırmalısınız. Hissettiklerinizle amaçlarınızın aynı yönde olması, uğraş vermeniz gerektiren konuları kolaylaştırıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder