3 Ocak 2017 Salı

4 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu

4 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Bugün arkadaşlarınızla önemli konuşmalar yapacaksınız. Onlarla aynı frekansta olmanız, sizi olağanüstü memnun ediyor. Düşünmediğiniz olaylara yumuşak bir bakış açısı getirebilirsiniz.
BOĞA:
Ay, karşıt burcunuzda ilerliyor. Dostlarınızla ortak çalışmalar içinde olacaksınız. Bugün, sezgilerinizin yüksek oluşu, etrafınızda olup bitenleri çok çabuk hissetmenize neden oluyor.
İKİZLER:
Kişisel çekiciliğinize duygusal derinliğinizin de eklenmesi sonucu, bugün olaylara farklı bir bakış açısı ile yaklaşacaksınız. Birçok işin üstesinden gelebilecek çalışmalar içindesiniz.
YENGEÇ:
Çevresel ilişkilerinizi ve yakınlarınızı eleştirmek için birçok neden ortaya çıkacak. Beklentilerinizin kısa sürede gerçekleşmesi için, sabırlı bir yapı sergiliyor, kişisel değerlerinize sahip çıkıyorsunuz.

ASLAN:
Hedefleriniz konusunda yanılmıyorsunuz. Akıllıca verdiğiniz kararları çözümleyici bir metotla pekiştirmeniz, işlerinizin kısa sürede bitmesine neden oluyor. Bugün maddesel konularda dikkatli olmalısınız.
BAŞAK:
Ay'ın konumu sizi olumlu destekliyor. Kişisel başarınızın takdir görmesi, motivasyon gücünüzü artıracak. Partnerinizin ısrarcı yaklaşımları ve sizin inatçı tutumunuz, sorunlara neden olabilir.
TERAZİ:
Ay'ın burcunuzdaki konumu, gizli olaylara olan merakınızı artırıyor. Çevrenizde olup bitenlere karşı, isteseniz de kayıtsız kalamıyorsunuz. Olayları kafanızda çok fazla büyütmeden, sonuçları beklemelisiniz.
AKREP:
İşinizle ilgili özel çalışmalar yapmak istemenize rağmen, çevresel koşullara güven duymuyorsunuz. Başkalarının düşüncelerini benimsemek zorunda kaldığınız zaman, yaptığınız işten tatmin olamıyorsunuz.
YAY:
Bugün, Ay'ın konumu, inatçı yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Güçlü sezgilerinizi yaşamla pekiştirerek, olayların üstesinden kolayca gelebiliyorsunuz. Yeni açılımlara hazır hissedeceksiniz.
OĞLAK:
Arkadaşlarınız arasında gözünüze farklı gelen kişilerle duygusal bağlarınızı güçlendirme adına, başarılı çalışmalar yapacaksınız. Çevrenizde farklı kişilerin olması ilginizi çekiyor.
KOVA:
Çevrenizde gelişen olaylara karşı oldukça temkinli hareket etmek zorunda kalıyorsunuz. Sezgilerinizin doğru çıkması yüzünden, çevrenizdeki birçok olayı kısa sürede çözümlüyorsunuz. Zorlukları gözünüzde büyütmeyin.
BALIK:
Çalışma arkadaşlarınızın özgün ve cesur fikirli olmasından yanasınız. Arkadaşlarınızın ilginç fikirlerinden etkilenecek ve kendinizi farklı bir potada göreceksiniz. Bugün, değişik arayışlar içindesiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder