30 Ocak 2017 Pazartesi

31 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu

31 Ocak 2017 Günlük Astroloji Burç Yorumları

KOÇ
Neler başarabileceğinizi herkese göstermeniz gereken günlerdesiniz. Bulunduğunuz yere sahip çıkmalı, yaptıklarınız sizi her anlamda tatmin edene kadar devam etmelisiniz. Kazanacaklarınız veya sonunda geldiğiniz nokta sizi sevindirebilir. Sevdiğiniz kişiyle özel planlar yapabilirsiniz.

BOĞA
Geçmişte birlikte çalıştığınız kişilerle bağlantılı fırsatlar tekrar yüzünü gösterebilir. Artık geçmişte kaldığını düşündüğünüz kişilerle tekrar iletişime geçebilirsiniz. Bazı kişiler sizi şaşırtabilir ve sevindirebilir. Ancak, maddi anlamda kontrollü olmanız ve sahip olduğunuz şeyleri korumanız gerekiyor. Risk almamalısınız.

İKİZLER
Rekabet veya mücadele gerektiren ortamlarda ön plana çıkabilirsiniz. İnsanların neler yaptığını daha dikkatli incelemeniz ve işlerinize müdahale eden ya da bozmaya çalışan kişilere bir ders vermeniz gerekebilir. Zekanız, yaratıcılığınız ve hızınız bazı kişilerin sizi kıskanmasına yol açabilir.


YENGEÇ
Sizden farklı bir geçmişi olan veya sizden farklı kültürlerden gelen kişilerle iletişim kurmanız yeni bilgiler edinmenizi sağlayabilir. Değişikliğe açık ve uyumlu olma çabasında olmanız ilişkilerinizi geliştirmenize ve yaşadığınız yerde daha mutlu olmanıza yardım edebilir. Yaratıcılığınız sizi güzel yerlere taşıyacaktır.

ASLAN
Bazı alanlarda hızla ilerlemek isteyebilir veya hızla ivme kazanabilirsiniz, ama paranızı korumanız ve gereğinden fazla harcamamanız gerekiyor. Kendiniz için bir şeyler yapmanız maddi birikim veya yatırım anlamında daha fazla yarar getirecektir. Sevdiğiniz kişilerle bağlantılı ciddi teklifler ilişkilerin güçlenmesine yardım edebilir.

BAŞAK
Size ilginç gelen, sıradışı bulduğunuz veya zeki kişilerle yapacağınız diyaloglar gelecek vaat eden işbirliklerine veya girişimlere dönüşebilir. Çok fazla gayret göstermeniz gereken iş, plan ve projeler için çabalamanın karşılığını alabilirsiniz.

TERAZİ
İstediğinizi şeyleri başarmak için çok çalışmalısınız. Tembellik veya ihmal, imajınıza zarar verebilir ya da gereken değişiklikleri yapmanızı engelleyebilir. Zekanız ve sempatikliğinizle diğerlerini istediğiniz konularda ikna etmeniz kolay olacaktır.

ASLAN
Bazı konularda çok fazla konuşmamanızda fayda var. Fikirlerinizi kendinize saklamamanız durumunda pişmanlık duyabilirsiniz. Bunun yerine daha bilgilendirici veya yaratıcı işlerle ilgilenmeniz, sizinle aynı zevklere sahip kişilerle planlar yapmanız daha sağlıklı olur. Tartışma ortamı yaratmamaya çalışmalısınız.

YAY
Duygularınızı manipüle etmeye çalışan kişiler olabilir. Evinizi veya ailenizi ilgilendiren yeniliklerle vakit geçirmenin olumlu karşılıkları olacaktır. Kendinize işlerinizi keyifle yapmanızı sağlayacak konforlu alanlar yaratabilirsiniz. Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz açısından hoş ortamlar yaratılabilir.

OĞLAK
Hak ettiğini düşündüğünüz kişiler varsa yardımcı olmanız gerekebilir. Kaçınılmaz şeyleri sadece erteleyebilirsiniz, ortadan kaldıramazsınız. Dolayısıyla, bu anlamda zaman kaybetmek ve gereksiz enerji harcamak çok mantıklı olmayabilir. Uzaklaşılması veya bırakılması gereken ne varsa kayıp yaşanmadan veya zarar görülmeden harekete geçmeniz gerekebilir.

KOVA
Gelirlerinizi, hayatınızı kazanma biçiminizi veya maddi durumunuzu ilgilendiren bazı konularda değişiklikler söz konusu olabilir. Kötü giden şeyleri geride bırakmanız gerekebilir. Bazen gereksiz yere kaybedilen zaman çok şey anlamına geliyor. Zamanınızı daha verimli kullanabilir ve yeteneklerinizi parlatarak paraya çevirebilirsiniz.

BALIK
Üzerinde uzlaşılması gereken konular veya yapılması gereken pazarlıklar istendiği gibi gitmeyebilir. Zamanınızı doğru kullanmalı, daha iyi hazırlık yapmalı, bilgi edinmeli ve elinizi güçlendirmelisiniz. Kendinizi küçük hissettirmelerine veya sizi kandırmalarına izin vermemeli, istediğiniz şartları oluşturmaya bakmalısınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder