29 Ocak 2017 Pazar

30 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu

30 Ocak 2017 Günlük Astroloji Burç Yorumları

KOÇ
Maddi durum ve maddi içerikli planlarınız hakkında fazla konuşmamanızda fayda var. Bazı konularda harekete geçmeniz için üzerinizde baskı olabilir, o baskıları bir kenara bırakıp kendi ajandanıza göre ilerleyin. Aşk ve sevgi temalı ilişkileriniz destekleniyor.

BOĞA
Olumsuz düşünen kişilerden uzak durun, enerjinizi bozmalarına izin vermeyin. Sizin herkese yetecek enerjiniz var, onu kullanmalısınız. Olumlu enerjiniz, imajınızı güçlendirmenizi sağlamakla kalmayıp başkalarının da olaylara daha olumlu bakmasını sağlayabilir.

İKİZLER
Baskı hissettiren durumlar olabilir ama işinize odaklanmanız durumunda ilerleme kaydedebilirsiniz. Aklen ve fiziken sizi geliştirecek işlerle ilgilenmeniz, özgüveninizi artırabilir. Aşk ve sevgi temalı ilişkiler açısından olumlu gelişmeler söz konusu olabilir.


YENGEÇ
Kendi üstünüze düşeni yapmanız durumunda çok yakında belli fırsatlar yakalamanız söz konusu olabilir. Hayallerinizi serbest bırakmanız durumunda yeni dünyalara gidecek, önemli keşifler yapacaksınız. Sezgileriniz sizi yanıltmayacaktır. Kendinize güvenmelisiniz.

ASLAN
Kişisel değişiklikler yapabilirsiniz, ama bunlar ev veya ailenizle ilgili bazı sorunları ortaya çıkarabilir. İddialı hedefler koymanız durumunda, bunları gerçekleştirmeniz zor olabilir. Sevgi temalı ilişkiler veya romantizm, aklınızı daha iyi kullanmanızı sağlayabilir.

BAŞAK
Diğerlerinin söylediklerine kulak vermelisiniz. Araştırmacı olmanız, daha fazla soru sormanız durumunda özgün çözümler bulabilir, istediğiniz cevaplara ulaşabilirsiniz. Elinize geçen bilgileri profesyonel şekilde paylaşmanız, size olan ilgiyi artırabilir.

TERAZİ
Motivasyonunuz ve yaratıcılığınız diğerlerinin ilgisini çekmenizi sağlayabilir. Sizinle aynı alanlarda çalışan veya benzer yeteneklere sahip kişilerle bir araya gelmeniz durumunda, yeni bilgiler edinebilirsiniz. Aşk hayatınız ön planda. Sizin için sevgi dolu günler.

AKREP
Bazı kişilerin aşırı ilgilerinin veya misafirperverliklerinin gizli nedenleri olabilir. Asıl niyetlerini görmeye çalışın. Dış desteğe gerek duymayacağınız işlerde ilerlemeyi tercih edin. Gereksiz yere borçlanmak, zayıf bir görünüm vermek de size göre olmayabilir.

YAY
Etrafı dikkatli dinlemeli, ihtiyacınız olan bilgileri aklınızda tutmalı ve paylaşmalısınız. Kulaktan dolma bilgilere itibar etmenin, olaylara negatif bakmanın tatsız sonuçları olabilir. Sözlerinizin net anlaşılmasını sağlamalı, tutabileceğiniz sözler vermelisiniz.

OĞLAK
İstikrarsız tavırları olan kişiler işlerinize karışabilir, planlarınızı bozabilir. Eski fikirleri mevcut istek ve ihtiyaçlarınıza uyarlayabilirseniz, belli fikirlerinizi günlük hayat akışınıza adapte edebilir, zaman, enerji ve para tasarrufu yapabilirsiniz.

KOVA
Size sunulan önerileri can kulağıyla dinlemeli, çevrenizde bulunan kişilerin sorunlarına kayıtsız kalmamalısınız. Motivasyonu yüksek ve duyarlı tavırlarınız, tartışmak için fırsat kollayanların önünü kesebilir. Eleştirilere olumlu bakmanın faydasını görebilirsiniz.

BALIK
Belirsizlikler, karışıklıklar ve kararsızlıklar sizin en büyük düşmanınız. Daha fazla bilgi toplamaya çalışmalı ve istediğinizi almanıza yardım edecek planlar yapmalısınız. Öfkenizi kontrol edemeyebilirsiniz, bu da sizi antipatik biri gibi gösterebilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder