2 Ocak 2017 Pazartesi

3 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Duygusallıkta daha iyi tutum sergilemeli ve sinirlerinize hakim olmalısınız. Ay'ın konumu, aşk ilişkilerinize heyecan getiriyor. Planlı davrandığınız zaman, olaylar kendiliğinden rayına oturuyor.
BOĞA:
İkna yeteneğinizin yüksek olduğu bir gündesiniz. Bugün, Ay'ın konumu olayları abartmanıza neden olabilir. Ailenizin bazı problemleri gündeme gelebilir. Onların fikirleriyle uyum sağlamanız güçleşebilir.
İKİZLER:
Karşınıza çıkan beklenmedik zorluklarda hemen yıkılıyorsunuz. Mücadeleci ruhunuzu ortaya çıkarın. Bugün, etrafınızdaki insanlardan ve koşullardan bağımsız olarak düşünün ve hareket edin.
YENGEÇ:
Çevrenizle iş birliği içinde olacağınız bir gün. Günün ilerleyen saatlerinde istediğiniz ortamı yakalıyorsunuz. Öncelikle verilmiş sözlerinizi unutmayın ve hatırlatmalara da kızmayın.

ASLAN:
Yönetici ruhunuzu bir türlü tatmin edemiyorsunuz. Yeni bir iş projesi gündemde olacak. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığından emin olabilirsiniz. Kişisel özgürlüğünüzü zedelemeyen işlere hazırsınız.
BAŞAK:
Girişimciliğiniz ve aktif yanınızla, çevrenize örnek oluyorsunuz. Yapmayı planladığınız konularda yaratıcılığınızı engellemeyin. Partneriniz sizden sağlam ve yapıcı bir davranış şekli bekliyor.
TERAZİ:
Başarılı bir iş dönemi yaşadığınız halde hedeflerinizde zorlanıyorsunuz. Çevrenizle kuracağınız iletişim size yardımcı olacak. İhtiyacınız olan, yapacağınız işlerde pürüz çıkarmayacak güçlü bir ortak.
AKREP:
Aşkla cinselliği karıştırdığınız bir dönemdesiniz. Bugün, geçici heveslere dikkat etmelisiniz. Mars'ın bulunduğu konum, macera yaşama isteğine neden olacak. Üstün kişilere hayranlık duyuyorsunuz.
YAY
Duygusal konularda kendinizi zayıf hissedebilirsiniz. Olayları sürekli yargılayarak, duygusal tatminlerinizin çıtasını yüksek tutuyorsunuz. Hoşgörülü davranmanız gerektiğine inanıyor, fakat zorlanıyorsunuz.
OĞLAK:
İş problemlerinizle çevrenizin huzurunu bozmak istemiyorsunuz. Yoğun temponuzu dengeleyecek yeni bir sisteme ihtiyacınız var. Karşı tarafın istekleri, sizin tarzınızla çatışma halinde olabilir.
KOVA:
Çalışma hayatınızda oldukça tepkilisiniz. Çevre koşullarının size sunduğu şartlara uyumak istemiyorsunuz. Bugün, duygusal konularda bazı çekişmeler söz konusu olacak. Partnerinizle aranızda güç savaşı var.
BALIK:
Bugün, keyifli alışverişler yapabilirsiniz. Ortak dostlarınızla birlikte iş birliği içinde olacağınız yeni bir döneme giriyorsunuz. Duygusal konularda herkesin yaptığı hataları yapmak istemiyorsunuz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder