21 Ocak 2017 Cumartesi

22 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Birlikte çalıştığınız kişilerin, sizinle aynı fikirde olmasına dikkat ediyorsunuz. Bugün geleneksel yönlerinizi aşarak, yeniliklere açık olacaksınız. Çekiciliğinize güvenerek başarılı olacaksınız.

BOĞA:
Düşüncelerinizin yeniliklerle pekişeceği bir gün. Bir akrabanızın sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Küçük seyahatler söz konusu. Bugün, abur cubur yemekten özellikle sakınmalısınız.

İKİZLER:
Bugün, size aksiyon kazandıracak doğru davranış şekillerini düşünün. Gündelik yaşamınızda sizi zorlayan konuya karşı, daha sistematik nasıl yaklaşılacağını belirleyin. Davranışlarınızı somutlaştırın.

YENGEÇ:
Dostlarınızdan alacağınız destek, sizi mutlu edecek. Öğle saatlerinden sonra iş birliği içinde olacağınız kişilerle bir araya gelecek ve kritik bir toplantı yapacaksınız. Partneriniz sizi destekliyor.


ASLAN:
Yapmayı hedeflediğiniz işle ilgili olarak, desteğini beklediğiniz kişiyi şımartabilirsiniz. Sağduyulu olmak adına üstün bir çaba sarf ediyorsunuz. Bırakın, biraz da başkaları sizin yerinize düşünsün.

BAŞAK:
Öfkenizi saklamayı bir türlü beceremiyor ve duygularınızı her anlamda ortaya koymaktan hoşlanıyorsunuz. Bugün Ay'ın bulunduğu konum, maddi konularla ilgili projelerinizi gündeme getirecek.

TERAZİ:
Bugün, düşüncelerinizi paylaşma konusunda fazla istekli sayılmazsınız. Kendinizi huzursuz ve tedirgin hissediyorsunuz. Değişik düşünceler içinde bocalayacağınız bir gün. Ay bilinçaltınızı etkiliyor.

AKREP:
Aldığınız her türlü sorumluluğu yerine getirme konusunda başarılısınız. Meslek yaşantınızla ilgili değişimlere hazır olmalısınız. Yeteneklerinizin ortaya çıkması için yoğun bir çaba göstereceksiniz.

YAY:
Yaratıcılığınızı mükemmel kullanacağınız bir gün. Güneş'in konumu, aşkta güçlü yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Çevreniz tarafından ilgiyle izlenebilirsiniz. Partnerinizle beraberliğiniz takdir ediliyor.

OĞLAK:
Ay Balık'ta ilerlerken, kısa seyahatleri gündeme getirecek. Uzun zaman görüşemediğiniz dostlarınızla ortak fikirler üretebileceğiniz bir ortam paylaşmalı ve enerjinizi yükseltmelisiniz.

KOVA:

Sezgileriniz güçlü olmasına rağmen, acele verilmiş kararlar size yanıltabilir. Kariyerinizle ilgili yeni bir dönem başlamak üzere ve sevdiğiniz işi yaptığınız zaman çok daha mutlu oluyorsunuz.

BALIK:
Gereksiz yere verdiğiniz sözlerden dolayı canınız sıkılabilir. Son günlerde gereğinden fazla çalışıyor ve elinizdeki işleri bir an önce bitirmeye özen gösterirken, yaptığınız hataları kabul edemiyorsunuz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder