20 Ocak 2017 Cuma

21 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumu
KOÇ:
Bugün, entelektüel konularda kendinizi son derece aktif ve başarılı hissediyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda farklı ve özgün kişiliğinizi ortaya koyacak bir yapılanma içinde olacaksınız.

BOĞA:
Çevrenizde özel dostlarınızın fikirlerine karşı ilgisiz davranabilir ve kendi düşünceleriniz doğrultusunda hareket edebilirsiniz. Etrafınızdaki kişilerin davranışlarından farklı anlamlar çıkarmanız mümkün.

İKİZLER:
Duygusal konularda farklı bir algılama şekliniz var ve sizi mutlu edecek olayların derin bir anlam ifade etmesini bekliyorsunuz. Bugün Ay'ın konumu, partnerinizle olan birlikteliğinizi güzelleştiriyor.

YENGEÇ:
Duygularınızı açıklama konusunda oldukça cesur davranıyorsunuz. Bugün, hayal gücünüzü kullanabileceğiniz alanları tespit ederek, enerjinizi gayet olumlu bir şekilde kullanacaksınız.


ASLAN:
Ay, duygusal ilişkilerinizi renklendiriyor. Partnerinizin olumlu yaklaşımları karşısında kendinizi oldukça mutlu hissedeceksiniz. Katılacağınız organizasyonlarda seçkin kişiliğinizi ortaya koyacaksınız.

BAŞAK:
Partnerinizin fikirlerinden etkilendiğinizi ona hissettirmek istemeyebilirsiniz. Bugün, onunla yapacağınız konuşmalarda önce dinlemeli, sonra karar vermelisiniz. Stratejinizi belirlerseniz siz kazanacaksınız.

TERAZİ:
Çevrenizdeki olayların size sağlayacağı olanakların farkındasınız. Bugün, girişimci yönlerinizi özgürce kullanmak isteyecek ve kendinizi ifade ederken, yakın çevrenizden destek alacaksınız.

AKREP:
Yakın ilişkilerinizde belli bir mesafeyi koruma taraftarısınız. Mesleki anlamda kendinize disiplin kazandırma çabası içindesiniz ve elde ettiğiniz her şeyi, kendi gücünüzle kazanıyorsunuz.

YAY:
Sınırsız özgürlük duygularının size zarar verebileceğini düşünerek, seçimleriniz konusunda dikkatli olmalısınız. Bugün, kendinizi aşma konusunda oldukça ısrarcı davranmak isteyebilirsiniz.

OĞLAK:
İş yaşantınızda farklı düşüncelere sahip olsanız bile, inatçı ve pratik davranışlarınız sayesinde işinizde istediğiniz disiplini kurmayı başaracaksınız. Duygusal konularda daha esnek olmalısınız.

KOVA:
Özgürlüğünüze ters düşmeyen arkadaş çevresini tercih ediyor olmanız, her an yeni olayları gündeme getirebilir. Önyargısız yaklaşım tarzınız, karşınızdaki kişileri bugün olumlu etkiliyor.

BALIK:
Yaşantınızla ilgili değişimlere hazırsınız. Değerlerinize sahip çıkmayı istiyor ve engeller karşısında olumlu davranışlar sergiliyorsunuz. En küçük fırsatları bile, lehinize çevirmede başarılısınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder