19 Ocak 2017 Perşembe

20 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Enerjinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bugün uzak yollarla ilgili projeleriniz gündem kazanacak. Yapmayı planladığınız işleri kendi düşünce tarzınıza göre uygulayacaksınız.

BOĞA:
İşinizle ilgili geniş bir araştırma içinde olacaksınız. Partnerinizin şartlarını, kendi isteklerinizle birleştirebilir ve birçok ortak çalışma yapabilirsiniz. Yaşantınızda detaylar önem kazanacak.

İKİZLER:
Siz özgürlüğünüz konusunda hiç kimseye taviz vermek istemiyor olabilirsiniz. Bugün Kova'da ilerleyen Ay, ilişkilerinizde dikkatli olmanızı neriyor. Partnerinizle yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ:
Birlikte çalıştığınız kişilerin yaratıcı fikirlerinden etkilenmemeniz mümkün değil. Geleneksel yapınızı zorlayacak olaylardan uzak kalmaya çalışıyor olsanız bile, yeni fikirler sizin için cazip oluyor.


ASLAN:
Duygusal yaşantınızda hareketlenme söz konusu. Bulunduğunuz ortamlarda duygusal etkilenmeler yaşamanız mümkün. Yeni tanışacağınız kişilerle farklı bir elektrik yakalayabilirsiniz. Egonuz güçleniyor.

BAŞAK:
Ailenizin sizi yönlendirmesi karşısında tepkisel davranabilirsiniz. Kazançlarınız konusunda tereddütleriniz var. Elinize geçen fırsatları değerlendirme konusunda kararsızlıklar yaşayabilirsiniz.

TERAZİ:
Bugün, doğal olan çekiciliğinizi bir kez daha hissedeceğiniz ortamlara gireceksiniz. İletişim konularının gündem kazanması sonucunda, bazı iş bağlantıları yapacaksınız. Yeni fikirlere ihtiyacınız var.

AKREP:
Duygusal konularda kendinizi zgür ve rahat hissetmek isteseniz bile, geleneksel yapınızı zorlayıcı hareketlerden kaçamıyorsunuz. İletişim konusunda bazı zorlukları göğüslemek zorunda kalabilirsiniz.

YAY:
Bugün, sıra dışı fikirlerin ve ilginç arkadaşlıkların gündem kazanması söz konusu. Özellikle yaşamınıza farklı bir boyut getirmek istiyor ve sosyal çalışmalarınıza bu yönde ağırlaştırmayı planlıyorsunuz.

OĞLAK:
Bugün para harcama konusunda aşırıya kaçabilirsiniz. Ay para evinizi etkiliyor. İstemediğiniz borçların altına gireme riskiniz var. Enerjinizi daha farklı konular üzerinde yoğunlaştırmalısınız.

KOVA:
Ay burcunuzda ilerlerken kendinizi daha enerjik ve eğlenceli bulacaksınız. Duygusal konularla ilgili birtakım gelişmeler söz konusu. Partnerinizle ilgili ortak alışmalar içinde olacaksınız.

BALIK:
Duygusal konuların sizi etkilemesine izin verdiğiniz müddetçe, herkesin sorunlarından etkileniyorsunuz. Dostlarınızın sizden bekledikleri destekleri kendi imkanlarınız dahilinde vereceksiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder