1 Ocak 2017 Pazar

2 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları

2 Ocak 2017 Günlük Astroloji Burç Yorumları


KOÇ:
Maddi konularda yaratıcılığınızı kullanmak için güce ihtiyacınız var. Özgüveniniz sizi bazen çok cüretkar yapıyor. Fakat, mantıklı olan yanınız ağır basıyor ve gereken adımı dikkatli şekilde atıyorsunuz.
BOĞA:
Duygu dolu bir gün sizi bekliyor. Karşılaştığınız olaylara alıngan yaklaşabilirsiniz. Duygusal konularda fazla derin olacağınız bu günde, geniş kapsamlı olaylar için biraz daha beklemelisiniz.
İKİZLER:
Yönetici gezegeniniz Merkür, sosyal ilişkilerinizde ikna edici bir tablo çiziyor. Bugün sizi ikna etmeye çalışmaktan yorulabilirler. Çevreniz için, oldukça zor bir kişi olarak tanınabilirsiniz.

YENGEÇ:
Hiç kimsenin sezemediği işle ilgili konuları hissedebiliyorsunuz. Bu da sizde sürekli bir huzursuzluk kaynağı yaratıyor. Hassas anlar yaşayabileceğiniz bir gün. Bazen gergin oluyorsunuz.
ASLAN:
Aktif yönlerinizin takdir edilmesiyle toplumsal hayatınız canlanıyor. Bugün birçok aktivite gerektiren olaylarla ön plan çıkmayı başarıyorsunuz. Arkadaşlarınızla önemli konuşmalar yapacaksınız.
BAŞAK:
Bugün aşırı uçlarda davranışlar gösterebilirsiniz. Arkadaşlarınızı tenkit etmeden önce düşünmeli ve kendi isteklerinizi yeniden gözden geçirmelisiniz. Çevrenizden ilgi göreceksiniz.
TERAZİ:
Maddi konularla ilgili düşüncelerinizde abartıya kaçmamalısınız. Duygusal güvene ihtiyacınız var. Fakat, sıra dışı olayların sizi rahatsız etmesine izin vermemeli ve olayların dışında kalmalısınız.
AKREP:
Birlikte hareket edeceğiniz kişilerin duygusal yönlerinden etkileneceksiniz. Yaşam mücadelesinde kendi değer yargılarından yola çıkıp da, hatalarını sizin kadar sahiplenen az kişi vardır.
YAY:
Sezgilerinizi doğru kullanacağınız bir gün. Maddesel kaygılarınızı yenmek istiyorsanız, bütçenizi yeniden gözden geçirin ve unutulmuş gelirlerinizi hesaplayın. Kazancınız bugünlerde artacak.
OĞLAK:
Aşk yaşantınızda değişim yaşamaktan hoşlanıyor ve partnerinizin durgun yapısından sıkılıyorsunuz. Bugün Ay, size olumlu bir motivasyon sağlıyor. İstediğiniz konum için sabırlı olmalısınız.
KOVA:
Ay burcunuzda ilerliyor. Geçmişle ilgili anılarınızı paylaşabileceğiniz insanların varlığı sizi mutlu ediyor. Sizin bu duygusal halinizi, aşırı olmaması şartıyla partneriniz de paylaşıyor.
BALIK:
Duygusal ilişkilerinizi yargılamaktan vazgeçmelisiniz. Yaşadığınız her olayı farklı boyutlara taşıyor ve sonunda üzülen siz oluyorsunuz. Bugün ailenizin eski olayları yeniden gündeme gelebilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder