18 Ocak 2017 Çarşamba

19 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Bugün Ay tepe evinizde ilerlerken, yaratıcılığınızı ortaya çıkaracak çalışmalar içinde olacak ve toplumsal başarınızı ön plana çıkarmak isteyeceksiniz. Özellikle kişisel tavırlarınız önem kazanıyor.

BOĞA:
Bugünfikirlerinizde gözle görülen bir inatçılık söz konusu. Ele aldığınız konuları inatla sürdürecek ve başarıya bir adım daha yaklaşacaksınız. Aileniz de size destek verecek.

İKİZLER:
Birlikte çalıştığınız kişilerle iş birliği içinde olacaksınız. Bugün, kendinizle ilgili yeni projeler üretme çabasındasınız. Partnerinizle ortak çalışmalar yapmak için, uygun bir gündesiniz.

YENGEÇ:
Ay karşıt burcunuzda ilerlerken, duygusal konularda performans yüksekliği göze çarpıyor. Partnerinizin sizin hakkınızda düşüncelerine çok önem veriyorsunuz. Bugün, duygu derinliği yaşayabilirsiniz.

ASLAN:
Duygu derinliği içinde olacağınız bugün, her şeyi farklı yönden algılıyorsunuz. Geçmiş yaşamınızla ilgili eski pürüzleri kafanıza takıyorsunuz. Sevdiğiniz kişi sosyal statünüzü güçlendiriyor.

BAŞAK:
Karşı tarafın ani değişimleri karşısında bocalamanız mümkün. Çevrenizle birlikte yeni başlangıçlar yapacak ve girişimciliğinizi ön plana çıkaracaksınız. Kendi tarzınızla hareket etmekten yanasınız.

TERAZİ:
Maddi konularda yaratıcılığınızı kullanmak için elinize geçen fırsatları akıllıca kullanacaksınız. Bugün, görüşeceğiniz kişilerin, size olan davranışları sizin için çok önemli olacak.

AKREP:
Ay'ın konumu sayesinde, kişisel ilişkilerinizi maddesel kazançlarınızla aynı paralellikte tutmak isteyebilirsiniz. Proje üretme konusunda derin düşüncelere sahipsiniz. Bilinçaltınız oldukça yoğun.

YAY:
Özgürlüğünüzün elinizden alınmasına karşısınız. Bugün, derin düşünceler içinde olabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda hiç kimseye taviz vermek istemiyor olmanız, problem yaşamanıza neden olabiliyor.

OĞLAK:
Bugün Ay, ilişkilerinize yeni bir motivasyon kazandırıyor. Kariyeriniz ve duygusal güveninizin çok önemli olması, yaşamınızı kolaylaştıracak çalışmalara yönelmenizi sağlıyor.

KOVA:
Çevrenizdeki kişilerle aranızda duygusal çekişmeler olabilir. Karşınızdaki insanlara güven duymak istemeniz sonucunda, detaylar ön plana çıkıyor. Bugün, birçok konu üzerinde yeniden düşünmelisiniz.

BALIK:
Duygusal bağlarınızı güçlendirmek istiyorsunuz. Enerjinizi olumlu bir şekilde ortaya çıkarmalısınız. Görüşeceğiniz kişileri etkilemek sizin elinizde. Sözlü ifadelerinizde dikkatli olmalısınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder