17 Ocak 2017 Salı

18 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Beklentilerinizde önemli gelişmelerin gündeme gelmesiyle kafanız karışabilir. Bazı özel durumlar söz konusu. Kararlarınızı verirken maddesel konumunuzu da mutlaka gözden geçirmelisiniz.
BOĞA:
Ay burcunuzda ilerlerken, derin ve keskin görüşler içindesiniz. Duygularınızda artan arayışlar, sizi tatminsiz yapabilir. Her şeyi çok çabuk kavrıyor ve olaylara kesin çözümler getiriyorsunuz.
İKİZLER:
Ay karşıt burcunuzda ilerlerken, duygusal konularda kafanız her an karışabilir. İstekleriniz ve hayalleriniz arasında köprü kurmakta zorlanabilirsiniz. Sizi aşan konularda çekimser kalmalısınız.
YENGEÇ:
İş ilişkilerinizde yaratıcı yönlerinizi çevrenizle paylaşmak istediğinizde, yalnız kalabilirsiniz. Onların farklı davranışları karşısında göstereceğiniz tepkilere kendiniz bile şaşırabilirsiniz.

ASLAN:
Kendinizi ve çevrenizi sorguluyor ve detaylardan yola çıkarak, kafanızda en mükemmel tabloyu oluşturmaya çalışıyorsunuz. Bugün, değişik fırsatlar karşısında karar verme güçlükleri yaşayabilirsiniz.
BAŞAK:
Olumlu günlerinizden biri. Ay kombinasyon burcunuz Boğa'da ilerlerken, sizin hareketli ve çalışkan yönlerinizi daha da geliştiriyor. Düşüncelerinizde her zamankinden fazla esneklik görülecek.
TERAZİ:
Yakın çevrenizle ilgili değişimler söz konusu. Bazı ortak çalışmalar için uygun bir gün. Kardeşler veya akrabalarla ilgili yenilikler gündeme gelecek. Onların sorunlarına yardımcı olacaksınız.
AKREP:
Maddi konularla ilgili düşünceleriniz, birçok aktivitenin önüne geçebilir. Bugün değişik arayışlar içindesiniz. Çeşitli kaynakları araştırarak size en uygun olan çalışmayı bulmaya çalışıyorsunuz.
YAY:
Maddi konularda sezgilerinize güvenebilirsiniz. Kazançlarınızda istediğiniz şartların gündeme gelmesi, özel çabalarınız sayesinde gerçekleşecek. Düşündüğünüz şeyler için yolculuklar gündeme gelecek.
OĞLAK:
Düşüncelerinizi gizliyorsunuz. Size değersiz görünen şeyler, başkaları için önemli olabilir. Aranıza mesafe koymalı fakat iyi niyetli olmaya devam etmelisiniz. Kısa sürede yapmanız geren çok şey olacak.
KOVA:
Arkadaşlarınızla duygusal bağlarınızı güçlendirmek adına başarılı çalışmalar içindesiniz. Orijinal fikirlere açıksınız. Bugünlerde yaratıcılığınızı engellemeyen işler yapmayı çok seviyorsunuz.
BALIK:
Kaynaklarınızı doğru kullandığınız zaman, başarıya ulaşmamanız için hiçbir neden yok. Çeşitli düşünceler içindesiniz. Yurt dışı ile ilgili olaylarınız gündeme gelebilir. Yeni açılımlara hazırsınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder