16 Ocak 2017 Pazartesi

17 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Maddi korkularınızı bir kenara atacaksınız. Partiden partiye koşarken, katılacağınız toplantılarda birçok kişinin dikkatini çekeceksiniz. Bazılarınız macera isteği içinde hareket edecek.

BOĞA:
Kişisel değer kavramlarınız önemli ve bu nedenle, kararsız ve ortalıkta dolaşan kişilikleri sevmiyorsunuz. Sizden yaşça büyük kişilerin etkisinde kalacaksınız. Daha disiplinli olmak zorundasınız.

İKİZLER:
Birlikte olduğunuz kişi sizi duygusal anlamada zorlayabilir ve küçük sorunları büyütebilir. Onu ikna etmek için olağanüstü bir çaba sarf etmek zorunda kalabilirsiniz. Aşkta mutlu olmak en büyük arzunuz.

YENGEÇ:
Geçmişte çalıştığınız ve size ödül getirmesini beklediğiniz tüm konular sizi destekleyecek. Mesleki konularda etkin kişiler istediğiniz şansı size verecekler ve birçok fırsat yakalayacaksınız.


ASLAN:
Çevre faktörler sayesinde güçleneceğiniz işler peşinde koştururken, sosyal kişiliğiniz de sağlam temeller üzerine boy verecek. Yönetici ruhu taşıyan insanlar size daha fazla güven verecek.

BAŞAK:
Düşündüğünüz birçok şeyi gerçekleştirme çabası içinde yoğunlaşırken, eski alışkanlıklarınızı gözden geçirecek, gelişen şartlara göre rotanızı ayarlayacak, yeni eyler yaratma konusunda gayretli olacaksınız.

TERAZİ:
İleriyi gören bir düşünce yapısı içinde hareket ederken, para ile ilgili ufkunuz açılıyor. Birlikte çalıştığınız kişilerle büyük projeler üretecek, yaşama daha olgun ve farklı bakmaya başlayacaksınız.

AKREP:
Sevdiklerinizle ortak duygu birliği içinde olsanız bile, aranızda oluşabilecek sürtüşmelere engel olamayacaksınız. Geçmiş olaylar yüzünden tartışabilirsiniz. Sorumluluklarınız daha da artacak.

YAY:

Çevrenizde size yardım edecek ve enerjisini sizin için kullanacak arkadaşlarınız olacak. Girdiğiniz topluluklarda doğal cazibenizi kullanacak ve isteklerinizi hızla yaşama geçireceksiniz.

OĞLAK:
Arkadaşlarınızla bir arada olmanın ve onların desteğini almanın avantajını yaşıyorsunuz. Hedefleriniz konusunda belirleyici olmaya devam ederken, ikna edici tavırlar sergilemeye özen gösterin.

KOVA:
Sosyal ilişkileriniz sizi desteklemeye devam edecek. Kazançlarınızı çevre koşullarınızı kullanarak elde etmeye çalışmalısınız. Ayağınıza gelecek fırsatlar yüzünden kolayca borçlanabilirsiniz.

BALIK:
Maddi konulara fazla önem vermeyeceksiniz. Yeniliklere ihtiyacınız yok. Çünkü mevcut durumunuz parasal gelirlerinizin devamını sağlamak adına, yaptığınız çalışmalar kazançlarınızı destekliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder