15 Ocak 2017 Pazar

16 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
İçinde bulunacağınız gruplarda sizi rahatsız edecek, iğneleyici sözlere mazur kalabilirsiniz. Olayın direk olarak size yönelik olmadığını, dolaylı olarak sizi ilgilendirdiğini gözden kaçırmayın.

BOĞA:
Üzerinizde, uzun zamandır kesintisiz sürdürdüğünüz çalışmalarınızın verdiği yorgunluk ve durgunluk var. İhtiyaç duyduğunuz dingin ortamı yaratmak sizin elinizde. Bu duyguyla güne başlayın.

İKİZLER:
Partnerinizle sorunlarınızın temelinde sizin davranışlarınız yer alıyor. Yaşamınıza onu biraz daha fazla çekmelisiniz. Aslında onun yerine kendinizi koyarak, ortak paydalarınızı artırabilirsiniz.

YENGEÇ:
İhmal ettiğiniz ve hatta unuttuğunuz yakın dostlarınızı mutlaka aramalısınız. Onlar gerçekten sizin bu vurdumduymazlığınız karşısında şaşkınlar. Geçmişte bıraktığınız kişilerin değerini anlayın.


ASLAN:
İnsanlardan uzak kalamıyorsunuz. Önyargısız ve cömert davranışlarınızla karşınızdakini kendinize bağlamakta üstünüze yok. Bu tarzınız iş ilişkilerinizde de size başarıyı doğrudan getiriyor.

BAŞAK:
Dostlarınıza öğüt vermekten hoşlanan kişiliğinizle ilk bakışta somut ve güvenilir kişilik sergiliyorsunuz. Fakat, aynı sevecenliği partnerinize de göstermelisiniz. Tartışmalarınızda payınız büyük.

TERAZİ:
Aile büyüklerinizle bir arada iken, size haksızlık yapılan geçmiş olayları aklınızdan çıkarın. Gerçekleştirmek istediğiniz düşüncelerinizi yakınlarınıza anlatarak, fikirlerini almak sizi rahatlatacak.

AKREP:
Arkadaşlarınızla bir arada iken, sürekli kendinizi ön planda tutacak konulardan uzak kalmaya özen gösterin. Çünkü, bu şekildeki davranışlarınızdan dolayı, sizinle ilgili eleştirel yaklaşımlar var.

YAY:
Her konuda mutlaka haklı olduğunuzu kanıtlamaya çalışmayın. İşlek zekanızın size göstereceği davranışlarınızla zaman içinde zaten haklı çıkacaksınız. Fakat, kesinlikle israrcı ve takipçi olmayın.

OĞLAK:
Ebeveynlerinize olan candan ilginiz onları çok mutlu ediyor. Maddi konularda gelişen şartlar ve bir sonraki adım sizin için çok önemli. Bu konuda, aile içi bir yakınınız size yardımcı olabilir.

KOVA:
Partnerinize karşı davranışlarınızda daha kontrollü olmalısınız. Anlık değişen ve daha çok ince hesaplar içeren düşüncelerinizle ona yaklaşmayın. O da bu konudaki rahatsızlığını dile getirmiyor.

BALIK:
Bugün, akraba ilişkilerinde duygusal anlar yaşayabilirsiniz. Fakat düşüncelerinizi takıntı haline getirmeyiniz. Çünkü, gelişen her durum karşısında, rahatlıkla duruma göre pozisyon yaratabiliyorsunuz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder