14 Ocak 2017 Cumartesi

15 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Bugün duygusal bağlarınızı güçlü tutmak zorundasınız. İletişim konusundaki başarınızı karşınızdaki kişinin ruhsal durumunu düşünerek hareket etmenize borçlusunuz. Motivasyonunuz güçleniyor.

BOĞA:
İçtenliğinizin size kazandıracağı prestiji inkar edemezsiniz. Bugün duygusal yönlerinizi saklayarak kendinizi mantık çerçevesi içinde değerlendirebilirsiniz. Vicdan muhasebesi yapabilirsiniz.

İKİZLER:
Bugün, duygularınızda ısrarcı davranacak ve isteklerinize her şeyden daha fazla önem vereceksiniz. Maddi isteklerinizin ağır basması sonucunda, kazançlarınızı araştırmak isteyeceksiniz.

YENGEÇ:

Birlikte çalıştığınız kişilerin farklı yönlerini görecek ve ortak işbirliği içine gireceksiniz. Düşüncelerinizi süzgeçten geçirerek, hata yapmak istemiyorsunuz. Dikkatinizi dağıtmamalısınız.


ASLAN:
Mars'tan olumlu etkiler alıyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerle, güç birliği içinde olacaksınız. Bugün, aklınıza taktığınız konular üzerinde yoğunlaşmak yerine, olaylara yorum getirmelisiniz.

BAŞAK: 
İnce hesaplar peşinde koşarken, detaylar sizin için önemli olacak. Girişimciliğiniz takdir görmesine rağmen, yüklendiğiniz misyon kolay bir iş değil. Çevrenizi ve kendinizi sorgulamalısınız.

TERAZİ:
Bugün sıra dışı düşüncelere takılıp kalabilirsiniz. Yaratıcılığınız yine ön planda olacak ve fark edileceksiniz. Kendi düşüncelerinizden başkasına inanmadığınız için, yardım almaktan hoşlanmıyorsunuz.

AKREP:
Merkür'ün vereceği enerjiyi görmezlikten gelmemelisiniz. Aklınıza gelmeyen aksilikler yüzünden sorunlar yaşayacaksınız. Yarım kalan işlerinizi arkaya atmalı ve başlangıçlar için acele etmelisiniz.

YAY:
Esprili zekanızı yeteneklerinizle birleştirerek, etkileyemeyeceğiniz kişi yok. Bugün, girişimci yapınızla dikkat çekecek ve çevrenizden yoğun ilgi göreceksiniz. İlişkileriniz güçleniyor.

OĞLAK:
Bugün, düşüncelerinizi paylaşma konusunda fazla istekli sayılmasınız. Sorulmadıkça, konuşmak istemiyor ve bulunduğunuz ortamdan sıkılıyorsunuz. Başkalarının sizi yargılamasına izin vermiyorsunuz.

KOVA:
Enerjinizi ortak görüşlerinizle birleştirebileceğiniz çok özel dostlarınızla bugün bir araya geleceksiniz. Hep birlikte oldukça yüksek bir performans sergileyeceğinizden emin olabilirsiniz.

BALIK:
Bugün, kendinizi güçlü fakat yalnız hissediyorsunuz. Arkadaşlarınızdan beklediğiniz desteği göremeyebilirsiniz. Onların kişisel sorunları yüzünden, aranızda bazı ihtilaflar söz konusu olacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder