13 Ocak 2017 Cuma

14 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burçlar 2017

KOÇ:
Maddesel konularda inatçı tavırlarınız var. Planlarınızı yaşama geçirme konusunda aceleci davranabilirsiniz. Hafızanızın güçlü yönlerini ortaya çıkaracak yeni bir yapılanma içinde olacaksınız.

BOĞA:
İnatçı yapınız daha da belirginleşecek. Fikirlerinizden ödün vermek istemiyorsunuz. Yaşamla ilgili o kadar çok planınız var ki. Saplantılar içinde olduğunuz zaman, kısırdöngü içinde olabiliyorsunuz.

İKİZLER:
Düşündüğünüz her şeyi, tecrübelerinizle pekiştirerek planlıyorsunuz. Bugün çalışmalarınızda, arkadaşlarınızla yapacağınız işbirliğinin çok önemli olduğunu biliyorsunuz. Açık fikirli olmalısınız.

YENGEÇ:
Bulunduğunuz şartları kendi çapınızda yargılamaktan vazgeçmelisiniz. Her an değişen fikirleriniz yüzünden, kendi konumunuzu da zorlayabiliyorsunuz. Güven duygusuna ihtiyacınız olacak.


ASLAN:
Birlikte çalıştığınız kişilerin, sizinle aynı fikirde olmasına dikkat ediyorsunuz. Bugün geleneksel yönlerinizi aşarak, yeniliklere açık olacaksınız. Fakat her olayı kendi tarzınıza yorumluyorsunuz.

BAŞAK:
Sosyal ilişkilerinizle duygusal sorunlarınızı karıştırmak istemeyeceksiniz. Şüpheci yaklaşımlarınızla, arkadaşlarınızın tenkitine maruz kalabilirsiniz. Kendinizi ispat etmenize gerek yok.

TERAZİ:
Kuruntulu tavırlarınızla, çevrenizi şaşırtacağınız bir gün. Yanınızdaki kişilere belli etmeseniz bile, onların fikirlerini benimsemiyor ve kendi duygularınızla hareket etmek istiyorsunuz.

AKREP:
Çevrenizle ters düşmekten hoşlanmıyorsunuz. Dostluk duygularınız derin. Bugün, kişisel başarılarınızın alkış getirmesi olumlu sonuçları da beraberinde getiriyor. Sağlam ve kalıcı işler peşindesiniz.

YAY:
Ay kombinasyon burcunuz Başak'ta ilerliyor ve kafanızda uçucu düşüncelere neden oluyor. Yapacağınız işlerin ince detaylarını düşünmeli ve kendinizi olayların içine birdenbire atmamalısınız.

OĞLAK:
Gününüzü ailenizle paylaşacağınız yoğun bir gün. Genç aile bireylerinden kaynaklanan sorunlar gündeme gelebilir. Düşüncelerinizi onlarla paylaşırken, kalp kırmamaya özellikle özen göstermelisiniz.

KOVA:
Bugün çevrenize hediye vermek isteyebilirsiniz. Partnerinizin de sizin yardımlarınıza ihtiyacı olacak. Gerekli desteği ona sağladığınız müddetçe, yaşam her anlamda sizi mutlu edecektir.

BALIK:
Ay'ın karşıt burcunuzda ilerlemesi, yardımsever yönünüzü atağa kaldırıyor. İçsel dengenizin mükemmel olması sayesinde çözümleyici tarafınız ortaya çıkıyor. Çevrinizin takdirini topluyorsunuz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder