11 Ocak 2017 Çarşamba

12 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Mesleki olayların gündeme gelmesi nedeniyle iş ilişkilerine ağırlık vereceksiniz. Değişik araştırma grubu içinde çalışan arkadaşlarınızdan yardım alabilir onların fikirlerinden yararlanabilirsiniz.
BOĞA:
Beklentilerinizde belli hedefleriniz mevcut ve sizin tarzınıza yakın olan kişilerin fikirlerini benimsemekten yanasınız. Çevrenize aldığınız kişilerin alt yapılarında sistemli bir kişilik yatıyor.
İKİZLER:
Olayları araştırmayı çok sevdiğiniz için, konularınızın seçimi de bu doğrultuda oluyor. Bugün Ay'ın konumu maddi konularla ilgili çalışmalarınızı yoğunlaştırırken, bu konuda size disiplin sağlıyor.
YENGEÇ:
Karşı tarafın, üzerinizde yoğun duygusallık yaratacağı bir gün. Sizi kollama ihtiyacı içinde olabilir veya bazı konuları size aktarırken çekingen davranabilir. Aranızda yardımlaşma söz konusu olacak.

ASLAN:
Çevrenize yardım etmeyi seviyorsunuz. Özgür iş ilişkilerinizden yana olduğunuz için, ortak çalıştığınız kişilerin aşırı müdahaleci tavırlarına gelemiyorsunuz. Yine de sizi yönlendirmek isteyebilirler.
BAŞAK:
Zeki ve kavrayıcı zekanızı ön plana çıkarmasını iyi bildiğiniz için, bugün de orijinal yönlerinizle arkadaşlarınızı etkileyeceksiniz. Sıkıntıya gelemiyor ve düşüncelerinizden taviz vermiyorsunuz.
TERAZİ:
Motivasyon gücünüz oldukça yerinde. Ay'ın bulunduğu konum; aşk ilişkilerinizde bazı yeniliklere neden olmasına rağmen, duygusal bağlarınızın güçlü olması yüzünden etkilenmeyeceksiniz.
AKREP:
Sert ve taviz vermeyen mizacınızı aile ilişkilerinize de yansıtıyorsunuz. Ay'ın bulunduğu konum, sevdiklerinizin ihtiyaçlarına kendi sınırlarınız içinde yardım etmenizi sağlayacak.
YAY:
Bazı olaylar karşısında önlem almayı hiç düşünmüyorsunuz. Bugün, düşüncelerinizden ödün vermeyen, ısrarcı ve fikirlerini karşı tarafa kabul ettirmeye çalışan bir tablo ile ortaya çıkıyorsunuz.
OĞLAK:
Bugün Ay'ın konumu, maddesel konularda özgürce para harcamanıza neden olabilir. Çevrenizde yakın dostlar ve kardeşlerle paylaştığınız ortamlar sizi olumlu etkileyecek ve onların sevincine ortak olacaksınız.
KOVA:
Kendinize güveniniz oldukça fazla. Kişisel başarınız; mesleğinizle ilgili yoğun araştırmalarınız, beraberinde gelişen iş tatmini ile beraber netleşiyor. Kazançlarınızla ilgili güçlü adımlar atıyorsunuz.
BALIK:
Yenilikçi davranışları kolay benimseyen bir yapınız yok fakat, bugün kendinize şans vermeli ve olaylara kısa sürede uyum sağlamaya çalışmalısınız. İmajınızla ilgili değişim süreci içindesiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder