10 Ocak 2017 Salı

11 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Çözümlenmesi zor olan birçok işin sorumluluğunu almaktan çekinmemelisiniz. Bugün çevre iletişiminizde mükemmel bir gelişme izlenecek. Yaşamınızı renklendirmek isteyebilirsiniz.
BOĞA:
Yakın dostlarınızla birlikte bir yapılanma içinde olacaksınız. Bugün, duygularınızı paylaşmak istemiyor ve düşüncelerinizi kendinize saklamak istiyorsunuz. Geçmişin pürüzlerinden kurtulmanın tam zamanı.
İKİZLER:
Kafanızda her zaman uğraştığınız işin dışında, henüz somutlaştıramadığınız işlere yönelmek var. Yeteneklerinizi ortaya çıkarma çabası içindesiniz. Duygusal davranmaktan kaçınmalısınız.
YENGEÇ:
Sosyal aktivitelerde başarınızın tartışılmayacağı bir gerçek. Bugün, birçok arkadaşınızın katkılarıyla kendinizi farklı bir ortam içinde bulabilirsiniz. Başarıyı mıknatıs gibi çekiyorsunuz.

ASLAN:
İş ilişkilerinizi yoğun tutmak zorundasınız. En küçük kopukluklar performans düşüklüğüne neden oluyor. Bugün duygusal yönlerinizi saklayarak maddi olaylarınızı yeniden düşüneceksiniz.
BAŞAK:
İş konusunda rakipleriniz olduğunu unutmamalı ve tavırlarınızı planlı sürdürmelisiniz. Bugün hırslı yönleriniz, size yeni bir yönlendirme getirecek ve son durumunuzdan siz de memnun kalacaksınız.
TERAZİ:
Entelektüel oluşumlar için uygun bir gün olmasına rağmen, duygusal takıntılarınız yüzünden olayları abartabilirsiniz. Uzun süredir planladığınız olayları yaşama geçirmek için beklememelisiniz.
AKREP:
Çevresel ilişkileriniz ve birlikte çalıştığınız kişiler arasında kurduğunuz müthiş bir denge var. Bugün her konuya farklı bir yorum getiriyor onları sıkı bir şekilde, birbirine bağlayabiliyorsunuz.
YAY:
Yaratıcı yönünüzü ortaya çıkaracak çalışmalar içinde olacaksınız fakat korkularınızı yenmelisiniz. Şimdiye kadar düşünmediğiniz detaylar üzerinde yoğunlaşabilir ve özgüveninizi geliştirebilirsiniz.
OĞLAK:
Duygusal, romantik ve her an gözyaşı dökmeye hazırsınız. Karşı tarafın sizi yanlış anlamasından korkuyorsunuz. Zor işleri sevdiğiniz için, sorunlu konuları seçiyorsunuz. Maddi konularda harekete geçmelisiniz.
KOVA:
Kendi düşüncelerinizden taviz vermek gibi bir niyetiniz yok. Bugün, bilinçaltınız oldukça yoğun ve zamana ihtiyacınız var. Üzerinizde hissettiğiniz güçlü enerji, hatalar yapmanıza neden olabilir.
BALIK:
Sosyal aktivitelerinizi canlı tutmak için, gerekli tüm donanıma sahip olsanız bile, gün içinde çevrenizdeki huzursuzluğun size yansımasından şikayetçi olacaksınız. Hata yapmaya açık bir gün içindesiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder