9 Ocak 2017 Pazartesi

10 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Çevrenizdeki olayların size sağlayacağı olanakların farkındasınız. Bugün, girişimci yönlerinizi özgürce kullanmak isteyecek ve kendinizi ifade ederken, yakın çevrenizden faydalanacaksınız.
BOĞA:
Duygusal konularda hatalı davranmaya müsait olmanıza rağmen, konu mantık olduğu zaman kafanız oldukça işlek çalışıyor. Kazançlarınız konusunda dikkatli davranmanız gerekiyor. Dostlarınızdan destek alacaksınız.
İKİZLER:
İlişkilerinizde bir canlanma söz konusu olacak. Partnerinizle birlikte yakın dostlarınızla bir araya gelecek ve entelektüel paylaşımlar yaşayacaksınız. Neşeli ortamlarda bulunmak size iyi geliyor.
YENGEÇ:
Bilinçaltınızın rahatsız olduğunu çevrenize hissettirmek istemiyor ve değişik yöntemlerle duygularınızı gizlemek istiyorsunuz. Araştırmaya yönelik davranışlarınız olumlu sonuçlar verecek.

ASLAN:
Bugün, olaylara sağ duyulu bir şekilde yaklaşmayı deneyin. Çevresel ilişkilerinizde oldukça tutucu davrandığınızın farkındasınız. İletişim içinde olduğunuz kişileri yargılamaktan vazgeçmelisiniz.
BAŞAK:
Çevrenizde her konuda sizi destekleyecek kişilerin olması, motivasyon gücünüzü artırıyor. Maddi konuların gündem kazanmasıyla, hırslarınızı para kazanmaya yönlendireceksiniz. İş disiplininiz mükemmel.
TERAZİ:
Bugün sadece mantığınıza güveniyor ve düşüncelerinizden taviz vermek istemiyorsunuz. İlişkilerinizde güven çok önemli ve bu elektriği size yansıtamayan kişilere şans tanımak istemiyorsunuz.
AKREP:
Güçlü hafızanızla övünebilirsiniz. Bugün, birçok olayı geçmişle birleştirerek mükemmel bir sentez oluşturacaksınız. Olaylara bakış açınız öylesine farklı ki, iyimser yapınızı korumalısınız.
YAY:
Bugün maddi konular önem kazanıyor. Ortaklarınızla ve çalışma içinde olduğunuz arkadaşlarınızla olumlu kararlar alabileceksiniz. Sosyal yaşantınızda kendinizi istediğiniz şekilde ortaya koyabilirsiniz.
OĞLAK:

Bugün, çevrenizle farklı bir iletişim içindesiniz. Olaylara şüpheli yaklaşmıyor ve sevecen davranıyorsunuz. Cömert bir tutum izlemeniz, pozitif bir enerjinin oluşmasına neden oluyor.
KOVA:
Romantik ve duygusal bir gün içindesiniz. Sosyal yapınızı güçlü kılacak çalışmalar sergilemek istiyorsunuz. Geniş bir düşünce yelpazesine sahip olmanıza rağmen, fikirleriniz bazılarına ters gelebilir.
BALIK:
Bugün, ailenizle duygusal bağlarınızın güçlenmesini sağlayacak olaylar yaşayabilirsiniz. Birçok gizli yeteneğiniz var ve açığa çıktığı zaman, kendinizi rahat ve enerjik hissediyorsunuz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder