31 Ocak 2017 Salı

1 Şubat 2017 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları

KOÇ
Sevdiğiniz, size kendinizi iyi hissettiren ve ilerlemek istediğiniz konularda istediklerinizi almanızı sağlayacak şeylerle vakit geçirmelisiniz. Aşk hayatınızı veya sevgi temalı ilişkilerinizi ilgilendiren konularda yeni şeyler denemeye açık günler. İlişkilerinizi canlandırabilir, güçlendirebilir veya yeni kişilerle arkadaşlık kurabilirsiniz.

BOĞA
Aynı işte, aynı plan veya proje üzerinde çalıştığınız kişilerle ters düşmeniz durumunda üzerinizdeki baskı artabilir. Otoritenizi kullanmak, ısrarcı olmak yerine, tatlı dil kullanmayı seçerseniz ilerleme şansınız artacaktır. Ekip çalışmalarına veya grup aktivitelerine uyumlu bir profil çizmeye çalışmanızda yarar var.

İKİZLER
Bazı konularda anlaşmaya varmadan önce, her şeyi tüm detayıyla kavradığınızdan ve sizden neler beklendiğini tam olarak anladığınızdan emin olmalısınız. Herkese şirin görünmek uğruna, sizden fayda sağlamaya çalışan kişilere izin vermemelisiniz. Diğerlerine yardım etmek istemeniz güzel ama kendinize ve yapmanız gereken şeylere odaklanmanız gerekiyor.


YENGEÇ
Bazı konularda inisiyatifi ele almanız ve sezgilerinize göre yola çıkmanız gerekebilir. Ortaya çıkarmak istediğiniz işlerde, kendinizi vazgeçilmez birisi gibi göstermeniz istediğiniz imajı oluşturmanızı sağlayabilir. Özgün yaklaşımlarınız popülaritenizi artırabilir. Değişiklikten ve farklılıktan korkmamalısınız.

ASLAN
Problemlerin adını koymalı ve buna göre çözüm üretme yolunu seçmelisiniz. Kontrolü ele almanız, üst pozisyondaki kişilerin dikkatini çekmenizi sağlayabilir. Liderlik yetenekleriniz ve başardıklarınız yakın çevrenizin de hayranlığını toplamanıza neden olabilir. Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz açısından hoş gelişmelere açık günler.

BAŞAK
Sizi destekleyen ve takdir eden kişilerle ilişkilerinizi geliştirmeli ve neler sunabileceklerinize odaklanmalısınız. Bazı konularda büyük düşünebilirsiniz, ama maddi anlamda kontrollü olmalı ve asla risk almamalısınız. Diğerlerinin söylediklerine göre değil, kendi bildiğiniz şekilde ilerleme zamanı.

TERAZİ
Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, partnerinizle buluşabilir veya sosyal planlar yapabilirsiniz. Hayattan keyif almanızı sağlayacak görüşmeler, ziyaretler, seyahatler veya kendinizi nasıl şımartıyorsanız, o türde her şey hayata daha olumlu bakmanızı sağlayabilir.

AKREP
Bazı şeyleri farklı şekilde ele almanız, ailenizle ilgili başlıklarda problemler çıkmasına neden olabilir. Plan veya projelerinizi tümüyle hazır olmadan kimseyle paylaşmamanızda fayda var. Eski tanıdıklar bazı başarılarınızda veya işlerinizde size katkı sağlayabilir.

YAY
Yeteneklerinizi, bilginizi veya tecrübenizi daha iyi kullanabilirsiniz. Kendinizi daha iyi hissettirecek bir hayata geçiş yapmanızı sağlayacak girişimlerde bulunabilirsiniz. Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz açısından güzel günler.

OĞLAK
Bazı konuları farklı şekilde ele alabilir, özgün yaklaşımlar getirebilirsiniz. Rutininizin dışına çıkarak herkesin ilgisini çekmeniz veya merak uyandırmanız mümkün. Ortak kaynak kullanımı gerektiren işlere atılabilir veya işbirlikleri yapabilirsiniz. Bu yeni girişimlerinizin bazı özel ilişkilerinize veya yaşadığınız yere olumlu etkileri olabilir.

KOVA
Mantıklı düşünen ve akıllı insanlarsınız sevgili Kova’lar. En iyi kararları verebileceğinizden eminim. İşlerinizi gerektiği gibi yaptıysanız ya da çözümleri masaya koyduysanız, gerisi sizin için en iyi şekilde ilerleyecektir. Çok çalışmanın ve olumlu olmanın sürpriz sonuçları olabilir.

BALIK
Çok fazla konuşmak yerine eyleme geçmenin faydasını göreceğiniz günlerdesiniz. Belli girişimlerinizi başarmak için uğraşmamanız, sizi eleştiri ve şikayetlere açık hale getirecektir. Bazı konulara bakış açınızı değiştirmeniz veya farklı şekillerde değişikliğe gitmeniz başarmanın anahtarı olabilir. Öfkenize hakim olmalısınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder