4 Aralık 2016 Pazar

Yengeç Burcu Temmuz 2017 Yorumu

Yengeç Burcu Temmuz 2017 Aylık Burç Yorumu

Bu ay etrafınızdaki dünyayı kontrol edemeseniz bile sabır ve olgunlukla iç huzurunuzu sağlayabilirsiniz.İş ve eğitim hayatında şans sizden yana. Yüzünüzü gülderecek gelişmeler kendinize olan güveninizi yükseltirken yaşam şartlarınızı iyileştirebilmenin şükrünü yaşayacaksınız.

3 Temmuz'da özel yaşamınızda ise uzun süredir devam eden bir beraberlik içindeyseniz ilişkinizi resmileştirmek için önemli bir adım atabilir ve yakınlarınızın desteğini alarak hareket edebilirsiniz. Duygusal ve maddi konularda sezgilerinizin sesine kulak vererek hareket etmeniz gereken bir gündesiniz.

4 Temmuz'da yoğun bir iş günü geçireceğinize işaret etmekte. Aşırı yorgunluğa dikkat etmelisiniz ruhsal ve bedensel olarak kendinizi dinlendirmelisiniz ki, Yoğun temponuza daha sağlıklı bir şekilde ayak uydurabilesiniz. Aile bireylerinden birine içten içe olan kırgınlığınız sizi duygusal davranmaya itebilir; Kendinize haksızlık yapıldığı düşüncesiyle geriye çekilip uzak durmayı yeğlemek yerine açıkça kırgınlığınızı ifade etmelisiniz.


9 Temmuz 2017 tarihinde Oğlak Dolunayı gerçekleşiyor. Aklınız ve kalbinizi iyice kontrol etmelisiniz. Büyük değişimlerin yaşanacağı bugünlerde bazen akıl duygularla uyum içinde olmayabilir.

19 Temmuz tarihinde düşüncelerinizin kabul göreceği sizi alt etmeye çalışanlara karşı galip geleceğiniz günlerdesiniz. Sizi zaman zaman kelimelerinizin esiri edenler şimdi kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmenizin karşısında neye uğradıklarını şaşıracaklar

23 Temmuz 2017 Aslan Yeniayı, bu süreçte iç dünyanıza gelen mesajları kavramak, Güneş ve Neptün'ün dikkatinizi dağıtması üzerine zorlaşacaktır.

31 Temmuz'da daha önce edindiğiniz deneyim ve yeteneklerinizle riskli projeler kadar ihtiyatlı davranışlara yöneleceksiniz.Özellikle iş yaşamınızda risk almaya teşvik edecek. Duygusal ve maddi güvence sağlayacak. Bu şekilde içinde bulunduğunuz durumdan kaçma arzularınız ile kullanılabilir kaynaklarınız dengelenecek.

1 yorum:

  1. bana uydu.Teşekkür yazanın eline sağlık

    YanıtlaSil