28 Aralık 2016 Çarşamba

Yengeç Burcu Eylül 2017 YorumuYengeç Burcu Eylül 2017 Aylık Burç  Yorumları

Eylül ayında gündelik yaşamınızdaki problemleri daha etkin çözmeniz halinde büyük işler için ayırabileceğiniz zaman, enerji ve kaynak miktarınız artacak. Bu aybaşında 3. Eğitim ve Gelişim Evinizde bulunacak olan Güneş sorgulama, öğrenme ve uygulama yeteneklerinizi çok arttıracak.

3 Eylül'de beklediğiniz bazı olumlu gelişmeleri erteleyebilir, bir ilişkiyi karmaşaya sokabilir hatta kendinize olan güveninizi azaltabilir. Ancak belirsizlikleri aşarak kendi ayaklarınız üstünde durmayı başarmanız halinde halen çevrenizden saygı ve takdir görme fırsatı yakalayabilirsiniz.

6 Eylül 2017 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor.Lüks tutkunuz artacak. Alacağınız lüks eşyalar sayesinde özgüveniniz artacak ve çevrenizde prestij kazanacaksınız.


Ancak 7-8 Eylül tarihlerinde özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin tartışma anında söylediği sözlere pişman olduğunu bilmelisiniz. Zihninizde farklı düşünceler oluşmasına sevginizin kelimelerin esiri olmasına izin vermeyin.

20 Eylül 2017 tarihinde Başak burcunda meydana Yeniay, zekânızı çok keskinleştirse de Jüpiter'in alacağı konum sizin dikkatinizi dağıtabilir. Bu süreçte kendinizi çeşitli yönlere çekiliyor gibi hissedebilir veya hiç bir zaman bitmeyecek monoton bir işe mahkûm olmuş gibi hissedebilirsiniz.

25-26 Eylül tarihlerinde Plüton, Uranüs, Mars ve Venüs burcunuzda belirsizliklere ve çalkantılı durumlara neden olabilir. Sürekli değişen koşullar veya size otoriter tavırlarıyla zorluk çıkaran bir patron nedeniyle yine yaşamınızdan kaçmak isteyebilirsiniz. Ancak size yönelen saldırıları atlatarak başarılı taktikler geliştirebilirseniz, gücünüz ve kaynaklarınızın bolluğunu göreceksiniz. Gerçekçiliği ile tanınan

26 Eylül'de işinizle ilgili finansal konularda radikal kararlar alarak yeni oluşumların içinde olabilirsiniz. Yurt dışı ile bağlantılarınız varsa oldukça şanslısınız. Hayallerinize gittikçe yaklaştığınızı hissederek büyük bir heyecan yaşayacaksınız fakat karar aşamasında yakınlarınızdan çok kendi isteğinizin ne olduğuna önem vererek hareket etmelisiniz.

29 Eylül'de elinizden kaçan bir fırsat; Tekrar kapınızı çalabilir. Bu kez elinizi çabuk tutmalı ve şansınızı iyi değerlendirmelisiniz. Bu bir iş teklifi olabileceği gibi alım satımla ilgili bir konuda olabilir. Kimsenin sizi engellemesine fırsat vermeden görüşme ve girişimlerinize hız vererek hareket edin ve kazanın.Kararlı ve istekli olduğunuz sürece kendinizi yeni bir kariyer fırsatı içinde bulabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder