19 Aralık 2016 Pazartesi

Yengeç Burcu Ağustos 2017 Yorumu

Yengeç Burcu'nun Ağustos 2017 Aşk, Evlilik, ilişkiler, Kariyer ve Sağlık Yorumları

Bu ay işinizle ilgili konularda yaşanacak hassasiyetlere işaret etmekte üzerinize gelinebilir baskılarla karşılaşabilirsiniz duygusal davranmamalı tepkilerinizi diplomatik bir şekilde ortaya koymalısınız . Özel yaşamınızda ise geçmişte yaşadığınız özlemle andığınız mutluluk kapınızı çalışıyor şimdi size düşen güzelliklere sahip çıkıp aşk hayatınızı aşkla emekle ilmek ilmek işlemek olmalı.

3 Ağustos'ta kelimelerin gücünü doğru kullanamazsanız başınız fazlası ile ağrıyabilir. Kelimelerinizi seçerek ifade edin kendinizi ve mümkünse ne iş ne de özel yaşamınızda ikili tartışmalara girmemeye çalışın. Haklıyken haksız duruma düşerek yanlış anlaşılabilir ve sonunda oldukça üzülebilirsiniz. Bugün insanları dinlemeyi seçin

7 Ağustos 2017 tarihinde Kova burcunda Ay tutulması gerçekleşiyor..Üzüntülerinizi bir kenara bıraktığınızda, yaşamın çok zevkli olacağını size hatırlatacaktır.

Kendi değerinizi iyi bilmeniz ve çevrenize sevgi ile yaklaşmanız, iş yerinizde değerinizi çok arttıracak. Tabii ki bu herkes size istediğinizi verecek demek değil. Ancak içinde bulunduğunuz ortamdan zevk alarak çalışmanız, sizi aranılan iş arkadaşı haline getirecek.

9 Ağustos'ta ş hayatınızda sabırla hareket etmenin mükâfatını alacağınızı müjdelemekte. Bugün gizliliğe önem vermeli gelişmeleri de bu çerçeve de değerlendirmelisiniz. Özel yaşamınız da ise eş ya da sevgilinizden hak ettiğiniz değer ve sevgiyi görmeye başladığınız bir zaman dilimine giriyorsunuz keyfini çıkarın ve kimsenin huzurunuzu bozmasına fırsat vermeyin.

15 Ağustos'ta ikili ilişkilerinizde son derece keyifli sohbetlerle stresten uzak bir günü müjdelemekte sizlere. Kendinize olan güven duygunuz samimiyetiniz yakın çevreniz tarafından bir kez daha takdir edilerek hayranlık kazanmanızı sağlayacaktır.

22 Ağustos'ta özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle yitirdiğiniz duygusallığı tekrar kazanmak için hareket etmediğiniz takdirde şikayetçi olduğunuz konular artarak devam edecektir.

21 Ağustos 2017 tarihinde Aslan burcu Güneş Tutulması, enerjinizi artacak ve derinleşecek. İçinde bulunduğunuz sakin yoğunluk başkalarının size güçlü yanıt vermelerine neden olacak. İster eğlence peşinde olun isterseniz yaratıcı bir proje için çalışın bugün etrafa saçtığınız enerji lazer kadar kuvvetli ve hedef seçici olacak.

24 Ağustos'ta ifade etmek istediklerinizin anlaşıldığını kontrol etmek için gerekli soruları, gerekli kişilere sormaktan kaçınmamalısınız.

26 Ağustos'ta insanları zorlayıcı gözükmeden istediğiniz yöne sevk edebileceksiniz. Ay sonu en zor problemleri ve hassas ilişkileri yönetecek yetenek ve esnekliğe sahipsiniz. Yaratıcı bir proje için yapacağınız işbirliği, içgüdü ve hayallerinizin madde boyutuna geçmelerine yol açacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder