10 Aralık 2016 Cumartesi

Yay Burcu Temmuz 2017 Yorumu

Yay Burcu Temmuz 2017 Aylık Burç Yorumu

Temmuz ayı kişisel çıkarlarınız ile toplumsal sorumluluklarınızı iyi dengeleyin. Başkalarının ihtiyaçlarına göre önceliklerinizi yeniden yapılandırmanız gerekse bile kişisel gelişiminizi ihmal etmeyin.

3 Temmuz'da işle ilgili konularda sabırlı ve hoşgörülü davranmanızın getireceği faydalı sonuçlara işaret etmekte. Bu tutumunuz size bir çok yeni kapının açılmasını sağlayabileceği gibi sizin aleyhinize olan konularında düzelmesine yardımcı olacaktır. Özel hayatınızda sürpriz teklifler alabilirsiniz.

4 Temmuz'da insanların zihninden geçenleri okuyabilecek kadar güçlü sezgilerinizin olacağına işaret etmekte. Bu durum ruhsal olarak biraz yorucu olsa da bu manevi gücü akıllıca değerlendirmelisiniz. Fark edemediğiniz bir çok şeyin iç yüzünü kavrayabilirsiniz.


9 Temmuz 2017 tarihinde Oğlak Dolunayı gerçekleşiyor. Bazı değişiklikler yapmanız için, gereksiz şeylerden kurtulmanız gerektiğini size gösterebilir. Doğal olarak alışkanlıklardan hemen kurtulmak mümkün değil. Bu süreçte Satürn sizi sabırlı hale getirecek ve sıkı çalışmaya teşvik edecek.

17 Temmuz'da iş hayatınızda yaşanacak tartışmalarla oldukça gergin günler geçireceğinize işaret etmekte. Kendinizi baskı altında hissedecek ve sinirlerinize hakim olmakta bir hayli zorlanacaksınız. Ne olursa olsun sakinliğinizi muhafaza etmeli ve köprüleri yakmamalısınız. Birlikte çalıştığınız insanların ben merkezli davranışları yüzünden potansiyelinizi düşürmemeli ve hedeflerinize emin adımlarla kararlı bir şekilde ilerlemelisiniz.

18 Temmuz'da endinize önem vermenizin gerekliliğine işaret etmekte. Aşırı stres ve yorgunluktan zayıf düşen bünyenizi güçlendirmeli ve özellikle bu günlerde yediklerinize içtiklerinize dikkat etmelisiniz. Evli Koçlar eşinizin finansal sorunlarının sorumlusu olarak sizi suçlaması yaşadıklarında pay sahibi olduğunuzu iddia etmesi evliliğinizle ilgili geri dönüşü zor kararlar almanıza sebep olabilir.

23 Temmuz 2017 Aslan Yeniayı, 8. Ortak Kaynaklar Evinizde yükselerek kendi çıkarlarınızı korumak için gerekli önlemleri almanızı sağlayacak.

30 Temmuz'daki Özellikle iş hayatınızı ilgilendiren her konuda cesur olun ve kendinizi işinizle en iyi şekilde ifade etmeye çalışın. Eleştirilere ve kıskançlıklara açık olmalı manevi yönünüzün kuvveti sayesinde de kendinizi korumalısınız.

31 Temmuz'da Uzun zamandır başkalarının sebep olduğu problemlerle uğraşıp kendinize yeteri kadar zaman ayıramadınız. Biri bitmeden diğeri başlayan sorunlar sizi yordu yorsun. Gitmesi gereken gidiyor bitmesi gereken bitiyor ve daha iyisi sizin için en olumlusu geliyor yaşamınıza.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder