31 Aralık 2016 Cumartesi

Yay Burcu Eylül 2017 Yorumu

Yay Burcu Eylül 2017 Aylık Burç  Yorumları


Yayların yaşamında Eylül ayı kariyer hayatları merkeze oturacak. İnsan için değişim kaçınılmazdır ancak tüm değişimin bir gün içinde olması gerekmez. Bu ay kendinizi yeniden keşfetmeye vakit ayırmalı ve değişimi buna göre yapmalısınız.  Aslında bu durum arkadaşlarınızın veya dostlarınızın sizin ihtiyaçlarınızı bilmemelerinden kaynaklanıyor.

7 Eylül'de işinizi ilgilendiren her konuda kontrolü kendi elinizde tutmalı ve duygularınızın sizi yanıltmasına izin vermemelisiniz. Maddi konularda da adımlarınızı dikkatli atmalı her hangi bir yatırım yapma konusunda da aceleci davranmamalısınız.

6 Eylül 2017 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor, üzerinize pek çok sorumluluk yükleyecek. Ancak Jüpiter'in 7. Diğerleri evinizde oluşu size verilen tüm görevleri zamanında ve tam yerine getirmenize yardımcı olacak.

13 Eylül'de maddi konularda şans sizden yana. Özel yaşamınızda ise uzun zaman önce ayrıldığınız eş ya da sevgiliniz pişmanlık içinde tekrar karşınıza çıkabilir.


15 Eylül'de doğru karar alma yeteneğiniz de artacak. Süper kahramanınız olan Mars'ın Jüpiter ile 16 Eylül'de gireceği sert konum sizi yapabileceklerinizden fazlasını yapmaya teşvik edebilir. İnsanın kendine güvenmesi iyidir ancak aşırı kendine güven insanı altından kalkamayacağı sorumluluklara sokabilir.

20 Eylül 2017 tarihinde Başak burcunda meydana Yeniay,  arkadaş ve meslektaşlarınız taktiklerinizi sorgulayabilir. Bu tarihte Uranüs ve Plüton dik açı yaratacaklardır.

22 Eylül'de işinizi ilgilendiren her konuda kontrolü kendi elinizde tutmalı ve duygularınızın sizi yanıltmasına izin vermemelisiniz. Maddi konularda da adımlarınızı dikkatli atmalı her hangi bir yatırım yapma konusunda da aceleci davranmamalısınız.

25 Eylül'de finansal konularda ve iş hayatınızda daha kararlı olmalı ve söylediklerinizin arkasında durmalısınız. Özel yaşamınızda ise önemli kararlar almaktan kaçınmalı ve huzurunuzu bozacak tavırlardan uzaklaşmalısınız.

27 Eylül'de sevgiliniz veya ortağınızla sizin hedeflerinizin çok farklı olduğunu nihayet kabul edeceksiniz.

29 Eylül'de özel yaşamınızda gizli konuların ortaya çıkması ile yaşadığınız sorunların neden kaynaklandığını tüm çıplaklığı ile öğrenebilir özel yaşamınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. İş hayatınızda ise uzun soluklu işlere adım atabilir iş birlikleri ile güçlü ve istikrarlı işler başarabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder