22 Aralık 2016 Perşembe

Yay Burcu Ağustos 2017 Yorumu

Yay Burcu'nun Ağustos 2017 Aşk, Evlilik, ilişkiler, Kariyer ve Sağlık Yorumları

Ağustos ayında Yayların yaşamlarına tat ve zevk katacak faaliyetleri düşünmenin onları gerçekleştirmekten kolay olduğunu unutmamalı. Zevk ve eğlence herkes gibi sizin de hakkınız ancak sabırsız olup kendinizi ve çevrenizi üzmemelisiniz.

1 Ağustos'ta özellikle eş ya da sevgilinizin yaklaşımlarını adil bir şekilde değerlendiremeyebilir. Geçmişte yaşananlarla hesaplaşarak ona karşı kırıcı bir tutum sergileyebilirsiniz. Tabii ki bu gelişme bu ayın sizin için çok yoğun olacağını gösteriyor.

7 Ağustos 2017 tarihinde Kova burcunda Ay tutulması gerçekleşiyor. İlişkilerinizde size büyük kolaylık sağlayacak ve sizi rahatlatacak. Evinizde alacakları konum ev cephesinde bazı problemleri ortaya çıkaracak.

14-16 Ağustos tarihlerinde özel yaşamınızda ise kendi yakınlarınızdan göreceğiniz destek sizleri şu anda olduğunuzdan çok daha güçlü bir duruma getirecek.14 Ağustos'ta iş hayatınızda eleştirilere açık olmalısınız. Profesyonel ilişkilerinizde açık görüşlü olursanız sizin için uygun olan bir şeyin başkaları için uygun olmayabileceğini anlayabilirsiniz dürüst ama taktiksel bir konuşmayla uzun zamandır yaşadığınız sorunları kökten çözüme kavuşturabilirsiniz.

20 Ağustos'ta üstünüze fazla sorumluluk almadığınız takdirde, tüm işlerinizi zamanında bitirebileceksiniz. Yalnız dikkat etmeniz gereken şey: Kendinizi olduğunuzdan fazla görmemek.

21 Ağustos 2017 tarihinde Aslan burcu Güneş Tutulması, sizde kibir yaratabilir. Oldukça pozitif bir ruh halinde olup çevrenizde is hayatınızda olup biten her şeyi son derece akılcı bir şekilde değerlendirip kendinize ilgili faydalı kararlar alıp uygulayacağınıza işaret etmekte. İş hayatınızda beklentilerinizin üstünde olumlu gelişmeler yaşanabilir.  

23 Ağustos tarihinde iş hayatınızda da zamanı yeterince iyi değerlendirememenize sebep olabilir ve buna bağlı olarak çalışma arkadaşlarınızla aranızda gerginlikler yaşanabilir.

29 Ağustos'ta iş yaşamında hedeflediğiniz her şeye kavuşma fırsatı tanıyacak. 30 Ağustos'ta her konuda iyimser yaklaşımlar içinde olmalı hırsınızı kontrol altına almalı kendinizi motive etmelisiniz. Özellikle iş ilişkilerinizde nefret ve kıskançlık duygunuz başınıza ciddi sıkıntılar açabilir. Özel yaşamınızda ise beklenmedik gelişmeler söz konusu.

Şansınıza 31 Ağustos'ta içinizden gelen sağduyunuzun sesini dinlemeniz halinde bu problemi çözmenizi sağlayacak. İnsanın içinden gelen sağduyu sesi aslında yaşamın her alanında dinlenmesi gereken tavsiyelerde bulunur. Ancak pek çok kişi sağduyu yerine başkalarının söylediklerine inanmayı veya doğruluğu bilinmeyen kaynaklardan edindiği bilgilere güvenmeyi tercih eder.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder