8 Aralık 2016 Perşembe

Terazi Burcu Temmuz 2017 Yorumu

Terazi Burcu Temmuz 2017 Aylık Burç Yorumu

Temmuz ayında ilişkilerinizde yaşayacağınız problemler karşısında partnerinizi değiştirmenize gerek yok çünkü problem kendinizle barışık olmayışınızdan kaynaklanıyor.

3 Temmuz'da işinizle ilgili konularda çatışmaktan kaçınmalı. Sizin uygun gördüğünüz konuların herkes için aynı nitelikte olmadığının farkına vararak onların fikirlerini anlamaya çalışarak hareket etmelisiniz.

4 Temmuz'da ikna edici Venüs, Merkür-Uranüs konumu ile uyumlu hale geleceğinden artık akıllı çekiciliğinizi kullanarak insanları kolaylıkla sıra dışı planlarınıza ikna edebileceksiniz.

9 Temmuz 2017 tarihinde Oğlak Dolunayı gerçekleşiyor. Sizin yaşamınızda ne kadar kararlı olacağınızı belirleyecek. Bu dönemde çevrenizdekilerin çok değişken davrandıklarını fark edecek ve ne yapacağınızı şaşıracaksınız.Birkaç gün bekleyerek önemli kararları yaşamınızdaki tutarsızlıkların yatışması sonra almalısınız.


15 Temmuz'da 10. Sorumluluk Evinizde bulunan Güneş'in Satürn ile dik açı yaratması kendinizi kariyeriniz hakkında sorgulamanıza neden olacak.

17 Temmuz'da sizin çabalarınızı boşa çıkarmaya çalışan bir kişi tarafından yaşamınız zora girse bile gelecekten şüphe duymayacaksınız. Bugün Mars'ın Plüton ile gireceği dik açı beklediğiniz sonuçları vermeyebilir çünkü Mars

18 Temmuz'da Uranüs ile dik açı almaya hazırlanıyor. Bu tarihte ortaya çıkacak gerilim, ilişkilerde ayrılıklara neden olabilir. 19 Temmuz'da 10. Evinizde doğacak olan Yengeç Dolunay'ı iş arkadaşlarınız arasındaki kırgınlıkları tamir etmenize yardımcı olacak ve gelecek için iş yaşamınızda olumlu beklentilere yol açacak.

23 Temmuz 2017 Aslan Yeniayı, pek çok konuda fikir yürütmenize ve zevkli tartışmalara katılmanıza neden olabilir. Ancak bu tartışmalarda yanlış anlaşılmalar problemlere neden olabilir.

30 Temmuz tarihinde duygusal tepkiler verebilirsiniz özel hayatınızı ilgilendiren konularda aşırı hassas davranışlarınızı dışa vuramamanız içinize kapanmanıza neden olabilir. Hissettiklerinizi paylaşın, Duygularınız olumluda olabilir olumsuzda birlikte olduğunuz insan sizi gerçekten seviyorsa ruh halinizi anlayarak düşündükleriniz ve hissettikleriniz için sizi aydınlatmaya çalışacak açıklamalarda bulunacaktır.

31 Temmuz tarihinde yapacağı 120 derecelik açı, size zor durumdan kurtaracak yetenek ve zekâyı sağlayacak. Sonuçta alacağınız radikal kararlar gelecekte de devam edecek.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder